Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Tarja Halonen: "Nie wracajmy do zimnej wojny"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Są jednak...

w Europie rozstropni politycy. Szkoda,że w śród nich tak niewielu jest polskich. Finladia ma podobne doświadczenia z Rosją jak Polska. Jej wnioski wobec obecnego konfliktu są mimo to inne. Może dlatego, że nie słucha podszeptów Brzezińskiego?..

autor: steff, data nadania: 2008-09-01 11:53:19, suma postów tego autora: 6626

u nas wogóle nie ma takich polityków

wszyscy czy z prawicy czy z pseudolewicy są na pasku USA.

autor: Mao, data nadania: 2008-09-01 15:29:12, suma postów tego autora: 201

Ci "roztropni politycy", steff,

to kobiety, jak zwykle...
U nas zamiast polityków, Mao, są kurduple, które wyskakują przed szereg, bo w tłumie nikt ich dostrzega. I przed tym szeregiem wyglądają jak błazny na trampolinie...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-09-01 19:40:43, suma postów tego autora: 5956

czyżby?

"Finladia ma podobne doświadczenia z Rosją jak Polska."

To ciekawe. Czy Rosja, a raczej ZSRR narzuciła Finalndii swoje komunistyczne rządy po II wojnie światowej? Rosyjski generał był zwierzchnikiem fińskich sił zbrojnych? Czy żołnierze fińscy po II wojnie światowej byli z polecenia Rosji traktowani we własnym kraju jak zdrajcy i przestępcy? Czy Rosja dopuściła sie w trakcie wojny mordu wielu tysięcy więźniów fińskich a następnie zabroniła Finom o tym wspomnieć? Czy Finowie przez ponad 40 lat byli upokarzani i wykorzystywani przez "wielkiego brata" którego musieli kochać i któremu musieli być posłuszni, bo za nieposłuszeństwo groziła "bratnia pomoc"?

przyznam że nie znam za dobrze powojennej historii Finalndii, ale nie wydaje mi się ze tak bylo.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2008-09-01 22:25:11, suma postów tego autora: 2714

Dobrodziej Pracodawca

To co napisałeś jest swoistym wyznaniem wiary a z nią się nie dyskutuje.

autor: steff, data nadania: 2008-09-02 12:56:35, suma postów tego autora: 6626

steff, to co napisałem to fakty

do wszystkiego co napisałem moge dodać przypisy ze żródeł historycznych. jeśli niezgadzasz sie, to napisz co konkretnie nie jest faktem w mojej wypowiedzi.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2008-09-03 17:29:45, suma postów tego autora: 2714

Dodaj komentarz