Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Rok 1984

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Bezczelność

!

autor: Angka Leu, data nadania: 2009-05-27 21:59:21, suma postów tego autora: 3102

:-)))

...i kołtuństwo. W ten cały "wizerunek" podobnie godzą tego rodzaju żądania, bo ktoś może sobie pomyśleć: nie dość, że kanalia, to jeszcze do tego nadęty bufon.

Swoją drogą, to jakiś J-23 donosi, ciekawe czy Wybiórczo ;-)

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2009-05-28 06:08:30, suma postów tego autora: 3566

..

Mam nadzieje, ze niedlugo nie bedzie zbiorki na adwokata dla lewica.pl :-(

autor: wojtas, data nadania: 2009-05-28 08:57:01, suma postów tego autora: 4863

Wojtas

Jakby co sprawa jest do wygrania bez problemu. Gość tylko straszy. Jeśli zdecyduje się ciągnąć to dalej tylko się ośmieszy

autor: Cisza_, data nadania: 2009-05-28 09:58:30, suma postów tego autora: 2083

O jakiż to wpis na blogosferze chodziło, mój Ciszo?

Bo ja tam miałam kilka "ciulatych" wjazdów. Czyżby Bazarnik nie był ciulem?
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-05-28 18:11:13, suma postów tego autora: 5956

:-)

Otóż nie, Hydla. Pan Bazarnik jest szanowanym obywatelem posiadającym własną godność osobistą i wymagającym oddania należnej mu czci. A jak w to nie wierzysz, to musisz nad sobą popracować, żeby wszyscy mogli być szczęśliwi, a świat lepszy ;-)

Przejrzałem tamte komentarze, Ty nic strasznego na szczęście nie napisałaś, za to ja się popisałem brakiem szacunku dla bliźniego swego. Napisałem bowiem, że jeśli ktoś nie jest wojownikiem i nie walczy o swoje prawa sam, lecz zasłania się państwem i prawem to powinien spać między świniami. I co teraz będzie, jak się okaże, że takie sarmackie idee, które z tym tematem też się jakoś wiążą obrażą jakąś bliżej nieokreśloną osobę? ;-)

Ale tu też mam pewien dylemat, bo czy spanie między świniami narusza godność wartościowego człowieka, jak sądzisz?

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2009-05-28 21:53:59, suma postów tego autora: 3566

Dodaj komentarz