Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Eurostat: Wzrosło bezrobocie w UE

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Jak to się stało

Jak to się stało, że w takiej socjlistycznej Szwecji, bezrobocie wśród młodych (poniżej 25 roku życia) wynosi ponad 22%.

Wg ostatnich danych w Polsce bezrobocie wynosi lekko ponad 6%.

autor: kwak, data nadania: 2008-12-03 09:53:36, suma postów tego autora: 1207

Kwaku to proste

Ten kraj ma wysokie zasiłki logiczne że młode osoby myślą tylko o imprezach rozrywkach gupotach itp.Gdybyś był młody mieszkał z rodzicami a oprucz tego dostawał byś powiedzmy 1000złoty zasiłku chciałoby ci się chodzić do roboty?
Zwłasza jak byś był osobą rozrywkową?Miałem znajomych co pracowali i mieszkali w krajach skandynawskich to wiem jak tam jest.Jestem pewien że młodych ludzi którzy tam niepracują bo nikt niechce ich zatrudnić jet tam niewielu.

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2008-12-03 11:58:21, suma postów tego autora: 1003

Czerwony Adam

Tak też myślałem. Zabawa, zabawa i to na koszt innych. Ot, to jest prawdziwy socjalizm.

autor: kwak, data nadania: 2008-12-03 14:14:50, suma postów tego autora: 1207

Kwaku ale mimo to lepszy socjal niż liberalny syf z polski

Aczkolwiek można negowac wysokość zasiłków w szwecji to wole to niż tzw.system pomocy biednym z polskiej opieki społecznej

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2008-12-04 11:05:00, suma postów tego autora: 1003

podatki

nie ma się co dziwić że bezrobocie rośnie - podatki , podatki , podatki ... socjal zabija gospodarkę.

autor: luk, data nadania: 2008-12-06 12:46:14, suma postów tego autora: 1

Dodaj komentarz