Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Świecie nad Wisłą: Pielęgniarki dostaną podwyżki

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Wspaniale

Panie ze Świecia mają ciężką pracę. Moja matka tam się leczyła i wiem jak jest w tym szpitalu. Pretensje, pretensje, pretensje i dziwne sprawy (typu "Czemu pani Krysia zatruwa mi powietrze swoimi włosami?" - kwestia oryginalna). Cieszę się, że dostały podwyżkę. Należało im się.


autor: Bloom, data nadania: 2009-01-22 22:38:08, suma postów tego autora: 306

Liberałowie - wrogowie państwa

Minister obrony Klich na uroczystościach rocznicy katastrofy CASA: "Zabezpieczyliśmy wasze dzieci, wyciskając ile się
Takie słowa nie przystoją urzędującemu ministrowi, zwłaszcza na oficjalnych uroczystościach. Równie dobrze mogłyby paść z ust jakiegoś Niemca z ziomkostwa i wtedy wszystkie media trąbiłaby, jacy to Niemcy źli i chytrzy. Dla skrajnych liberałów państwo jest uosobieniem zła, które należy jak najbardziej ograniczyć i "wyciskać z niego ile się tylko da". Dotyczy to podatków, które należy sprytnie płacić jak najmniejsze, balansując lub przekraczajac granicę prawa czy też odszkodowań, które należy wysądzić od skarbu państwa w jak największej kwocie itd. Ci sami ludzie, którzy dzięki podobnym zabiegom osiągają dochody rzędu 10.000 miesięcznie i wiecej, tymczasem zarzucają zwykłym ludziom, że są roszczeniowi wobec państwa i chcą mieć na życie choćby marne 1000 czy 2000 zł.

autor: V.C., data nadania: 2009-01-23 10:33:04, suma postów tego autora: 1134

niepełny cytat

Klich powiedział do rodzin wojskowych: "Zabezpieczyliśmy wasze dzieci, wyciskając z polskiego prawa ile się tylko da".

autor: V.C., data nadania: 2009-01-23 10:46:01, suma postów tego autora: 1134

Dodaj komentarz