Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Hamas: "Nie jesteśmy i nie byliśmy terrorystami"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Hamas czyli ruch oporu

terroryści to ci co nie mają czołgów,samolotów,okrętów!!! co za zakłamanie,można bombardować wioski z samolotów ale nie można podkładać bomb w miastach

autor: czerwony93, data nadania: 2009-05-17 14:13:45, suma postów tego autora: 2714

czerwony

ok, to zrezygnujmy wogole z okreslenia "terroryzm", "terroryści". Bo niestety zgodnie z definicja terroryzmu Hamas sie kwalifikuje w 100%. Moze nam sie jego dzialanie podobac lub nie, ale takie sa fakty i polemizowanie z nimi nie ma chyba sensu...

wedlug argumentow hamasowcow, oglosze sobie w Polsce, ze walcze z okupacja globalnej oligarchii, zaczne wysadzac ludzi i tez nie bede terrorysta, bo 1) nie mam czolgow i samolotow, 2) walcze wylacznie na terenie historycznej Polski, 3) moja walka jest ze wszech miar merytorycznie sluszna
LOL
Wiec jak ci sie podobaja fundamentalisci islamscy i wysadzanie cywili w powietrze, to ok, twoja sprawa, ale nie wmawiaj sobie, ze przestaja byc przez to terrorystami.
I prosze podarujcie sobie glosy, ze Izrael i USA sa gorsze, wiem o tym doskonale. Powinna byc lista krajow stosujacych terroryzm dla rownowagi i te kraje powinny ja otwierac:)

autor: MJ, data nadania: 2009-05-18 13:30:29, suma postów tego autora: 1280

MJ,

Nie moglbys utrzymywac: "gdyz wszystkie inne srodki zostaly wyczerpane". Juz chocby dlatego - protest oddalony.

autor: PMB, data nadania: 2009-05-18 14:34:28, suma postów tego autora: 1628

pmb

a po kolejnej klesce wyborczej PPP bedziesz mogl uznac, ze zostaly wyczerpane?;P Kiedy i w jakim zakresie "wyczerpanie innych srodkow" uzasadnia terroryzm?:)

autor: MJ, data nadania: 2009-05-18 15:37:46, suma postów tego autora: 1280

Zgroza !!

Jesli lewica ma do zaproponowania klasie robotniczej sojusze z ekstremistami islamskimi to nie nalezy sie dziwic wzrostowi zainteresowania robotnikow skrajna prawica. Lewica zapedzila sie w kozi rog gloszac tolerancje wszem i wobec.
Zaden robotnik o zdrowych zmyslach widzacy jak w jego kraju panosza sie muzulmanie, ktorzy demokracje i tolerancje maja gleboko w d...e nie zaglosuje na lewice. I okazuje sie ze jedyna sila polityczna ktora obiecuje zmiany jest skrajna prawica.
Mozliwe ze ten komentarz sie tu nie pojawi jak wiele moich poprzednich.
Jesli jednak sie ukaze przemyslcie sobie jaki pozytek klasie robotniczej ma przyniesc sojusz lewicy z ekstremistami religijnymi. Europejska lewica zwalcza tradycyjny fanatyzm chrzescijanski a w zamian proponuje fanatyzm islamski.
Nie rozumiem tego pedu do zaglady.
Wszystko wyglada na to ze w nadchodzacych wyborach do UE najwiekszym zwyciezca majac na mysli wzrost poparcia bedzie skrajna prawica. Jesli sie kiedys powtorzy historia z przed II Wojny Swiatowej to wspolodpowiedzialni beda lewicowcy ktorzy robia dobra robote dla faszystow.
Precz z faszyzmem, precz z fanatyzmem religijnym!
Niech zyje socjalizm!

autor: Vader, data nadania: 2009-05-19 23:45:21, suma postów tego autora: 33

Dodaj komentarz