Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wlk. Brytania: Zieloni za legalizacją małżeństw homoseksualnych w całej UE

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Proponowałbym im aby się niewpierniczali w nie swoje sprawy

Jeśli w jakimś kraju UE większość ludzi popiera takie dziwactwa(zakładając że jest taki kraj w UE)to prosze bardzo ale jeśli większość ludzi w jakimś kraju UE sobie tego nieżyczy to UE nie powinna się wpierniczać do tego.
Mam już dosyć tego dyktatu UE najpierw każą likwidować stocznie a teraz może obowiązkowo legalizować małżeństwa homoseksualne jeśli UE chce się rozpaść to idzie w dobrym kierunku ma w tej akurat sprawie moje poparcie niech skończy tak jak skończył Związek radziecki tego im życze.

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-24 13:51:27, suma postów tego autora: 1003

Adamie

pomyliłeś kolory - do czerwonego Ci dużo brakuje, póki co mienisz się w odcieniach brązu. nie bój się, nikt nie będzie ci kazał wziąć ślubu z gejem.

autor: Multitudes, data nadania: 2009-05-24 15:48:35, suma postów tego autora: 151

Multitudes

To chyba tobie się coś pomyliło
Uszczęśliwiać na siłe wbrew woli wiekszości społeczeństwa to se możesz siebie a nie innych.
W tak bardzo kontrowersyjnych sprawach powinno być referendum a nie narzucanie woli z góry już raz to przerabialiśmy jak należeliśmy do układu warszawskiego wiadomo jak to się skończyło.
Co do lewicy to uważam że powinna się zajmować sprawami robotniczymi i klasowymi a nie nahama legalizować gejostwo itp.wbrew woli społeczeństwa wdodatku.

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-24 17:41:15, suma postów tego autora: 1003

Czerwony Adam,

zajrzyj tu: http://www.instytut_brzozowskiego.republika.pl/8.proletariacka_moralnosc/8.O%20agresywnym%20homoseksualizmie.html
Coś dla Ciebie. Serio.

autor: Angka Leu, data nadania: 2009-05-24 18:45:44, suma postów tego autora: 3102

...

"Jeśli w jakimś kraju UE większość ludzi popiera takie dziwactwa(zakładając że jest taki kraj w UE)"

Jest ich całkiem sporo, naprawdę (chociaż fakt, są to kraje starej Unii).

" to UE nie powinna się wpierniczać do tego."

Ależ to jest tylko propozycja małej partii politycznej, nie UE -_-

autor: zxcv, data nadania: 2009-05-25 07:21:29, suma postów tego autora: 47

Wiem o tym ze to tylko propozycja małej partii

Ale na takie hasła trzeba reagować ostro żeby sobie nie myśleli że mogą robić różne rzeczy wbrew woli wiekszości społeczeństwa.

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-25 11:15:16, suma postów tego autora: 1003

zxcv

To się przeprowadz do takiego kraju napewno będziesz szczęśliwy

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-25 11:17:59, suma postów tego autora: 1003

hmmm?

Tak się zastanawiam. A jak większość społeczeństwa np zarząda wprowadzenia niewolnictwa, albo zakaże małżeństwa albinosom, czy np osobom bez lewej nogi. To co, trzeba to wprowadzić?

autor: tanngjost, data nadania: 2009-05-25 12:29:41, suma postów tego autora: 47

...

@tanngjost

Ale w dzisiejszych demokracjach wiekszość społeczeństwa nie poprze wprowadzenia niewonictwa lub zakazu zawierania związków małżeńskich przez albinosów. Tak, państwo powinno słuchać swoich obywateli i wprowadzić to, czego chce większość.

@Czerwony Adam

Co to ma być? Jakiś osobisty atak?

autor: zxcv, data nadania: 2009-05-25 14:20:43, suma postów tego autora: 47

Multitudes

to, ze ktos nie jest tak teczowy jak chcesz, nie oznacza od razu, ze jest brunatny... to tak, jak nie kazdy popierajacy autorytarne postulaty feminizmu w rodzaju parytetow, czy posunietej do absurdu antydyskryminacji jest od razu faszystowska miziginiczna seksistowska swinia (mam nadzieje...;P)

swoja droga to i tak postep u Zielonych, niedawno ich postulatem bylo... wprowadzenie surówek w barze PE haha:)))

autor: MJ, data nadania: 2009-05-25 16:07:20, suma postów tego autora: 1280

zxcv

Jaki tam atak odpowiadam normalnie

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-25 17:38:40, suma postów tego autora: 1003

Czerwony Adam

OK, w takim razie przepraszam. Źle cię zrozumiałem :)

---

Na en.wikipedia.org jest napisane, że to partia umiarkowanie eurosceptyczna (np. jest przeciw euro). Dlatego twierdzenie, że złe EU znów coś wymusza jest bezpodstawne.

autor: zxcv, data nadania: 2009-05-25 18:01:49, suma postów tego autora: 47

MJ, Adam

czy wy już zupełnie na głowy poupadaliście?autorytarne postulaty feminizmu?!Adamie, nie bój się, nikt nie chce Cie wydać za geja, możesz spać spokojnie, wszystkie otwory twojego ciała są niezagrożone.tutaj wcale nie chodzi o żadną tęczowość - jest to chyba najbardziej kretyńskie ujęcie sprawy jakie można sobie wyobrazić. Rzecz w tym, że bez względu na to czy ktoś jest tęczowy czy nie, ma prawo partycypować w taki sposób, jaki sobie życzy w ramach struktur państwowych, jeśli jeśli jest tegoż państwa pełnoprawnym obywatelem. nie mam pojęcie chłopaki skąd wam, w tych betonowych głowach, wzięła się choćby idea jakiegokolwiek przymusu??!!swoją drogą ciekawy proces, przywracania do łask idei towarzyszów Władysława,Mieczysława, Wojciecha...smutne

autor: Multitudes, data nadania: 2009-05-25 19:38:53, suma postów tego autora: 151

Multitudes

Niechodzi mi omnie ale oto że UE miała by zmuszać swoich członków do wprowadzanaia ustaw które nieżuyczą sobie większość ludzi w danym kraju

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-26 11:39:22, suma postów tego autora: 1003

Adamie

obierz sobie w końcu jakieś jasne kryterium bo mieszasz się tak, że aż przykro czytać. nie wiem, zdecyduj się- albo większość, albo obrzydliwość w oczach boga, cokolwiek.a tak wychodzi komicznie kiedy swój homofobiczny jad wylewasz pod płaszczem "woli ludu".

autor: Multitudes, data nadania: 2009-05-26 13:29:48, suma postów tego autora: 151

Multitudes

postulat parytetow JEST autorytarny, gdyz ogranicza swobode zrzeszania sie i wystawiania kandydatow/kandydatek do wladz przedstawicielskich w imie odgornie okreslonych kwot. W dodatku sa to postulaty bardzo wybiorcze, skupione na plci, ktora uwaza sie w czesci srodosisk feministycznych za najwazniejszy podzial w dostepnosci do np. organow panstwowych, pracy etc.

inne postulaty, zwiazane z dyskryminacja, sa ROWNIE autorytarne- gdyz ograniczaja swobode zatrudniania kogo przedsiebiorstwa- nie tylko "wredni kapitalisci", ale np. spoldzielnie pracownicze, czy organizacje pozarzadowe, moga przyjmowac do pracy, czy bardziej szczegolowo- jakie kryteria maja prawo w rektutacji stosowac. Wiec np. w knajpie dla gejow nie bedziesz mogl zatrudniac ludzi piszac w ogloszeniu o ich homoseksualizmie, w knajpie dla kobiet- kobiet etc etc. Doszlo do tego, ze w Anglii taksowkarz, ktory odmowi podwiezienia geja, straci licencje.

Nie wspomne o zakazywaniu ludziom doroslym dysponowania swoim cialem, czyli m.in. prostytucji w Szwecji. Byla tu ostatnio dluzsza dyskusja na ten temat.

Jezeli to nie autorytaryzm, to ja przepraszam.

autor: MJ, data nadania: 2009-05-26 17:42:40, suma postów tego autora: 1280

Multitudes

Nie jestem homofobem przynajmniej nie uwazam się za takiego.
Sprzeciwiam się tylko legalizacji małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez pary homoseksualne to wszystko.
Jak większość Polaków zresztą

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-26 19:52:16, suma postów tego autora: 1003

MJ

stara i już nieco oklepana taktyka - przedstawiasz jaką wynaturzoną karykaturę, jak najbardziej postępowego ruchu, po czym prezentujesz ją jako całość tegoż ruchu (swoją drogą ulubiony chwyt retoryczny upr'owców). na takie koślawe pars pro toto już nawet dzieci się nie dają nabrać.jeśli chcesz rozdzielać kwestię klasową od płciowej czy seksualnej to powodzenia życzę...

autor: Multitudes, data nadania: 2009-05-27 13:03:22, suma postów tego autora: 151

Adamie

to że się za niego nie uważasz to nie znaczy że nim nie jesteś - tak jak stare porzekadło; "nie jestem rasistą ale asfalt ma swoje miejsce".a gdzie jeśli można spytać, w twej hojności, jest miejsce dla osób innych niż ty?może w piwnicach?na Wolin ich wysłać?fascynujące jest to że można dostać obsesji na punkcie tego, kto z kim idzie do wyra.

autor: Multitudes, data nadania: 2009-05-27 13:08:13, suma postów tego autora: 151

Multitudes

Niezrozumiałeś mnie chyba
To niechodzi oto aby wygonić gejów z polski tylko szanować wole większości społeczeństwa żeby władza nie legalizowała czegoś kto prawie nikt nie popiera czy to tak trudno zrozumieć?

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-27 17:33:34, suma postów tego autora: 1003

Adamie

sęk w tym, że zrozumiałem Cie lepiej niż Ci się wydaje.i wiesz co? tak, trudno mi zrozumieć, że na takim portalu wychodzą na jaw tak obrzydliwe drobnomieszczańskie resentymenty, ubrane w fatałaszki "woli ogółu".

autor: Multitudes, data nadania: 2009-05-28 00:24:38, suma postów tego autora: 151

Multitudes

odpowiem tym samym: stara i oklepana taktyka. Zamiast odpowiadac na konkretne argumenty zmieniasz temat i probujesz zdyskredytowac przeciwnika.

konkrety: jakie polskie organizacje feministyczne publicznie odciely sie od wymienionych przeze mnie przegiec? Jakie nie chca przepisow o "antydyskryminacji" przy przyjmowaniu do pracy? Jakie publicznie powiedzialy, ze sa przeciwne parytetom? KONKRETY prosze, jak nie wiesz co to znaczy, spojrz do slownika...
Pokazujesz jak wlasnie jest feminizm- oparty o syndrom oblezonej twierdzy, zadufany w swej postepowosci i zamkniety na wszelka krytyke...

autor: MJ, data nadania: 2009-05-28 18:39:45, suma postów tego autora: 1280

mj

ja słownik już mam i uwierz mi, zaglądam, ale w nieco innych okolicznościach. takim bredzeniem strzelasz sobie w stopy. dokładnie takie same argumenty, jakie wystosowałeś w stosunku do feminizmu, można przyłożyć do jakiegokolwiek postępowego ruchu.jeśli nie zrozumiałeś, to poproś kogoś, może ci wytłumaczy

autor: Multitudes, data nadania: 2009-05-28 22:25:36, suma postów tego autora: 151

mj

na strategii "fora ze dwora" daleko po lewej stronie nie pojedziesz (jeśli w ogóle nią jedziesz)

autor: Multitudes, data nadania: 2009-05-28 22:27:02, suma postów tego autora: 151

Dodaj komentarz