Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Shakira ratuje dzieci przed ubóstwem

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Skandal!

Przypominam, ze Shakira to katol!!!

autor: wojtas, data nadania: 2008-11-02 13:38:32, suma postów tego autora: 4863

wojtas

i co z tego?

autor: agnieszka79, data nadania: 2008-11-02 14:14:20, suma postów tego autora: 38

.

Takie puste deklaracje jak Shakira, to może składać nie tylko katolik ale nawet (O ZGROZO !!!) neokonserwatysta i neopoganin zarazem. Nic z tego nie wynika.

autor: Roux, data nadania: 2008-11-02 15:03:33, suma postów tego autora: 180

.

Mogą nawet Barack Obama i McCain. Nic ich to nie kosztuje.

autor: Roux, data nadania: 2008-11-02 15:28:11, suma postów tego autora: 180

moim zdaniem to dobrze

Owszem, dość często bywa, że podobne zachowania to tylko cyniczny PR, ale jednak wskazują uwagę na problem. Część ludzi pomyśli jedynie "jaka ona dobra, jo...kocham ją, jestem jej fanem i będę kupował jej płyty", a część pomyśli o problemie. Ci drudzy to czysty zysk z akcji niezależnie od motywów gwiazdy (jej managera). Podoba mi się Richard Gere mówiący o Tybecie, Kazik śpiewający o Łysym jeżdzącym do Moskwy, R.Gere mówiący o Tybecie. Nawet jesli część zaanagażowania jest naiwna i troszkę oblicozna na poklask, to wolę taką niż żadną. Wyjątek stanowią nasi "artyści" biorący niedawno udział w pseudo-pro gruzińskiej histerii. Ci "artyści" nie piardneli gdy ich własny kraj współuczestniczył w inwazji i ludobójstwie, a zamienli się w zaangażowanych humanistów, gdy chodziło o amerykańskie i izraelskie interesy na Kauzkazie. Tfu!

autor: Panek, data nadania: 2008-11-02 16:03:13, suma postów tego autora: 896

Muzycznie to chyba pop

Nie znam za dobrze dokonań Shakiry.
cos tam w radiu słyszałem. niezły ma głos i zbyt jak dla mnie popowe kompozycje. Ale fajnie, że jest zaangazowana i mysląca. To zupełnie inna kategoria niz ta cienizna Doda, Britney i inne Modern talking

autor: red spider 666, data nadania: 2008-11-03 15:36:31, suma postów tego autora: 1549

Dodaj komentarz