Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Program Szubartowicza już w grudniu?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

ma on wejść zamiast pospieszalskiego

powiem wam, że oba programy powinny być na antenie. dlaczego? ponieważ tylko w ten sposób można zapewnić pluralistyczność przekazu. zapomnijmy o prgramach zbiorczych, w których występuje i lewica i prawica. każdy dziennikarz ma jakieś sympatie polityczne, i skłania się w takim programie ku jednej z opcji dyskredytując i dyskryminując przeciwników. Lepiej więc mieć dwa programy dla każdej części Polski (lewicowej i prawicowej) niż mieć jeden albo drugi. Tylko tak można zbudować społeczeństwo obywatelskie. przeciąganie raz w jedną, raz w drugą stronę prowadzi tylko do wściekłości sympatyków tej opcji, którzy tracą "swoich" z anteny.

autor: Thor, data nadania: 2008-11-07 08:28:00, suma postów tego autora: 990

thor

ale zgodzisz sie ze przez wiele lat nie bylo w TVP lewicowego dziennikarza, a prawica miala ich mnostwo, Ziemkiewicz, Wróbel, i wielu innych było ostatnio ikonami TVP, wiec czas by role sie odwróciły

autor: bono, data nadania: 2008-11-07 08:59:06, suma postów tego autora: 132

Thor,

jestem pozytywnie zaskoczony Twoją opinią.

autor: Durango 95, data nadania: 2008-11-07 09:10:36, suma postów tego autora: 3848

U Pospieszalskiego

U Pospieszalskiego zawsze występował ktoś, kto nie podzielał linii programowej tego programu. Zawsze zapraszał kogoś kto nie podzielał jego poglądów. Ciekawe czy w lewicowym programie też tak będzie.

autor: kwak, data nadania: 2008-11-07 09:36:13, suma postów tego autora: 1207

Tak, kwak,

Pospieszalski zapraszał kogoś kto nie podzielał linii programowej programu, poczym wysmiewał go, zaszczuwał, robił z tej osoby idiotę, albo darł na nią mordę.
I zawsze był tylko jeden człowiek, "który nie podzielał linii programowej tego programu", natomiast tych co tę linie podzielali i przyklaskiwali Pospieszalskiemu było około dziesięciu zwykle. Ten program i ten prowadzący byli żenujący.
Co nie zmienia faktu, że zgadzam się z Thorem, w publicznej powinno byc miejsce na różne punkty widzenia, tylko żeby Pospieszalski popracował troche nad profesjonalnościa swojego przekazu (przekazu, który dla mnie jest odrażający, ale nie mam zamiaru gardłować przeciw temu programowi, bo na takie wstrętne dla mnie, podkreślam - dla mnie, poglądy też musi byc miejsce w publicznej).

autor: Getzz, data nadania: 2008-11-07 14:35:01, suma postów tego autora: 3554

A co do programu prowadzonego przez Szubartowicza

to mam jak najgorsze przeczucia. Jaki on tam lewicowy ten Szubartowicz? Dziennikarz partyjnej gazetki SLD zachwycający sie Palikotem i PO i strasznie sie cieszący, że już nie ma tych wstrętnych pisowców tylko świetna PO.
Ja bym wolał program Ikonowicza:) Niestety tego chyba nie dożyjemy.

autor: Getzz, data nadania: 2008-11-07 14:38:13, suma postów tego autora: 3554

...

W telewizji i radio zawsze (prawie?) było i jest tak, że na jednego lewicowca (wielu się nie zgodzi) przypada minimum (tu podkreślenie) dwóch prawicowców. Za Kwacha w pewnym publicznym radio występowało dwóch a nawet trzech lewicowców: SLD-owiec, UP-owiec i gościu od prezydenta. Mieli przeciw sobie prowadzącą Monisię i minium trzech elokwentnych i jak pamiętam ideowych "wolnościowców".

autor: prezio, data nadania: 2008-11-07 14:46:17, suma postów tego autora: 878

prezio - uśmiałem się

SLD-owiec, UP-owiec i gość od prezydenta.

A jacy to lewicowcy? Człowiek Millera, człowiek Pola i człowiek Olka "Flaszki".
Tobie też Michnik wmówił, kto jest w Polsce lewicą?

Współczuję.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2008-11-07 15:45:26, suma postów tego autora: 6199

Sumienie Narodu

W takim razie było jeszcze gorzej. Dyskusje toczyły się tylko między prawicowcami i prawicowcami. Raz gorąca i raz gorąca. Zawsze myślałem, że Ty prawica, ale widzę, że Twój kolega to prawicowy Miller. Źle Cię oceniałem.

autor: prezio, data nadania: 2008-11-07 17:04:17, suma postów tego autora: 878

trzymam kciuki,

choć prawicy nie ufam, że nie wywinie jakiegoś numeru... W ogóle to Szubartowicz mimo wszystko zapowiada się lepiej, niż "człowiek elit" Sierakowski.

autor: Luke, data nadania: 2008-11-07 20:10:39, suma postów tego autora: 1782

Dadzą nam sznur na którym ich powiesimy?...

To zwiastun "prawdziwej rewolucji"...

autor: Andrzej Kot, data nadania: 2008-11-07 23:37:31, suma postów tego autora: 800

Dodaj komentarz