Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Nowe prawo antyterrorystyczne

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

jak to zablokowac

nie mozna dopuscic do wejscia w zycie tego swinstwa

autor: holman, data nadania: 2008-11-05 18:58:05, suma postów tego autora: 178

To ciekawe w kraju bez terrorystów,mamy "terrorystów"

kreowanych przez prawackie media,ciekawe czy GROM bedzie szturmował "tajną kwatere" LBC a wszystko na zywo w TVN,następny na liście słynny "enigmatyczny" Iwo alias WGR, a dla przeciwwagi super "groźni" z B&H/C18-Polska.

A w tym czasie prawdziwi terroryści beda stosować lokaut za przyzwoleniem reżimu

autor: polak17, data nadania: 2008-11-05 19:22:39, suma postów tego autora: 1318

Co ciekawe

zakładają też elektroniczne obroże więźniom - niedługo założą je pewnie wszystkim obywatelom, a większośc będzie jeszcze za to wdzięczna....


Ci co oddają wolnośc za bezpieczeństwo , nie zasługują ani na jedno ani na drugie- Ben Franklin;)- cytat za filmem Zaitgeist;)

Nie wygracie, odpowiedzią na nowy rok 1984 będzie nowy rok 1776- rezyser Zietgeista do światowej elity;)

ABCD pewnie by powiedział- odpowiedzią na nowy 1984 będzie nowy 1980;)

Niestety niedługo wszystko oprócz zarabiania i wydawania pieniędzy i może jeszcze rozmnażania będzie zabronione...

autor: Postsocjalista, data nadania: 2008-11-05 19:54:03, suma postów tego autora: 1953

Ofensywa burżuazji na całego. Kiedy odwet proletariatu?

Jasne, że tak. Burżuazja chce zwiększyć swą kontrolę nad "siłą roboczą" i "zasobami ludzkimi", aby nie przyszło im do głowy się buntować. Nowe prawo z pewnością posłuży (choć mam nadzieję, że nie wejdzie jednak w życie) do inwigilowania związkowców, pielęgniarek itd. Będzie pomocne, gdy np. tym ostatnim znów przyjedzie do głów rozbijać "Białe Miasteczko" przed Kancelarią Rady Ministrów.

autor: fancom, data nadania: 2008-11-05 20:29:14, suma postów tego autora: 1427

il nuovo ordine mondiale

"a większość będzie jeszcze za to wdzięczna..."

Tak, ta mentalność kundli jest w tym wszystkim najbardziej irytująca.

"Ci co oddają wolność za bezpieczeństwo, nie zasługują ani na jedno ani na drugie"

Mam głęboką nadzieję, że ci, którzy sprzedali swoją WOLNOŚĆ za bezpieczeństwo, nigdy nie będą go mieć.

"Niestety niedługo wszystko oprócz zarabiania i wydawania pieniędzy"

Już słychać stwierdzenia, że człowiek jest warty tyle, ile wydaje. Nie ile zarabia, co mimo iż obrzydliwe byłoby jeszcze jakoś tam zrozumiałe, lecz właśnie ile wydaje.

autor: Bury, data nadania: 2008-11-05 20:46:07, suma postów tego autora: 5751

fancom,

zapewniam Cię, że nikt nie próbował rozbijać tzw. białego miasteczka. Mity TVN na ten temat były równie zgodne z faktami, jak wyświetlany i tam Terminator.

autor: ABCD, data nadania: 2008-11-05 21:47:32, suma postów tego autora: 20871

fancom

A kiedy to rzekomo rozbito biale miasteczko?

autor: wojtas, data nadania: 2008-11-05 22:25:25, suma postów tego autora: 4863

No i proszę

Okazuje się, że to nie "faszyści" z PiSu, ale rzekomo miłujący wolność liberałowie szykują przepisy faktycznie uderzającą w swobody obywatelskie.

autor: RRRadykał, data nadania: 2008-11-05 22:52:32, suma postów tego autora: 1084

Tak z ciekawości zapytam

Szykuje się może jakiś list otwarty polskiej inteligencji i uznanych autorytetów moralnych w obronie demokracji i łamanych praw człowieka ?

Tak jeszcze rok, dwa temu za PiS pełno tego było, a teraz co ?

Nic ?

autor: konslib, data nadania: 2008-11-05 23:24:08, suma postów tego autora: 86

Czy ja napisałem, że zostało rozbite?

Każde dziecko w przedszkolu wie, że pielęgniarki były inwigilowane. Było to skierowane przeciwko białemu miasteczku i im samym. Wiem, że nie zostało ono rozbite. Świadomie użyłem tego czasownika w aspekcie niedokonanym, określając w ten sposób całokształt działań władzy wymierzony przeciwko BM jak i odnosząc się do podobnej sytuacji, która może mieć miejsce w przyszłości.

autor: fancom, data nadania: 2008-11-05 23:58:34, suma postów tego autora: 1427

konslib,

dobre - i intelegencja, i autorytety, i ich protest.

autor: Bury, data nadania: 2008-11-06 10:57:29, suma postów tego autora: 5751

falcom,

skąd te informacje o inwigilacji? Ze "Szkła kontaktowego"?

autor: ABCD, data nadania: 2008-11-06 15:09:42, suma postów tego autora: 20871

Dodaj komentarz