Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Protest lokatorów na sesji Rady Warszawy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

..

Dlaczego zabranie glosu w punkcie przeznaczonym dla tego typu wnioskow bylo "nie do przyjecia dla protestujacych"?

autor: wojtas, data nadania: 2009-05-15 08:40:13, suma postów tego autora: 4863

Wojtas

Dlatego, że byłoby to albo późnym wieczorem, albo nawet następnego dnia, a większość radnych nawet by tego nie wysłuchała. Tak zresztą było poprzednim razem, kiedy lokatorzy czekali na swoją kolej.
Płacimy radnym z podatków miedzy in. za to aby znaleźli 10 min. na wysłuchanie mieszkańców miasta zgłaszających istotne problemy w czasie odpowiadającym interesantom, a nie panom radnym. W końcu to Rada jest dla mieszkańców, a nie na odwrót.

autor: Cisza_, data nadania: 2009-05-15 10:56:05, suma postów tego autora: 2083

Macie moje pełne poparcie

To co władze Warszawy wyprawiają z mieniem komnalnym to droga w strone katastrofy nie da się wszystkich ludzi z prywatyzowanych kamienic wyeksmitować na obrzeża miasta do jakiś baraków tworząc jakieś nowe slamsy każde miasto powinno mieć tanie mieszkania komunalne dla najbiedniejszych mieszkańców prywatyzacja czegokolwiek to katastrofa ludzie już na szczęscie się poznali co to jest mieszkać u prywaciarza.

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-15 11:23:35, suma postów tego autora: 1003

...

Nie bardzo widze roznice, ale OK, nie znam dokladnie sprawy.

autor: wojtas, data nadania: 2009-05-15 12:13:43, suma postów tego autora: 4863

Odpowiedzią na podwyżki czynszów powinno być tworzenie nowych skłotów.

Już śp.Jacek Kuron mawiał: "Nie palcie skłotów - zakładajcie nowe!".

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-05-15 13:10:42, suma postów tego autora: 6194

Czerwony Adam - w Warszawie jest osiedle za Żelazną Bramą

Typowa PRL-owska chałtura z wielkiej płyty, która jeszcze 10-15 lat wytrzyma. Jakieś 450-500 mieszkań w jednym budynku, największe mieszkania 47 m 2, ale przede wszystkim to ścisłe Centrum.

Problem tylko w tym, że tam mieszka ok. 8 tys. Wietnamczyków, którzy uciekli przed komunistycznym reżimem do Polski. Głupio byłoby eksmitować ludzi, którzy znaleźli u nas schronienie przed aparatem czerwonej represji.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-05-15 13:29:29, suma postów tego autora: 6194

www.oholender.pl

W niedziele 17 maja na warszawskiej ulicy Kubusia Puchatka dzień Królowej.
Holenderskiej Królowej. Zapraszam wszystkich lokatorów i zawodowych utrudniaczy eksmisji.

Szczegółu: www.oholender.pl
Pomarańczowe akcenty mile widziane. Przyjdzie koniecznie Holenderskiej Królowej będzie miło.




autor: Cud2, data nadania: 2009-05-15 13:30:08, suma postów tego autora: 3207

Sumienie narodu

A czy ja coś wspominałem o tym że należy wyeksmitować jakiś Wietnamczyków którzy przyjechali do Polski przed prześladowaniami i mieszkają w ścisłym centrum Warszawy?

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-15 16:17:36, suma postów tego autora: 1003

...

Cudaku zawodowych? To ktos za to placi? Gdzie? Ile? Daj jakis namiar zlociutki.

autor: Marek, data nadania: 2009-05-15 18:49:34, suma postów tego autora: 1715

Czerwony Adam - a czy ja pisałem, że coś takiego sugerowałeś?

Czytaj uważnie to nie będziesz polemizował sam ze sobą.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-05-15 23:33:06, suma postów tego autora: 6194

Dodaj komentarz