Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Irak: Morderstwa homoseksualistów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Co na to bomba?

Bomby na Irak?

autor: Angka Leu, data nadania: 2009-04-05 07:58:00, suma postów tego autora: 3102

A mi zawsze wmawiano

Że nienawiść i mordowanie i cała tzw.nietolerancja do homo ma miejsce tylko w państwach katolickich.

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-04-05 11:36:54, suma postów tego autora: 1003

..

To jeszcze nic. W Polsce dochodzi do gorszych przesladowan homoseksualistow. Kiedys np. zakazano Parady Rownosci.

autor: wojtas, data nadania: 2009-04-05 11:57:22, suma postów tego autora: 4863

angka

czujność i jeszcze raz czujność! jak ty to robisz? arcymistrzostwo. po prostu.

autor: rote_fahne, data nadania: 2009-04-05 14:23:24, suma postów tego autora: 1805

Dzięki, rote.

:)

autor: Angka Leu, data nadania: 2009-04-05 14:49:45, suma postów tego autora: 3102

No dobra,

będę z tobą szczery: mam pewne kontakty z Sattarem al-Battatem. Dał mi cynk i to wszystko.

autor: Angka Leu, data nadania: 2009-04-05 14:51:47, suma postów tego autora: 3102

ooo

co ty nie powiesz? :-) znasz jeszcze jakieś inne arabsko brzmiące nazwiska?

autor: rote_fahne, data nadania: 2009-04-05 15:03:53, suma postów tego autora: 1805

wojtas - zawsze uważałem, że Katoland jest znacznie gorszy

od antyamerykańskiego islamu. Zakazali Parady Równości? To ohydna zbrodnia na całej gejowskiej społeczności. Lepiej popierać Iran, w którym wprawdzie gejów się morduje, ale przynajmniej nikt tam nie kocha Jankesów. I to jest wartość nadrzędna.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-04-05 21:22:51, suma postów tego autora: 6199

sumienie

I wlasnie! Trzeba demaskowac reakcyjny Iran i spiewac w chorze z wojenna propoganda.
Wiadomo jak Jankesi zaczna ten Iran wyzwalac, gejom sie tam polepszy.
Nie wspominajac o tych dyskryminowanych iranskich kobietach, nic im tak nie pomoze jak wojna.

autor: yona, data nadania: 2009-04-05 21:49:27, suma postów tego autora: 1517

Dziwny jest ten świat

Tak jak dziwna jest rubryka świat na lewicy.pl. Po treści ostatnich newsów z "wielkiego" świata można odnieść wrażenie, że lewica na świecie żyje tylko gejami, lesbijkami i małżeństwami homoseksualnymi. Jakże żenująco i zaściankowo w tym towarzystwie wygląda lewa strona (Kraj) gdzie tylko jakieś archaiczne newsy o protestach pracowniczych i ani słowa o homoseksualiźmie?
Wstyd, ale i to jest ten polski ciemnogród :-)

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-04-05 22:06:33, suma postów tego autora: 6205

yona - człowiek roku 2008 lewica.pl Barrack Obama to prawdziwy lewicowiec,

który nigdy nie dopuści się agresji na Iran. Rozumiem, że tacy wredni prawicowcy jak Ty zrobią wszystko by opluć lewaka Obamę i zarządzany przez niego kraj ...

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-04-06 09:35:43, suma postów tego autora: 6199

poprawka do artykulu

to nie byli zadni homoseksualisci a jak byli to nie bylo przyczyna ich smierci.to byli bojowkarze al-hakima i nie z sadr city.azzaman przedwczorajszy edycja iraq pisze o tym.po drugie wcale za saddama homoseksualisci nie mieli tak lekko.byli tolerowani ale swoj proceder musieli uprawiac po cichu.po 3 w iraku takie sprawy rozwiazuje sie inaczej i na pewno nie przy pomocy rodziny.

autor: pazghul, data nadania: 2009-04-06 10:01:56, suma postów tego autora: 1489

Homoseksualista

Homoseksualista też człowiek.

autor: J.K, data nadania: 2009-04-06 12:28:38, suma postów tego autora: 948

"proceder"? pazghul, Ty homofobie!

A gdzie prawo do Parady Równości?

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-04-06 15:31:20, suma postów tego autora: 6199

jk

oczywiscie ze homoseksualista tez czlowiek.nikt rozsadny temu nie zaprzecza.ba na palcach 1 reki mozna policzyc kto z sztandarowych lokomotyw "cywilizacji" europejskiej nie byl homoseksualista.problem wg mnie tkwi gdzie indziej niz w gustach.o gustach sie nie dyskutuje jak i o religi.jedni powiesza reprodukcje ernsta na scianie inni van gogha a jeszcze inni jelenia na laczce.problem tkwi w rozwiazaniach prawnych i usmiechu zazenowania.rany jak ktos za przeproszeniem woli noc spedzic z facetem to nie umniejsz to przeciez jego mozliwosci intelektualnych tak samo jakby spedzil noc z taka lalka z sexshopu.prawnie sa poszkodowani.pod wzgledem spadkowym,podatkowym wlasnie z ta cala adopcja dzieci w argument ze homoseksualisci wychowaja homoseksualiste jakas mnie nie przekonuje.z znanych mnie homoseksualistow wlasnie wiekszosc wychowywana przez nadmiar kobiet stala sie homoseksualistami.podobno jest tam jakis gen za to odpowiedzialny,nie wiem nie znam sie pisze co widzialem.
ja boje sie zeby nie doszlo do paranoi jak z tym kolesiem z sudanu zlapanym na zalotach do owcy.zabic go nie mozna bylo to nakazano mu malzenstwo z ta owca.owca po przezyciu swoich latek zdechla zostawiajac sporo potomkow jak najbardziej beczacych i powstaly spory o nie maly majatek.jakby nie patrzec wg prawa jej potomkom przypadal spadek tym bardziej ze maz nie wnosil zastrzezen co do wiernosci wspolmazonki.dzieci jak najbardziej ludzkie z mniej welnistych zon poczuly sie troche poszkodowane.co zrobic?
wg mnie homoseksualisci powinni miec pelnie praw i finansowych i adopcyjnych.nie ukrywac sie poniewaz to tylko pogarsza sytuacje.czy to bedzie zagrozeniem spolecznym o czym krzycza pokatni moralizatorzy to zobaczymy.rany nowe lekarstwa tez sie sprawdza jakby nie patrzec na ludziach.
ps.pisze to przeciw sobie ,niestety we mnie wzbudza niesmak dwoch obsciskujacych sie facetow ale niesmak tez wzbudzaja komentarze co poniektorych albo wypowiedzi politykow.

autor: pazghul, data nadania: 2009-04-06 16:46:47, suma postów tego autora: 1489

sumienciu

wyjasnilem to w poscie do jk ale kiedy post wejdzie to nie wiem.zreszta juz kiedys w dyskusji z hyjdla przedstawilem swoj poglad na sprawy mesko-meskie i kobieco-kobiece.zakaz parady rownosci byl glupota.slowo "proceder" po prostu odzwierciedla moj stosunek do homoseksualizmu jako czynnosci fizycznej i li tylko fizycznej.

autor: pazghul, data nadania: 2009-04-06 16:56:59, suma postów tego autora: 1489

A seks między kobietą a mężczyzną określasz innym terminem?

Pytam z ciekawości, bo homofobia wśród lewaków to rzadka sprawa.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-04-06 20:52:29, suma postów tego autora: 6199

Pazghull

Komentowałem nie czytając twojego postu, ale dość ironiczne wydaje mi się zamieszczane Newsa o śmierci dwóch homoseksualistów, kiedy w kraju ginie dużo innych ludzi, więc fakt, że byli homoseksualistami jakoś nie usprawiedliwia podkreślanie tych zgonów.

autor: J.K, data nadania: 2009-04-07 00:28:14, suma postów tego autora: 948

sumienciu

ubierac mnie w homofobie to tak jak ciebie w zoofilie ty wielbicielu malych wielbladow.

autor: pazghul, data nadania: 2009-04-07 23:01:57, suma postów tego autora: 1489

I co się dziwić

Za rządów Saddama homoseksualizm cieszył się wolnością w Iraku. Nie ma co się dziwić że już tak nie jest. Siły okupacyjne wyrżnęły patriotów i socjalistów, a zostawiły Al-Kaidę.

autor: Chochoł.66 , data nadania: 2009-04-08 23:29:16, suma postów tego autora: 3

Dodaj komentarz