Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Młodzi Socjaliści apelują do Napieralskiego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Eh

W słusznej sprawie warto ;]

autor: Katarzyna, data nadania: 2008-09-01 14:07:41, suma postów tego autora: 24

...

czyli "tak, ale nie"; "nie, ale tak"

autor: tyvodar legocki, data nadania: 2008-09-01 14:08:27, suma postów tego autora: 849

Rzeczywiście liderzy MS nie mogli się powstrzymać...

Całe stanowisko niby słuszne, ale sekciarstwo i tak zawsze wyjdzie na wierzch.

autor: Kautsky, data nadania: 2008-09-01 14:11:53, suma postów tego autora: 420

Zemdleję! MS apeluje do Grzegorza Napieralskiego!

Ktoś tu chyba wreszcie zrozumiał, że w sprawach ważnych trzeba się jednoczyć poza podziałami, rezygnować z dąsów i uprzedzeń i ważniejszy jest cel niż własne samopoczucie. Jestem autentycznie pod wrażeniem! Nigdy bym nie pomyślał, że to możliwe!

autor: Teutonic, data nadania: 2008-09-01 14:14:38, suma postów tego autora: 333

zjednoczenie?

jeśli powiedzenie SLD

- mamy dobry papier przydatny przed Trybunałem Konstytucyjnym - skorzystajcie jeśli chcecie

to już jednoczenie to trzeba zmienić znaczenie tego słowa w słowniku języka polskiego.

autor: mlodysocjal, data nadania: 2008-09-01 14:39:03, suma postów tego autora: 36

...

Słuszny i pożyteczny gest, treść listu wyważona. Popieram.

autor: Crusty, data nadania: 2008-09-01 15:32:39, suma postów tego autora: 159

Traktat Lizbonski

SLD i Napieralski wyrazili juz swoj "negatywny" stosunek do tarczy rakietowej- jednorazowo, skromnie (prawie niezauwazalnie) i ... bez nacosku. teraz najwazniejsze jest dla nich podpisanie przez prezydenta RP traktatu lizbonskiego. Wyobrazcie sobie Cimoszewicza albo Kwasniewskiego glosno i wyraznie krytykujacyh tarcze, ale, ale... ich juz nie ma, przecierz SLD jast juz inne...

autor: Wilkinson, data nadania: 2008-09-01 16:57:43, suma postów tego autora: 461

No i dobrze

Akurat w sprawie tarczy lewica parlamentarna i poza parlamentarna prezentuje takie samo stanowisko, więc byłoby dziwnym gdyby nie było choćby minimum współpracy. Brawo dla MS-u za odwagę, pewnie dostaną za to po głowie od niektórych na lewicy.

autor: Jędrzej_Włodarczyk, data nadania: 2008-09-01 17:03:18, suma postów tego autora: 93

brawo!

pogratulować Młodym Socjalistom

autor: Allal Dawidow, data nadania: 2008-09-01 17:04:03, suma postów tego autora: 33

a ja to widzę inaczej

Myślę, że MS szuka w SLD wyjścia awaryjnego w związku z wyborami SLD. "Sekciasrtwo" nazwane tu wczęsniej jest sygnałem pt "nie sprzedaliśmy się...", a jednoczęsnei dla dobra lewicy (a tak naprawdę z powodu braku innej możliwości) nie nalezy wykluczyć, ż eliderzy MS pojawią sie na listach SLD do PE - choć oczywiście mogę sie mylić

autor: Kuba P, data nadania: 2008-09-01 19:04:37, suma postów tego autora: 700

Napierać i Oleić i zasuwać do TK, panowie z LSD...

Może coś w końcu zrozumieliście? Może chcecie odkupić grzech zaniechania?
Nawet jeżeli tarcza nie trafi przed Trybunał, to przynajmniej smród kwacho-belko-millerzy trochę się wokół was rozrzedzi...
Niemniej życzę powodzenia. Może coś Wam nareszcie wyjdzie?
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-09-01 19:23:35, suma postów tego autora: 5956

MS i nowy LiD

Myślę, że zbliżenie z Racją i Zielonym powoduje, że MS staje się odrobinę bardziej pragmatyczny. Może to i dobrze.

autor: Teutonic, data nadania: 2008-09-01 21:07:59, suma postów tego autora: 333

Kubo P.

rozgryzłeś nas. dokładnie tak jest jak piszesz, już od dłuższego czasu szukaliśmy dobrego pretekstu, żeby niepostrzeżenie przejść na pasek SLD. Ale Ty poznałeś się na naszych planach w mig, jestem pod wrażeniem, by myślałem, że dobrze się kamuflujemy... ech.

autor: Saahib, data nadania: 2008-09-01 21:10:36, suma postów tego autora: 83

Kuba P. to Jadzia S.

Kuba P. to lewicowy Staniszkis. Wprawdzie nie ma profesury, ale celność jego przepowiedni jest powalająca

autor: mlodysocjal, data nadania: 2008-09-01 21:45:31, suma postów tego autora: 36

Dodaj komentarz