Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Młodzi Racjonaliści przeciwko klerykalizacji szkoły

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

A kim są Ci

Młodzi Racjonaliści i czemu środowiskom lewicowym ma tak zależeć na ich promowaniu?

BTW ciekawe że ilustracją do ględzenia o zniesieniu w szkole religii, o którym w trakcie "bycia na lewicy" słyszałem już do znudzenia jest zdjęcie demonstracji dotyczącej spraw BYTOWYCH we Francji.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2008-10-04 01:03:50, suma postów tego autora: 2743

Do komentarza A. Warzechy.

Młodzi racjonaliści są ludźmi którzy chcą być niezależni od ideologii religijnej. Nie jestem Młodym Racjonalistą, ale popieram tych co chcą normalności. Kościół ma być w kościele, a burdel w burdelu. Nie należy przenosić zachowania knajpianego do zakładu pracy, a modłów i dogmatów do życia publicznego.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2008-10-04 09:57:17, suma postów tego autora: 441

Racjonaliści

Racjonaliści to poprostu myślący ludzi. Więcej dodawać nie trzeba.

autor: ancymon, data nadania: 2008-10-04 11:00:46, suma postów tego autora: 621

Czyli że wierzący albo inny to

myślący nie są ni chu chu ale za to każdy racjonalista to myślący?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2008-10-04 19:46:33, suma postów tego autora: 2743

Rationalis znaczy tyle co rozumny..,

..a można się upierać i przy rozsądnym. Wierzący nie jest zobligowany do wykazywania tej cechy. Choć jak myślę o "młodych racjonalistach" to mam mieszane odczucia ;-))

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2008-10-04 22:02:31, suma postów tego autora: 3566

za mało...

Nic nie dadzą postulaty wycofania religii ze szkół dopóki jesteśmy kolonią Watykanu.Leczenie pasożytnictwa polega nie na pozbyciu się robali z jednego zaatakowanego narządu ale na wyeliminowaniu źródła zakażenia i potem lub równolegle na leczeniu przyczyny choroby w całym organizmie (państwowym). Potem można zająć się rekonwalescencją.
2- Wierzący W KOŚCIÓŁ są myślący... inaczej!

autor: Dracul, data nadania: 2008-10-08 07:17:48, suma postów tego autora: 341

Dodaj komentarz