Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Procesy sądowe działaczy OZZ Inicjatywa Pracownicza

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

nie dla cenzury na lewica.pl

w obronie zagrożonych represjami związkowców wystąpią zapewne organizacje, które IP prosi o nie przychodzenie z czerwonymi flagami :)

autor: Parvus, data nadania: 2008-11-26 22:40:51, suma postów tego autora: 202

Nie IP Parvus

To nie IP wydała oświadczenie przeciw używaniu czerwonych flag ale jeden z jej działaczy ,który jest w tym związku w mniejszości , IP jest lewicowym związkiem zawodowym w którym obok anarchistów są też socjaliści i komuniści . To ,że część anarchistów nie chce się utożsamiać z lewicą , mimo ,że nią jest to ich problem a nie związku .Po za tym związek zawodowy to nie partia czy grupa polityczna , mogą do niego należeć ludzie o rożnych poglądach.

autor: bened, data nadania: 2008-11-27 08:58:11, suma postów tego autora: 145

no to fajnie

a gdzie można znaleźć oświadczenie wspomnianej większości IP przeciwko temu mniejszościowemu działaczowi ?

autor: Parvus, data nadania: 2008-11-27 11:37:05, suma postów tego autora: 202

zart?

Ty chyba żartujesz, że IP ma się takimi pierdołami zajmować. Może Zjazd nadzwyczjany zwołać? Widać od siedzenia w Internecie ludzie dość poważnie kontakt z rzeczywistością tracą.

autor: DK, data nadania: 2008-11-27 13:14:22, suma postów tego autora: 119

czyli sekciarstwo ma krótkie nogi

sądzę, że jest tak, że jak IP potrzebuje wsparcia to wie, gdzie się zgłosić. I zgłasza się do portalu gdzie dla 3/4 redakcji i czytelników czerwony sztandar coś znaczy i wart jest obrony jako symbol lewicy i ruchu pracowniczego. I wtedy dopiero 'przemyślenie' Urbańskiego stają się 'mniejszościowe'. Bo interes to interes a kanapowe sekciarstwo ma krótkie nogi :)

autor: Parvus, data nadania: 2008-11-27 18:36:24, suma postów tego autora: 202

Przegrają!

Współczuję związkowcom, którzy mają sprawę, bo przegrają ją z założenia. Ja już to przechodziłem i wiem, że w obecnych czasach i obecnych sądach (tzw wymiarze sprawiedliwości),np to do "poszkodowanych" będzie należało udowodnienie, że np nie są wielbłądami. Nie pomoże tu "wykluczanie" poszczególnych gatunków zwierząt, tu trzeba udowodnić, że "NIE JEST SIĘ WIELBŁĄDEM!". Choć podaje się Sądowi wszelkie argumenty "wykluczające" wielbłądowatość to sąd chce otrzymać dowody potwierdzające na brak wielbłądowatości.I jeśli nawet znajdzie się taki dowód lub przesłankę to sąd i tak uwierzy poganiaczowi tych wielbłądów, który nakłamie mu, że to przecież osioł, a z osłem nie podpisywał umowy o współpracę (zatrudnienie)

autor: Dracul, data nadania: 2008-11-29 00:57:11, suma postów tego autora: 341

Dodaj komentarz