Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Anglia: Konwencja Lewicy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

czy cenzura jest godna lewiocwego portalu ?

mam różne uwagi roszerzające do tego cennego tekstu ale cenzura na lewica.pl znowu mi by je wycięła :(

autor: Parvus, data nadania: 2008-09-25 11:33:38, suma postów tego autora: 202

Od tego jest forum

Parvus pisze: "czy cenzura jest godna lewiocwego portalu?. mam różne uwagi roszerzające do tego cennego tekstu ale cenzura na lewica.pl znowu mi by je wycięła :("

Nie przesadzaj Parvus, nikt nie cenzuruje na lewica.pl "uwag rozszerzających", chyba, że okrasisz je pozamerytoryczną treścią. Od tego są właśnie komentarze, żeby się merytorycznie odnieść do czytanego materiału, podać dodatkowe informacje, źródła, albo inną wersję wydarzenia. Przecież o to chodzi w dyskusji. Na pewno cenzura nie dotknie rzeczowego wpisu.

autor: demokrata, data nadania: 2008-09-25 13:37:17, suma postów tego autora: 316

przedszkola zamiast parytetow...

... na rynku pracy- wreszcie organizacje lewicowe zaczynaja myslec- zamiast rozkazywac i nakazywac chca zmieniac strukture zatrudnienia umozliwiajac podejmowanie kobietom pracy. Brawo.

demokrata- pozwol, ze sie z toba nie zgodze, mnie rowniez kilka razy komentarze znikly. Akurat, gdy sie tyczyly organizacji wspiaranych przez czesc redakcji;) ale tak bywa i tyle;)

autor: MJ, data nadania: 2008-09-25 22:47:36, suma postów tego autora: 1280

.

Antykapitalizm jest ostatnio bardzo modnym terminem na salonach lewicowych antykomunistów.

autor: Roux, data nadania: 2008-10-02 20:46:03, suma postów tego autora: 180

Dodaj komentarz