Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

USA: Świadczenia rządowe dla par jednopłciowych

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nareszcie!

Mam nadzieje, że na te słuszne, historycznie doniosłe reformy nie zabraknie, mimo kryzysu pieniędzy

autor: Postsocjalista, data nadania: 2009-06-17 10:53:04, suma postów tego autora: 1953

Krok w dobrym kierunku, a właściwie kroczek.

Obama bardzo bojaźliwie podchodzi do równouprawnienia homoseksualistów, choć w kampanii wyborczej sporo im obiecał.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-06-17 11:47:40, suma postów tego autora: 6199

Pomojemu to gupota

I kroczek do legalizacji malżeństw homoseksualnych w całych stanach!

autor: Czerwony Adam, data nadania: 2009-06-17 11:57:26, suma postów tego autora: 1003

"Gupota"

...

autor: jra, data nadania: 2009-06-17 12:12:47, suma postów tego autora: 540

No tak

No tak, Obama jest za, ale nowa miss Kalifornii (chyba?) podziela poglądy poprzedniczki, która to straciła koronę bo stwierdziła, że wg niej małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Działacz geyowski (sędzia w konkursie), który wychwycił tą skandaliczną wypowiedź nazwał dziewczynę "głupią suką" (co oczywiście obraźliwe nie jest).

Tak więc, jeszcze dużo pracy przed naszym czarnym bratem, aby podlizać się gejom.

autor: kwak, data nadania: 2009-06-17 15:09:11, suma postów tego autora: 1207

co tam dzieci żyjące w nędzy, co tam sieroty!

ważne, żeby gejowi żyło się przy geju przyjemnie. Też mi demokracja...

autor: nana, data nadania: 2009-06-17 16:50:46, suma postów tego autora: 4653

kwaku!!! Też czytałam te "Obcasy"!!!

Sąsiadka mi podrzuciła. (*_*)

A co nas obchodzi na co Barak zielone przeznacza? Dał kasiorę na wirtualne banki, niech daje i na świadczenia społeczne, jakimi objęci są jednopłciowi małżonkowie pracowników rządu federalnego. Więcej pożytku... a jaka wdzięczność!!!
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-06-17 17:56:59, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

Masz rację, niech Obama przeznacza dolary na co chce. Ale tu chodzi o coś innego. Czarny brat chce zmieniać mentalność amerykanów, a tu jakieś blondynki mu wsadzają kij w szprychy głoszą herezje i obrażają awangardę świata (czyt.gejów) mówiąc, że małżeństwo to kobieta i mężczyzna.

autor: kwak, data nadania: 2009-06-17 19:55:57, suma postów tego autora: 1207

kwaku, mój najsłodszy...

Barak zamordował dziś muchę w Białym Domu, to i z mentalnością Jankesów se poradzi, a nawet z blond-misskami!!! Pijar dziś urósł Barakowi na wysokość stu baraków!!! Włatca Móh się nam objawił, kwaku, i on da radę nawet ze świadczeniami socjalnymi dla gejowych żon i małżonków!!!

A ten Perez Hilton, który nie lubi "głupich suk" ma przerąbane wśród gejów. Zresztą świrów także wpośród hetero znajdziesz. Sam zresztą o sobie ten Mario Armando Lavandiera mówi, że jest "medialną dziwką do wynajęcia", to tej niedoszłej miss uwłaczałaby dyskusja z taką medialną zdzirą, no nie, kwaku?
Zawsze mówię, że kobiety mądrzejsze są od facetów, nawet jeśli to blond-miss są i chlapną coś "od serca"...
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-06-17 20:21:08, suma postów tego autora: 5956

przywileje dla urzedasow

Husain Obama hojnie obdarza urzedasow pieniedzmi zabieranymi podatnikom.
Taki drogi Tust .

Stoczniowiec jak straci prace dostaje 60 tys zl a sklepowa ktora pracuje po 12 godzx dziennie za 1000 zl musi na to placic.

Brawo Obama

autor: dcio, data nadania: 2009-06-23 06:19:41, suma postów tego autora: 391

Dodaj komentarz