Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Projekty zmian w prawie pracy - dwa kodeksy w miejsce jednego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

na pohybel

Seweryński... były Minister Edukacji, który jako pierwszy chciał komercjalizować studia. Jak się okazuje, nadal realizuje się anty-społecznie, ale na innym obszarze.

autor: Crusty, data nadania: 2008-10-23 11:04:39, suma postów tego autora: 159

No prosze

A Donald nadal na 1 miejscu w sondażach polacy do jednak tepy naród

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2008-10-23 11:55:05, suma postów tego autora: 1003

A kiedy osobne kodeksy pracy dla kobiet i mężczyzn?

Ciekawe czy Donald "Łowca Jeleni" Tusk będzie mógł znowu liczyć na głos "człowieka lewicy" Marka Borowskiego w najbliższych wyborach. I ciekawe, czy po raz wtóry Marek Borowski będzie zachęcał lewicowy elektorat do głosowania na liberała na łamach "Gazety Wyborczej".

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2008-10-23 16:08:44, suma postów tego autora: 6199

biedny Wincenty

Powiedziałem kiedyś że Wincenty Witos przewrócił sie na brzuch w grobie po tym co zrobiono z jego partią i wielkim dziełem ludu polskiego Po ostanim roku współrządzenia Pawlaka i jego podległych On biedny nie lezy lecz wiruje w grobie co za wstyd i hańba, proponuje stworzyć kodeks dla katolików niekatolików i trzeci tylko dla środowiska radia maryja ludu mój ludu cóżem ci uczynił tak powinien Pawlak i Fedak krzyczec po zjeździe.

autor: piter, data nadania: 2008-10-23 18:19:31, suma postów tego autora: 64

To dramat

Ludzie pracy najemnej nadal śpią.
A kwiat polskiego narodu nie ma nic do powiedzenia poza tym ze wobec kapitalizmu niema alternatywy i...nie należy narzekać bo jest w sumie "fajnie" i może sobie kupić...napój "odrdzewiający"...

autor: Andrzej Kot, data nadania: 2008-10-23 20:08:20, suma postów tego autora: 800

Dodaj komentarz