Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Łódź: Od poniedziałku zastrajkują pielęgniarki

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

czekam

na strajk stoczniowcow i marsz lecha na czele kolumny :), juz rzad kozla znalazl, moze jakos przeskoczy, kampania ropoczeta.

autor: dyzma_, data nadania: 2008-09-04 16:13:30, suma postów tego autora: 2960

Szpital ten -

- zgodnie z planami rządu - zostanie niedługo przekształcony w spółkę handlową, a następnie wystawiony
na przetarg.
Idę o zakład, że prywatny inwestor, ktory go kupi, nie będzie miał kłopotu ze strajkami personelu.

autor: ABCD, data nadania: 2008-09-04 16:56:45, suma postów tego autora: 20871

To nie będzie tak jak zakładasz ABECADLAKU

Szpital ten nie bedzie na sprzedaż.Prawdą jest,że w innych łódzkich szpitalach nie tylko pielęgniarki dostały znaczące podwyżki.Dokładnie wiem ile bo....sam dostałem.I tu Ciebie chyba zaskocze.Gdybym zarządzał tym szpitalem(i to nieważne prywatnym czy państwowym)to takiej podwyżki,takim jak ja i mi podobni to bym nie dał!Takiej podwyżkowej urawniłowki jaką stosuje się obecnie w służbie zdrowia to nie było w najmroczniejszych czasach socjalizmu.I tu między innymi jest pies pogrzebany.Ale długo by o tym pisać.

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2008-09-04 18:46:45, suma postów tego autora: 623

Dodaj komentarz