Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

PPP o działaniach SLD ws. ustawy o komercjalizacji służby zdrowia

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

sld

jeszcze tego nie poparlo za szybka za decyzja PPP

autor: bono, data nadania: 2008-10-21 18:55:18, suma postów tego autora: 132

Buhahaha

To się recenzenci pospieszyli. Nagdorliwosc jest gorsza od faszyzmu, nawet jesli dotyczy rewolucyjnej czujnosci

autor: Berdysznick, data nadania: 2008-10-21 19:39:38, suma postów tego autora: 247

lepiej...

mówicie że się pospieszyli a ja myslę że lepiej zapobiegac niż leczyć lub plakac jak jest za póxno. Bo zcego się mamy spodziewac jak jest dwuwładza w SLD jeden mówi że popierają a za chwilę drugi pieprzy że może jednak nie będa popierać. stanie w rozkroku jest bardze po rzadach Olejniczaka przy Grzegozru nózki nadal nie zwarte aa może juz coś męskość przy tym rozkroku urwało bo brak twardych decyzji o prawa tzw niższych czyli nas nie było i nie ma w SLD. Obserwuje od dłuższego czasu PPP i ich przewodniczcacego i już parę razy dzięki takim wczesniejszym apelom i opiniami tzw pomagał SLD podejac jedynie słuszne decyzje tzn słusznie ideowo i słussne dla nas społeczeństwa robotniczego oraz dodatkowo sprowadzał Ich na ziemie z obłoków myslowych kapitalistycznie co najmniej. I za to jestem Mu wdzięczny bo sprawy są dla zbyt ważne żeby dziś sie licytować i krygować albo sie obronimy albo zeżre nas pielnie pachnaca perfumami ręka dziewietnastowiecznego kapitalizmu.

autor: piter, data nadania: 2008-10-21 20:05:42, suma postów tego autora: 64

Zajmijcie się

stanowiskiem ws. prywatyzacji służby zdrowia (i nie tylko jej) zajmowanym przez waszych promotorów z Agora S.A.

A swoją drogą, Napieralski mógłby wywalić na zbity pysk tego mydłka Olejniczaka, bo to V kolumna michnikowców.

autor: Durango 95, data nadania: 2008-10-21 20:15:29, suma postów tego autora: 3848

Brawo Sojusz !!!

Brawo SLD
Sojusz postąpił bardzo słusznie decydując się nie popierać propozycji PO
dla wszystkich krytyków Sojuszu - SLD jest PARTIĄ LEWICOWĄ co właśnie pokazał !!!

autor: Bartosz Rydliński, data nadania: 2008-10-21 20:26:58, suma postów tego autora: 23

Brawo PPP

PPP jest jesdyną alternatywą po lewej stronie bo na pseudo lewicowy SLD już dawno niema co liczyć

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2008-10-21 20:37:00, suma postów tego autora: 1003

PPP kłamie

Po raz kolejny PPP próbuje pomawiac SLD po to aby prowadzic swoją brudną polityczną gierkę i pokazac siebie jako tą prawdziwą,oświeconą i mającą monopol na prawdę lewicę.Cóż...jak się ma poparcie bliskie zeru to trzeba stosowac takie metody.Jakiś czas temu ukazało się na lewicy.pl oświadczenie Federacji Młodych Socjaldemokratów regionu świętokrzyskiego dotyczące negatywnego stosunku do prywatyzacji szpitali.Pewien "forumowy szczekacz",zapewne sympatyk PPP raczył mnie i cały świętokrzyski FMS nazwac kłamcami.Dziś przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski(więc osoba mająca więcej do powiedzenia niż przewodniczący klubu poselskiego) zapowiedział że Sojusz Lewicy Demokratycznej poprze weto prezydenta dotyczące pakietu ustaw zdrowotnych PO-PSL.Ale PPP nadal brnie w kłamstwa......

autor: lewacki, data nadania: 2008-10-21 20:41:03, suma postów tego autora: 9

...

Sojusz Liberalnych Degeneratów przechodzi sam siebie... Pokazując przy okazji, że ta nazwa pasuje do nich jak żadna inna. Może czas, Panowie, skończyć tę błazenadę i na nowo odczytać skrót SLD właśnie w ten sposób?

Swoją drogą, dali kolejny powód, dla którego partie skupione w KPL-u powinny trzymać się od nich jak najdalej, jeśli nie chcą się skompromitować.

Mam nadzieję, że wszelki lewicowy elektorat zapamięta to sobie i pokaże tej całej pseudolewicowej hołocie, gdzie jej miejsce - na śmietniku historii.

autor: fancom, data nadania: 2008-10-21 20:58:50, suma postów tego autora: 1427

A swoją drogą,

czy PPP już zapomniała, jak pod batutą TVN-u i Agora S.A. współtworzyła tzw. Białe Miasteczko i inne szopki z lekarzami-prywatyzatorami?

autor: Durango 95, data nadania: 2008-10-21 21:12:55, suma postów tego autora: 3848

SLD,to SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Natomiast PPP to Praca Partyjno Polityczna lub Partia Pierdków Przepraszających.Wszystko co jest skrajne to jest złem.A taką "partią" jest PPP, na dodatek kłamliwą.Ale czego można spodziewać się po solidurniach.Amen! .

autor: stanislaw1, data nadania: 2008-10-22 08:18:29, suma postów tego autora: 220

Gratulacje SLD! Tak trzymać.

A na recenzentów-planktonersów nie zwracajcie uwagi. No chyba, że nie zwróciliście.
Do senatu w 2011 macie już mój głos. Do sejmu się zobaczy. Oby tak dalej.

autor: Teutonic, data nadania: 2008-10-22 09:30:25, suma postów tego autora: 333

piszcie co chcecie

piszcie co chcecie plujecie na innych bo wiecie w du... ma was napierlski i jego swita do weta jeszce trochę czasu wieć wspomnicie te słowa gdy powiem - a nie mówiłem- boli wiem że boli ale to potwierdza moje słowa żeby SLD podejmowało prawdziwie słuszne decyzje musi mieć młot nad głową a że to jest PPP to trudno niech boli co niektórych a ja i tak twierdze że PPP robi bardzo dobra robotę cenzurujac SLD.

autor: piter, data nadania: 2008-10-22 09:48:41, suma postów tego autora: 64

...

Sojuszowi życzę więcej konsekwencji w słusznych działaniach oraz tego, żeby Olejniczak poszedł razem ze Szmają i innymi Kaliszami do celińszczaków, gdzie ich miejsce. Jak już centro-liberałowie wejdą na wspólną łódeczkę, to ich kryp(t)ę trzeba zatopić i po problemie.

Stanowisko PPP małostkowe i histeryczne. Klub Lewicy poprze weto prezydenta. Koniec kropka.

autor: Crusty, data nadania: 2008-10-22 12:22:42, suma postów tego autora: 159

Niemam złudzeń SLD nigdy nie była lewica

więc i jej umizgi do PO partii blizkiej SLD programowo w sferze gospodarki nie dziwią, Sojusz Liberalnych Demokratów szykuje się do koalicji z PO??

autor: czerwony93, data nadania: 2008-10-22 13:00:55, suma postów tego autora: 2776

Tak jak mikrogrupki "prawdziwej lewicy"szykują się do rządów z PiS

Co mnie dużo bardzie brzydzi. Całe to kopiowanie PiSu, porażka.

autor: Teutonic, data nadania: 2008-10-22 13:28:41, suma postów tego autora: 333

wojenka ppp

jak to mawia dyskutant abcd, ppp uprawia wojenkę z sld.

jako lewicowa partia polityczna powinni przyjąć własne stanowisko w sprawie reformy służby zdrowia i skupić się na krytyce planowanych rozwiązń, nie zaś udowadniać, że partia x nie jest partią lewicową..

"Domagamy się zaprzestania określania tym mianem partii, która opowiada się za rozwiązaniami umożliwiającymi prywatyzację szpitali ponieważ kompromituje to idee autentycznej lewicy w społeczeństwie - czytamy w dalszej częsci stanowiska."
- takie oświadczenie powinno nazywać się "dlaczego to my jesteśmy lewicą, a nie sld"

poza tym trochę się pospieszyli się: sld zmian nie poparło.. teraz ppp powinno wydać oświadczenia "o nieszczerości sld deklaracji"

uprzedzając wszelkie domysły,, osobiście na sld nawet splunąc bym nie raczył...

autor: tyvodar legocki, data nadania: 2008-10-22 14:13:33, suma postów tego autora: 849

sld

http://politbiuro.pl/politbiuro/1,85402,5837836,Lewica_jednak_dogada_sie_z_PO_ws__ustaw_zdrowotnych_.html

autor: yoda, data nadania: 2008-10-22 15:00:14, suma postów tego autora: 141

a nie mówilem

spokojnie dziś są potwierdzenia moich słów że veto wisi na włosku dziś SLD dzien po glosowaniu nadal kupczy z POprancami w sprawie poparcia ustawy niusy już są w mediach wiedzą ze mogą więcej wy....kupczyć od PO napieralski ma łeb nie ma co a veto tuż tuż a propo PPP istniała gdy o PISie jeszcze nikt nie słyszał o ile pomiętam.

autor: piter, data nadania: 2008-10-22 19:51:06, suma postów tego autora: 64

Durango jak Sakiewicz!

Gazetę "Obywatel" pana ponoć lewicowego Durango 95 promuje usilnie skrajnie prawicowa "Gazeta Polska". Ot co!

autor: PaKo, data nadania: 2008-10-23 09:51:24, suma postów tego autora: 90

Co mówił wczoraj Szmajdziński w TOK FM?

"Jeśli prywatyzacja szpitali to tylko zadłużonych".
Równie dobrze mógł powiedzieć jeśli chodzi o prostytutki to "tylko o te co robią to dla pieniędzy".

I tyle w temacie.

Durango 95 kiedy Jarosław Kaczyński usunie zgodnie z zapowiedziami samorządowców z PiS którzy prowadzą do prywatyzacji szpitali? Chodzi mi o samorządowców partii PiS z:
- Kostrzyna nad Odrą (Lubuskie),
- Świdnika (Lubelskie),
- powiatu wołowskiego (Dolnośląskie),
- Płock (Mazowieckie),
- Tucholi i Szubinie (Kujawsko-Pomorskie) - pod rękę z samorządowcami z PO,
- Tczew (Pomorze),

a w mojej rodzinnej miejscowości kandydaci PiS popierali prywatyzację mojej rejonowej przychodni podczas gdy przeciwko byli kandydaci PO i proPOwskiej Wspólnoty Samorządowej.

A co Jacek Kurski mówił o prywatyzacji szpitali na zeszłorocznym spotkaniu zorganizowanym w siedzibie UPR na Krakowskim Przedmieściu.

Popieracie i korzystacie ze wsparcia proprywatyzacyjnej partii?

Generalnie to na chłopski rozum ile szpitali sprywatyzowała Agora S.A a ile Prawo i Sprawiedliwość C.O?

Może i Lech Kaczyński mówi dobrze ale generalnie ta partia to w dużej mierze popłuczyny po PC i innych aferzystach.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2008-10-23 11:09:07, suma postów tego autora: 2743

A. Warzecha,

a mógłbyś mi powiedzieć, w jaki sposób my korzystamy ze wsparcia tejże partii? Bo nic o takim wsparciu nie wiem.

PaKo - wyjaśnij lepiej czytelnikom lewica.pl, czemu Sierpień 80 jest promowany przez "Gazetę Wyborczą" i - ha ha ha - "Nasz Dziennik".

autor: Durango 95, data nadania: 2008-10-23 12:49:56, suma postów tego autora: 3848

No Nowe Państwo i salon24

to raczej ośrodki medialne korzystające ze wsparcia PiS i kojarzone z tymi środowiskami a obydwa niewątpliwie was promują?

A "Nasz Dziennik" to stosunkowo porządna gazeta biorąc pod uwagę standardy polskiego bajorka medialnego.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2008-10-23 13:21:44, suma postów tego autora: 2743

Pierwsze słyszę, żeby

Salon 24 miał coś wspólnego z PiS-em - to prywatny portal dwóch ludzi, z których chyba żaden nie jest zwolennikiem PiS-u, a nawet jeśli to co to ma do rzeczy? Na Salonie 24 jest kilkaset blogów, z których przynajmniej połowa ostro wali w PiS. A nas tam nikt nie promuje - po prostu założyliśmy blog tak jak kilkuset innych użytkowników i jesteśmy tam "promowani" dokładnie tak samo, jak wszelkie inne blogi.

Co do NP to poza okazjonalną wymianą reklam nikt nas tam nie promował. A reklamami wymieniamy się z kim się da, choćby z lewicującą "Odrą".

Mógłbym ci opowiedzieć kilka ciekawych historii jak to PiS nas "promuje", ale jakie to ma znaczenie, przecież wy wiecie lepiej kto za nami stoi, ile nam płaci i co w tym wszystkim chodzi.

autor: Durango 95, data nadania: 2008-10-23 13:32:08, suma postów tego autora: 3848

Tak ostatnie zdanie idealnie pokazuje waszą logikę

!

autor: A.Warzecha, data nadania: 2008-10-24 19:40:44, suma postów tego autora: 2743

Lewicująca "Odra"?

Chyba raczej konserwatywna/liberalna, w zależności od autorów. Nie ma numeru, żeby nie pojawił się jakiś wywiad, artykuł czy hymny wiernopoddańczy z Dutkiewiczem (wiadomo, prezydent miasta rozdaje kasę na tamtejszą kulturę), Tuskiem itd.

autor: jra, data nadania: 2008-10-26 21:58:18, suma postów tego autora: 540

Dodaj komentarz