Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

PrzejdĽ do menu

Komentowany tekst

Bakalarczyk: Co ma polityka do prostytucji?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Czyli wystarczy podać warto¶ci w dziesiętnych, a nie w setnych

i już człowiek się prostytuuje ...

Gęsicka pokazała kartkę 0,3%, a w rzeczywisto¶ci było 0,38%.

Faktycznie, to prostytucja.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-01-22 11:30:14, suma postów tego autora: 6195

Do tekstu Bakalarczyka jak ulał pasuje stwierdzenie przypisywane Churchillowi:

"Trzeba być swego rodzaju geniuszem, aby takie minimum my¶li zawrzeć w takim maksimum słów".

autor: west, data nadania: 2009-01-22 15:05:00, suma postów tego autora: 6710

Co ma polityka do prostytucji? Wszystko, imć Bakalarczyk, wszystko...

Hm... pytania retoryczne po s±, by je stawiać. Ale żeby na nie odpowiadać s±żnistymi artykułami - decyduje się niewielu, tych nie znaj±cych definicji pytania retorycznego...

Sumień... Baba głupia jest i tyle. Miała pokazać O,4. Zero, koma cztery - i wtedy, być może, cnotę rozumu u Palikota zachowałaby.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-01-22 21:51:46, suma postów tego autora: 5956

Rafał Bakalarczyk jako autor

Choć chłopak trochę za dużo się rozwodził i namieszał, to z meritum się zgadzam, koresponduje z postami re_akcji i moimi pod którymś z blogów na ten sam temat.

Polecam jednak tekst tego samego autora o lekturach szkolnych (Gombr., Sienkiewiczu, metodyce polonistyki i w ogóle standardach edukacji), widziałem go co najmniej 3 razy na różnych stronach www., a drukiem w jednym z ostatnich numerów nieodżałowanego "Dziś". Polecam, forwardowałem i linkowałem go na szeroką skalę wielu oświatowym znajomym.

autor: _Michal_, data nadania: 2009-01-22 22:45:55, suma postów tego autora: 4409

tekścik nazywa się

"Lektury i konflikt tożsamości", autorstwa Rafała Bakalarczyka. Cholera, nie mogę go znaleźć w sieci. Trzeba więc zajrzeć do "Dziś" albo "Obywatela", bo był tu i tu.

autor: _Michal_, data nadania: 2009-01-22 22:49:09, suma postów tego autora: 4409

Dodaj komentarz