Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wlk. Brytania: Powołano zespół do zbadania udziału w wojnie w Iraku

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

"Lewacka propaganda" w UK

"Lewacka propaganda" i "nienawiść nieprawdziwych Brytyjczyków do Zjednoczonego Królestwa" sprzyja... odrodzeniu "lewackiej" Brytyjskiej Partii Narodowej...i marginalizuje "komunistyczną" Partię Pracy z jej "internacjonalistyczną misją" zaprowadzenia "NWO"...

Tylko nasza polska prawica jest najprawdziwsza ...i jeszcze władzy nie przejęła...

autor: Andrzej Kot, data nadania: 2009-06-15 18:29:15, suma postów tego autora: 800

Zagranie propagdanowe

mające na celu poprawienie wizerunku Partii Pracy po dokonaniach Tony'ego Blaira. Wielka Brytania to zawsze polityka ekspansjonizmu; nie wierzę w ich dobre intencje. Teraz chcą po prostu wyjść z całej operacji z twarzą.

autor: Crystiano, data nadania: 2009-06-15 18:56:36, suma postów tego autora: 1590

w Anglii

odradza sie faszyzm-patrz wyniki partii BNP. Unia europejska powinna interweniować i nie pozwolić na takie wyniki, trzeba bronić normalnosc w europie i demokracji.

autor: 3rdWorldAvenger, data nadania: 2009-06-15 19:05:39, suma postów tego autora: 58

Wszystko dla zmyłki...

Bo czy ten zespół przywróci życie ludziom, których Brytyjczycy zabili? Wiem, że to retoryczne pytanie. Ale czy każde inne ma w tym kontekście sens? Oczywiście tylko taki,że ewentualnie wyspowiadają się za grzechy dla uspokojenia sumień, choć i to nie jest wcale pewne. To samo przecież kontynuują w Afganistanie... czy też za jakiś czas będą się spowiadać? Czy także dla zmyłki?

autor: steff, data nadania: 2009-06-15 20:55:50, suma postów tego autora: 6626

...

A mnie się podoba. Czekam, aż w Polsce też to zrobią, bo przydałoby się nazwać tych wojennych lewicowców jakimś brzydkim imieniem.

autor: prezio, data nadania: 2009-06-15 23:44:31, suma postów tego autora: 878

prezio!!! A niech cię kule biją!!!

to po to na Gierka juniora głosowałeś, by go na europejskiej arenie jakimś brzydkim imieniem nazwać? Przecież on z list wojennych lewicowców startował. A ty się z jego wyboru ucieszyłeś jakbyś w totka wygrał...
Ot, logika sklerotyka...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-06-16 15:05:51, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

Rym doskonały. Jak yzsu Anabru. Ale ja zagłosowałem też na zwolenniczkę wojen światowych Joannę Senyszyn i chcąc niechcąc na pięknego Olejniczaka i to bardziej na niego (ledwo wszedł). Twój głosik zapisali zaś panu Zero, wielkiemu przeciwnikowi wysłania wojsk do Iraku jak i przeciwnikowi instalacji tarczy oraz panu premierowi Buzkowi, który jako jedyny przetrwał całą kadencję doprowadzając do zwycięstwa - po latach - socjalistów z PO.
To, że zagłosowałem na SLD nie znaczy, że nie mogę chcieć wyśmiania tych włazid... Uważam zresztą, że decyzja wysłania wojska do Iraku - wbrew opini publicznej - zabrała lewicy (SLD) z 20% głosów, jesli nie więcej. Oczywiście pamięć mam dobrą choć nie beznadziejną. Dbam o to. Rozwiązuję krzyżówki i sudaki. Od piwa się tyje.

autor: prezio, data nadania: 2009-06-16 17:11:09, suma postów tego autora: 878

A ja współtworzę krzyżówki - scrabble - rozwijają wyobraźnię i słownictwo...

Tyje się od tłustego żarcia i bezruchu. W piwie jest mnóstwo witaminy E - wit. "młodości".
Chwali ci się, że jesteś wierny LSD. Jesteś jak zdradzany "mąż" - zapatrzony w więdnącą, ale jeszcze z "pretensjami" małżonkę. Ja wolę się rozwieść, niż ocierać się o śmieszność i drwinę...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-06-16 20:52:36, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

Witamina E jest rozpuszczalna w tłuszczach, nie w piwie. Tyje się nie tyle od tłustego żarcia ale od nadmiaru żarcia zjadanego z tym tłuszczem. Kolory nie są dwa, nie ma ludzi bez wad, nawet w SLD.

autor: prezio, data nadania: 2009-06-17 16:50:37, suma postów tego autora: 878

Dodaj komentarz