Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Zielona Góra: Kolejna rozprawa Piotra Krzyżaniaka przeciwko Almie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kolejny epizod

konfliktu: Michnica kontra Almica

autor: ABCD, data nadania: 2009-03-07 08:06:41, suma postów tego autora: 20871

ABCD

Żeby Zychowszczyzna robiła choć tyle dla pracowników ile robi IP...

autor: Majrys, data nadania: 2009-03-07 09:21:12, suma postów tego autora: 230

ABCD

"Pełnomocnikiem Piotra Krzyżaniak został działacz OZZ Inicjatywa Pracownicza, Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej i Nowej Lewicy, Piotr Ikonowicz. "

Rzeczywiście, Michnica.

Jak rozumiem, jako sympatyk Ikona również zaliczasz się do Michnicy. Dobrze wiedzieć.

autor: RRRadykał, data nadania: 2009-03-07 12:33:48, suma postów tego autora: 1084

PS

Poprawcie tego newsa, chociażby to "Oznaczałoby to możliwość torpedowania przez pracodawców wszelkich prób torpedowania działalności związkowej," poza tym niepotrzebne przecinki i parę innych błędów.

autor: RRRadykał, data nadania: 2009-03-07 12:40:30, suma postów tego autora: 1084

Obywatel wspiera michnicę!

"Po prostu w toku wieloletniej działalności publicznej mogliśmy poznać te osoby i uważamy, że są godne tego, aby zasiadać w parlamencie.

Te osoby to (w kolejności alfabetycznej):

Piotr Ikonowicz – jeden z liderów partii[...]"
http://www.obywatel.org.pl/index.php?name=News&file=article&sid=8613

Obywatel nawołuje do głosowania na pełnomocnika Michnicy w sporze z Almicą! Gwałtu rety!

autor: A.Warzecha, data nadania: 2009-03-07 16:38:08, suma postów tego autora: 2743

tak to sie zaczyna

najpierw pracownicy sie zrzeszają w wolne związki zawodowe, potem strajkują, w sklepach nie ma butów, a kraj upada. Mam nadzieję, że wszyscy ci, co mi tłumaczyli ze PRL upadł przez strajkujących warchołów potępiają działania tego pana.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2009-03-07 19:40:36, suma postów tego autora: 2714

"Wszyscy Ci"

pewnie są w radach nadzorczych spółek i w rozmaitych instancjach władzy więc zapewnie nie popierają "tego pana".
Co racja to racja!

autor: A.Warzecha, data nadania: 2009-03-07 23:24:02, suma postów tego autora: 2743

A.Warzecha

przez "wszyscy ci" mialem na myśli czytelników tego forum- w jednym z poprzednich wątków, bodajże nana czy kot, tak właśnie tłumaczyli.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2009-03-08 10:25:06, suma postów tego autora: 2714

"Dobrodziej"

ty bys juz wybił z głowy tym "robolom" jakieś wolne związki zawodowe. Najlepiej kolbami karabinów. Byłbys pewnie lepszy niż ZOMO i Pinochet razem wzięci.
Najlepiej jakby "robole" tyrały dla takich "panów dobrodziejów pracodawców" za darmo po 14 godzin na dobę, a nie jakieś im tam prawa i związki w "robolskich łbach", co?
Żałosny jesteś, facet. I obrzydliwy.

autor: Getzz, data nadania: 2009-03-09 10:42:48, suma postów tego autora: 3554

zatrudniciel, większość użytkowników

tego forum akurat popiera (z roznych powodow) opozycje demokratyczna z tamtych czasow (albo brala w niej udzial), wiec nie wyskakuj tu z warcholami i PRL, bo zle trafiles, jest chyba jakas strona milosnikow Jaruzela, tam ci polecam sie przenieść.

autor: Getzz, data nadania: 2009-03-09 13:41:56, suma postów tego autora: 3554

Getz

"ty bys juz wybił z głowy tym "robolom" jakieś wolne związki zawodowe. Najlepiej kolbami karabinów. Byłbys pewnie lepszy niż ZOMO i Pinochet razem wzięci.
Najlepiej jakby "robole" tyrały dla takich "panów dobrodziejów pracodawców" za darmo po 14 godzin na dobę, a nie jakieś im tam prawa i związki w "robolskich łbach", co?"

lol, no dalej, powiedz mi jeszcze co też ja bym chętnie robił, a czego nie robił. Ciekaw jestem.

"zatrudniciel, większość użytkowników

tego forum akurat popiera (z roznych powodow) opozycje demokratyczna z tamtych czasow (albo brala w niej udzial), wiec nie wyskakuj tu z warcholami i PRL, bo zle trafiles,"

ależ ja nie twierdze że wszyscy tu kochają Jaruzela, nie wiem czemu mi to zarzucasz? Ja po prostu zastanawiałem sie czy osoby które JASNO potępiły strajki w latach 80 (np: nan czy kot), z taką samą niechecią odnoszą sie do strajków teraz.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2009-03-09 14:53:03, suma postów tego autora: 2714

Dodaj komentarz