Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Agnosiewicz: Kazimierz Czapiński - lewicowy erudyta

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

pogodny fanatyk a zakopane - pytanie o Lenina

na długi wekend wyjeżdżam do zakopca i mam pytanie:
Jest tam jeszcze to muzeum Lenina i pomnik czy już zlikwidowali?

W związku z tym, że zaraz wyjeżdżam i nie będę mógł się dzielić z Wami moi mili moimi wpisami, życzę Wam wszystkim :

FANATYCZNIE POGODNEGO BOŻEGO CIAŁA

...i wielkopostnej refleksji związanej z Nim.

autor: Cud2, data nadania: 2009-06-10 08:14:28, suma postów tego autora: 3207

No cóż w naszym klerykalno zakłamanym państewku

brakuje takich ludzi

autor: czerwony93, data nadania: 2009-06-10 10:54:47, suma postów tego autora: 2711

...

Takich tekstów tu brakuje. Ale szkoda, że taki krótki, zanim się na dobre rozczytałem już się skończył.

autor: ancymon, data nadania: 2009-06-10 11:32:33, suma postów tego autora: 621

ancymon

Takich tekstów tu brakuje. Ale szkoda, że taki krótki, zanim się na dobre rozczytałem już się skończył.
--
dziękuje że doceniasz moje komentarze. miło słuchać przeczytać rzeczową ocenę swojej jak że nie łatwej pracy komentatorskiej

autor: Cud2, data nadania: 2009-06-10 12:08:45, suma postów tego autora: 3207

Na świecie istnieje tylko jedno,

prawdziwie świeckie społeczeństwo. To Korea Północna.

autor: Kim Ir Xian, data nadania: 2009-06-10 15:40:28, suma postów tego autora: 142

Polecam

Polecam wszystkim wzmiankowaną książeczkę" Dokąd kler prowadzi Polskę" autorstwa K. Czapińskiego. Po przeczytaniu zobaczycie, że pod względem klerykalizacji kraju jesteśmy na poziomie II RP.Nic się nie zmieniło a może jest jeszcze gorzej.
Ludu Polan powstań z kolan!

autor: kot, data nadania: 2009-06-10 16:25:46, suma postów tego autora: 121

Cud2

ultraski trolu jako lewicowy chrześcijanin powiem ze brakuje w katolandzie takich ludzi jak wyzej opisany tak jak brakuje ludzi z kościoła katolicko-liberalnego czy Jednoty Braci Polskich,staro i polsko katolików czy ludzi z Nurtu Lewicy Chrześcijańskiej.

autor: czerwony93, data nadania: 2009-06-10 16:29:56, suma postów tego autora: 2711

a mozna gdzies zamowic

ta ksiazke?chetnie bym przyjrzal sie i moze przetlumaczyl?w googlach nie znalazlem zadnej wysylkowej ksiegarni z ta pozycja.

autor: pazghul, data nadania: 2009-06-10 20:44:10, suma postów tego autora: 1489

kocie,

Żeczywiście(!), bardzo sklerykalizowanym krajem była II RP, której przywódca, J.Piłsudski, był wyznania ewangelicko-augsburskiego.
Ludu Polan powstań z kolan - i do biblio!

autor: ABCD, data nadania: 2009-06-10 23:24:03, suma postów tego autora: 20871

A hierarchia kleru

(z wyjątkami rzecz jasna) trzymała na ogół stronę stronę Ch-Jeno-Piasta czy endecji. Co by złego o nich nie mówić - przez większość międzywojennego 20-lecia formacji opozycyjnych.

autor: _Michal_, data nadania: 2009-06-11 12:04:43, suma postów tego autora: 4409

pazghul

Książkę możesz zamówić na stronie www.racjonalista.pl.
Panie alfabet Jerzy Buzek też jest ewangelikiem a na własne uszy słuszałem, że "Ojciec Święty"jest/był dla niego największym autorytetem. Takie słowa w ustach ewangelika bardzo dziwnie brzmią, nieprawdaż?
No cóż polska specyfika:-)Ciemny naród trzeba czymś uwieść.

Ludu Polan powstań z kolan!

autor: kot, data nadania: 2009-06-11 12:06:30, suma postów tego autora: 121

.

Zastanawiam się, skąd niektórzy mają takiego pi.rdolca na punkcie religii? Zwłaszcza katolicyzmu.

Ludu Polan powstań z kolan! - he, he. Istotnie "lud Polan" tkwi na kolanach, czy aby w głównej mierze wobec Kościoła?

autor: Bury, data nadania: 2009-06-11 13:29:51, suma postów tego autora: 5751

kot

Musze Cie zmartwic, ale JP2 byl tez autorytetem dla wielu ateistow. To, ze ktos ceni JP2, nie zanczy ze jest klerykalem.

autor: wojtas, data nadania: 2009-06-11 20:48:19, suma postów tego autora: 4863

Bury

Pozycja "na klęczkach" nie jest pozycją wygodną ani naturalną postawą wolnego człowieka.Kościół katolicki jednak wymaga takiej pozycji od ludów, narodów, które okupuje.
Przejdź się do byle jakiego kościoła:-)To sam zobaczysz. Nie musisz wierzyć mi na słowo:-)
Zresztą nie ma znaczenia przed kim się klęczy!
Należy wstać.I się wyprostować.
Polecam Ci mój drogi, od razu będziesz miał lepszą perspektywę:-)
Panie wojtas ewangelik, protestant stwierdzajacy: " moim największym autorytetem jest Ojciec Święty" jest kuriozum na skalę światową. Jeśli nie wiesz dlaczego popytaj ewangelików.
Możesz mi, Pan pokazać tych ateistów zachwyconych Jot Pe Dwa?

Ludu Polan powstań z kolan!!!

autor: kot, data nadania: 2009-06-12 16:31:07, suma postów tego autora: 121

ŻADEN Z NASZYCH WYZNAWCÓW NIE

jest zapatrzony w szefa synagogi Szatana, pokaranego chorobą przez Jehowę!

STRAŻNICA ZWIASTUJĄCA KRÓLESTWO JEHOWY.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2009-06-13 16:03:14, suma postów tego autora: 2743

Dodaj komentarz