Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Gorzów: Inicjatywa Pracownicza wygrywa w sądzie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Przedsiębiorcy

chyba już rozumieją, że nie dadzą rady organizacji związkowej, popieranej przez Gazetę Wyborczą.

autor: ABCD, data nadania: 2009-06-04 07:03:47, suma postów tego autora: 20871

abcd

Mi też nie podoba panosząca się michnica i dlatego chciałem ostrzec pana. Hym, nie wiem jak to powiedzieć, ale na portalu lewicowo.pl widziałem artykuły autora powyższego tekstu. Wiem, że pan tam publikuje więc proponuje skontaktować się z redakcją tego portalu i jakoś to wyjaśnić. Tylko nie polecam kontaktu z redaktorem Sobczykiem bo on kolaboruje z Krypolem. Wróg może być tak blisko pana, trzeba być uważnym.

autor: werer, data nadania: 2009-06-04 09:35:38, suma postów tego autora: 36

Transformacja

wychudziła Kodeks Pracy do szkieletu, więcej, teraz już wyrywa z niego poszczególne kostki. Trudno się więc dziwić, że pracownicy coraz częściej przegrywają. Sędziowie tym szkieletem są przecież związani. Dlatego pracownicy coraz rzadziej szukają w tych sądach pomocy... Równość w stosunkach pracy między bajki zatem można włożyć.

autor: steff, data nadania: 2009-06-04 12:45:51, suma postów tego autora: 6626

Brawo

Od zawsze uważałem że najlepsze i najskuteczniejsze związki zawodowe w Polsce to Sierpień80 i Inicjatywa pracownicza

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-06-04 14:28:57, suma postów tego autora: 1003

..

A ja myslalem, ze sady sa narzedziem panujacej burzuazji.

autor: wojtas, data nadania: 2009-06-04 20:48:23, suma postów tego autora: 4863

Dodaj komentarz