Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

"Dziennik Polski": Katastrofalna sytuacja finansowa Sanepidu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Pawle Michale Bartoliku...

komentarz do sytuacji w Sanepidzie jest niechlujny... Ja się nie znam za bardzo, ale ten koment w niczym mnie nie oświecił. W niczym....
Mnie wkurza ten cały syf wokół "udogodnień" i rąk w nocniku, które puszczają wszystko na żywioł. Sanepid był jedną z nielicznych firm państwowych, które kontrolowały syf wszelaki, między innymi pandemie, i Czernobyle, i grypy meksykańskie...
Teraz ino Tusk i JPII nam pomoże na syf totalny...
Za komuny byle jaki wypierdek w szklarni w Grójcu musiał stosować się do wymagań Sanepidu. Teraz wszystko jest w rękach gmin i innych gumien, (tfu... gówien), bo moje państwo już dawno szlag trafił...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-05-29 14:23:10, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

bo moje państwo już dawno szlag trafił...
---
moje państwo też szlak trafia. a tych którzy wbili Mu nóż w plecy widzę w pierwszych szeregach marszów tolerancji.

autor: Cud2, data nadania: 2009-05-29 15:16:36, suma postów tego autora: 3207

cudy ortograficzne

i niemerytoryczne w dodatku.

autor: humpa, data nadania: 2009-05-29 16:38:08, suma postów tego autora: 208

Hyjdla masz racje

Szkoda że w Siemcach zlikwidowali sanepid już niemają naczym oszczędzać

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-05-29 18:08:20, suma postów tego autora: 1003

badania...

....Badania weterynaryjne, przed i poubojowe to fikcja, badania weterynaryjne mięsa na bazarach to fikcja....
Teraz żyjemy w czasach, gdzie tylko cena towaru się liczy!
A wystarcza ołówek, żeby na jednym badaniu jednej świni "jechał" cały bazar przez tydzień!
Życzę smacznego!

autor: Dracul, data nadania: 2009-05-31 08:54:43, suma postów tego autora: 341

humpa

krewni w izraelu zdrowi? nikt się przypadkowo nie postrzeli w czasie holokaust Gazy?

autor: Cud2, data nadania: 2009-05-31 19:56:59, suma postów tego autora: 3207

Dodaj komentarz