Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

USA: McCain i Obama łeb w łeb

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Amerykanie to jednak dziwni ludzie

Obama o Mc Coin idą łeb w łeb w poparciu.czy to nie dziwne?skoro niczym się od siebie nie różnią?

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2008-09-08 21:07:56, suma postów tego autora: 1003

Czerwony Adam

Róźnią się, Obama nie jest tak postrzelony jak jego konkurent. Mam takie wrażenie, że jeśli kto bardzo, ale to abrdzo usa nie lubi to powinien trzymac kciuki za mccaina- on wkopie ten kraj po uszy.

autor: J.K, data nadania: 2008-09-08 22:06:39, suma postów tego autora: 948

Amerykanie pod tym względem niczym nie różnią się od Polaków

którzy dopatrują się jakichś kolosalnych rozbieżności światopoglądowych między PO, a Pis...

autor: Nocnyzwierz, data nadania: 2008-09-09 02:44:04, suma postów tego autora: 197

Noo przepraszam.

Noo przepraszam, twierdzisz, że różnice między GOPem a Demokratami przypominają te między PIS i PO. To chyba jakiś żart. A co z tymi wszystkimi obyczajowymi sprawami, co z ochroną zdrowia, co z prywatyzowaniem zabezpieczeń socjalnych, co z Irakiem? To są małe różnice? Być może sami kandydaci nie wykazują ogromnej żarliwości ideologicznej, ale ich zaplecze tak.

autor: tanngjost, data nadania: 2008-09-09 11:17:33, suma postów tego autora: 47

tanngjost

Z ciekawości- " co z Irakiem? "
Na czym tu niby polegają te niemałe różnice pomiędzy PO, a PiS?

autor: yona, data nadania: 2008-09-09 11:40:05, suma postów tego autora: 1517

hmm

No ja też chciałbym wiedzieć na czym polegają różnice między PiS, a PO.

autor: tanngjost, data nadania: 2008-09-09 12:12:41, suma postów tego autora: 47

tanngjost

PiS to partia z odchyłem socjalistyczno narodowym, SLD to partia z odchyłem socjalistyczno marksistowskim, a PO to partia z odchyłem liberalnym.

autor: jliber, data nadania: 2008-09-09 13:45:36, suma postów tego autora: 4329

A jliber ma odchyły w ogóle, tanngjost...

Zresztą chyba już się zorientowałeś, choćby tylko po powyższej klasyfikacji partii, ale i czytając inne jego "złote myśli"...
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2008-09-09 15:20:27, suma postów tego autora: 5956

..

tanngjost
acha- czyli wiesz na czym polegają rónice pomiędzy demokratami a republikanami?
hmmm odnosnie wojny to niby Obama ma być niby lepszy, ale przekonana nie jestem- poza tym moim zdaniem, waniejsze co mówi o Iranie niż o Iraku. Bo na Iran jeszcze nie zdążyli napaśc i wszystkiego zaorać, a zęby wystające z gęby cały czas sobie ostrzą. I tu również Obama niespecjenie dobrze rokuje.

Odnosnie PO i PiS, to w kontekscie służby zdrowia i prywatyzacji, to jednak jest jakaś róznica (inne pytanie, czy to taka różnica, co zachwyca) Ale PO mnie chyba z nich wszystkich najbardziej przeraża.

Jliber
Co ty? Mogę się co najwyżej zgodzić, że wszystkie wymienione to "partie z odchyłem".

autor: yona, data nadania: 2008-09-09 15:27:27, suma postów tego autora: 1517

To są różnice kosmetyczne... Demokraci i PO mają więcej silikonu

Do tanngjosta.
Pytasz co z Irakiem - jest rzeczą oczywistą, że żeby podlizać się społeczeństwu, które po totalnej klapie wojennej chce wycofania wojsk z tego kraju, Obama zapewnia, że gdy zasiądzie "na tronie" wojska wycofa. Ale przypomnij sobie co powiedział niedawno o Afganistanie - mit dobrego wujaszka szybko się rozwiewa. Dla porównania - Tusk też obiecywał, że wycofa wojska z Iraku, a teraz podpisał zgodę na budowę baz amerykańskich w Polsce... Różnice między Republikanami a Demokratami w USA i odpowiednio Pis a PO w Polsce, dotyczą głównie języka. Ci pierwsi używają języka krzyżówki dresiarzy z Młodzieżą Wszechpolską, drudzy zaś posługują się mową "obytej z wielkim światem" mafii...
Pełna zgoda z Yoną i Hyjdlą.

autor: Nocnyzwierz, data nadania: 2008-09-09 20:41:43, suma postów tego autora: 197

Dodaj komentarz