Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Niemiec: Nie chcemy wojny z religią

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Dlaczego nie?

Myślę, że nie będę oryginalny. Nie musicie toczyć walki z religią, ale niestety z KK walczyć musicie. To ich presja powoduje, że żadna opcja polityczna nie traktuje Waszych problemów. To takie kierowanie z tylnego siedzenia. Bez zmniejszenia wpływów tej instytucji nigdy nie uda się żadna walka o tolerancję.
Dodam, że jestem hetero, mam prawicowe poglądy w sferze gospodarki, ale liberalne w sferze światopoglądowej.

autor: marsjanin, data nadania: 2008-10-06 20:29:52, suma postów tego autora: 1

ale

walczac z kosciolem raczej przegraja, przeciez jestesmy w PO-lsce

autor: liber, data nadania: 2008-10-06 21:54:26, suma postów tego autora: 114

czekam na obrońce

Szymon Nimiec wspomniał o realnym zagrożeniu życia spowodowanego własną orientacja. Czekam na działania pana Sumienie Narodu. Osobnika domagającego się bombardowania Iranu w celu wyzwolenia irańskich homoseksualistów.

Skoro można zrobić jakieś "szok i przerażenie" pochłaniające w kilka tygodni 100 tys ofiar, to tym bardziej można zrobić znacznie skromniejsza akcje w Polsce. Np. podejśc do NOPowca, zabrać mu transparent z zakazem "pedałowania" i powiedzieć "ty wstretny homofobie!". Czekam. Sumienie Narodu potwierdzi tym samym, że jest co prawda radykalnym, ale jednak obrońcą gejów, a nie cynicznym podrzegaczem wojennym. A może walka z NOPowcami już się odbyła, a ja tu się czepiam uczciwego bojownika?

autor: Panek, data nadania: 2008-10-07 15:12:00, suma postów tego autora: 896

Niemiec

odciął się od Biedronia.

autor: ABCD, data nadania: 2008-10-09 16:19:04, suma postów tego autora: 20871

Wszystkim będzie lepiej, jeśli zaprzestaniemy gnębić gejów i lesbijki.

Grupom bardziej niż geje i lesbijki poszkodowanym przez los czy system najlepiej pomożemy w ten sposób, że czym rychlej przestaniemy dyskryminować gejów i lesbijki. Dyskryminacja pochłania bowiem wielką energię, a brak dyskryminacji - żadnej.
Z drugiej strony wyemancypowani geje i lesbijki działają wydajniej w sferze pomocy potrzebującym.

autor: heterofob.republika.pl, data nadania: 2008-10-14 20:50:53, suma postów tego autora: 1

Dodaj komentarz