Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Poznań: Związkowiec OZZ IP przed sądem

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Współczuję !

Ja już 2 lata procesuję się z firmą PAŃSTWOWĄ, która mnie za działalność związkową wywaliła, i żeby było ciekawiej za przestrzegasnie prawa bo niekompetencja i dyletanctwo kierownictwa miało przełożenie na polecenia łamiące prawo i zwalające wszystko na szeregowych pracowników. ("Poczta Polska"). W naszej (mojej) sprawie, również były protesty społeczne, wiece, apele, dokumenty .... itd.
Ale sądy nie będą brały pod uwagę nawet oczywistych faktów - Dla nich liczy się teraz rozstrzyganie pod kątem "klasy" rządzącej a prawo mamy tak pięknie zagmatwane, że zawsze znajdzie się odpowiednie "uzasadnienie" aby tylko zadziałać zgodnie z wytycznymi "przełożonych".
Życzę powodzenia ale podejrzewam, że na polskich organach sprawiedliwości się nie skończy.

autor: Dracul, data nadania: 2008-09-03 20:01:41, suma postów tego autora: 341

żenada

Pogratulować indolencji umysłowej dzieciakom-"anarchistom" z Inicjatywy Pracowniczej. Może byście porozdawali jedzenie wegańskie bezdomnym, a nie bawili się w "związki zawodowe".
Co ma piernik do wiatraka? Co ma - anno domini 2008 - działanie systemu kapitalistycznego i łamanie przez niego praw pracowniczych (do organizacji, do oporu, do walki o poprawę losu bytowo-socjalnego itd.) do - że zacytuję - "strona pracodawcy przedstawiła świadków, którzy w latach 70. i 80. prawdopodobnie współpracowali ze służbami specjalnymi." PRAWDOPODOBNIE! A przecież Marcel Szary był działaczem podziemnych struktur "Solidarności" w HCP w latach 80....
Czyżby dzieci-"anarchiści" mieli wizję konfliktu praca-kapitał rodem z broszurek Instytutu Pamięci Narodowej?
I jeszcze śmią nazywać to "akcją informacyjną wśród pracowników".
Żenada.

autor: dyktatura.info, data nadania: 2008-09-05 13:41:45, suma postów tego autora: 20

Dodaj komentarz