Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Niemcy: Pracownicy domagają się stabilnej polityki przemysłowej

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Czy znajdą w Polsce swoich naśladowców, chocby w SLD?

Czy też fanatyzm liberalny nikomu w tej partii na to nie pozwoli i nadal kontynuowana będzie myśl przegranego ministra, który twierdził, że najlepszą polityką przemysłową jest jej brak, czym doprowadził do powszechnego plantowania polskich fabryk. Niemcy chcą właśnie tego uniknąć. A Polacy? No cóż... Mleko już rozlali. Może moje pytanie w ogóle nie ma sensu?

autor: steff, data nadania: 2009-07-06 21:38:51, suma postów tego autora: 6626

steff

Ja pamiętam polskie fabryki. Nie dość, że produkowały buble to jeszcze tych bubli kupić nie było można. Już wolę, aby wszystkie fabryki należały do Niemca, Koreańczyka, czy Amerykanina, ale żeby produkowały towary nowoczesne i w dobrej cenie.

autor: kwak, data nadania: 2009-07-07 20:41:57, suma postów tego autora: 1207

(przepraszam, że nie na temat):

yyy... Sinkiang?

Umknęło wam, czy może redakcja wciąż się spiera o wydźwięk?

autor: kilpikonna, data nadania: 2009-07-07 22:10:22, suma postów tego autora: 139

gospodarka feudalna

W Polsce robila sie ostatnio gospodarka feudalna. System koncesji , licencji zezwolen.
Adwokat zarabia krocie tylko dzieki temu, ze oskarzony nie moze wynajac studenta prawa jako obroncy.

Masz budke z warzywami to co miesiac trzeba placic 1000 zl podatku ZUS obojetnie czzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzy prynosi zysk czy straty.

Ja juz tam wole by mi nie zabraniano prowadzic dzialalnosci gospodarczej od tego by stoczniowiec idac na bezrobocie dostawal 60 tys zl odprawy a kioskarka ruch ladujaca na bruku i zarabiajaca 3,50 na godz na umowe zlecenie zero.

Powinno byc tak by nikt nie zyl na koszt innego, a nie tak ze grupy uprzywilejowane jak stoczniowcy czy gornicy zeruja na reszcie spoleczenstwa.

Nie chce tez utrzymywac z moich pieniedzy 35 letnich emerytow z policji.

autor: dcio, data nadania: 2009-07-08 02:36:02, suma postów tego autora: 391

kwak

Skoro chcieli je kupować, to pewnie takimi znów bublami nie były. Nie pomyślałeś o tym? Teraz leżą, również buble, i ludzie ich także nie kupują, bo po prostu nie mają za co, bo mało zarabiają albo zwyczajnie nie mają pracy. Co jest lepsze? Gdy są fabryki i jest w nich praca, czy gdy jej nie ma, bo nie ma fabryk? Niemcy wiedzą czego chcą. Polacy niestety, czego ty jesteś przykładem, wciąż nie wiedzą...

autor: steff, data nadania: 2009-07-10 13:56:03, suma postów tego autora: 6626

Dcio czyżby Dyzio?

Drogi młodzieńcze dokształć się, poczytaj starszych, poucz się trochę ekonomii i socjologii, podumaj i popracuj w tym kraju dla jego rozkwitu a może zaczniesz pisać sensowne posty.


Bo ..... takie pierdoły jak wypisujesz to można

spotkać w ilości kg a nawet ton na portalach:

wp.pl
o2.pl
onet.pl

itd. wraz ze zdjęciami panienek

nie męcz nas na lewica.pl :).............

Przepraszam Admini ale lewica.pl nie powinna być śmieciowym portalem jak wyżej wymienione.

autor: jacekx, data nadania: 2009-07-10 23:00:55, suma postów tego autora: 3088

Dodaj komentarz