Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Lider SdPl chce koalicji z SLD

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ad rem

"Urrrraa!" krzyknęli towarzysze, po czym wrócili do cmoktania kawiorku i siorbania whisky on the rocks.

autor: jurek_urban, data nadania: 2009-07-10 18:28:38, suma postów tego autora: 107

SDPL

potrzebuje SLD aby "lewica" wspólnie mogła postawić na Andrzeja Olechowskiego i jego wirtualną organizację, wykreowaną przez mass media na obrończynię demokracji spod znaku "socjal"liberalizmu. Państwo Kwaśniewscy są za. Olechowski wygryzł Onyszkiewicza, który wraz z ex-socjaldemokratą Frasyniukiem nie jest już w stanie zainteresować swoim kółkiem TVN-u. A przecież kogo nie ma w telewizorni, ten nie istnieje. Na lewych obrzeżach warszawki mogą głęboko odetchnąć i powtórzyć za tolkienowską księżniczką elfów "there is still hope".

autor: Czerwony, data nadania: 2009-07-10 19:37:47, suma postów tego autora: 111

WSTYD

Tutaj znajduje się pełna treść "listu" przytoczonego przez J. Włodarczyka:
http://sdpl.pl/s/p/aktualnosci/18/1832/ListSLD.pdf

W. Filemonowicz niejednokrotnie udowodnił, że jest ostatnią osobą nadającą się na działacza lewicowej partii, zatem promocja jego osoby na tym portalu jest po prostu nie na miejscu.

autor: socjaldemokracja, data nadania: 2009-07-10 20:20:37, suma postów tego autora: 13

"propozycja Włodzimierza Cimoszewicza"

btw. Panie Jędrzeju proszę mi powiedzieć co to jest ta "propozycja Włodzimierza Cimoszewicza"??

Po wpisaniu tego enigmatycznego hasła do wyszukiwarki google otrzymałem 4 wyniki - WSZYSTKIE ODNOSZĄ SIĘ DO WYPOWIEDZI MARKA BOROWSKIEGO i W.FILEMONOWICZA!!!!!!!!!

Natomiast hasło: "projekt polityczny Cimoszewicza" jest ww. wyszukiwarce NIEZNANY!!

autor: socjaldemokracja, data nadania: 2009-07-10 20:32:32, suma postów tego autora: 13

----

A tak krytykował Arłukowicza za chęć współpracy z SLD! :-)

autor: lemonde, data nadania: 2009-07-10 20:53:57, suma postów tego autora: 12

Wraca LiD

A LiD to hit

autor: ABCD, data nadania: 2009-07-10 20:54:05, suma postów tego autora: 20871

można to skwitować jednym słowem:

ŻAŁOSNE !!!

autor: Bartosz Rydliński, data nadania: 2009-07-10 21:04:44, suma postów tego autora: 23

Frychu... co jest grane?

Już po wyborach, a oni ciągle się kotłują. Nienażarte erotumany jakieś, kurde...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-07-10 21:31:36, suma postów tego autora: 5956

...

Trzymam kciuki za integrację, a następnie zbiorową anihilację pseudo-lewicy.

autor: Crusty, data nadania: 2009-07-10 22:40:23, suma postów tego autora: 159

odp

Nie promocja, a informacja. Wnioski każdy wyciąga sam. Jakie - widać. Ja tego newsa nie poczytuje jako promocji Filemonowicza.

autor: Jędrzej_Włodarczyk, data nadania: 2009-07-10 23:53:44, suma postów tego autora: 93

"projekt polityczny Cimoszewicza"

Panie Jędrzeju czym jest ten enigmatyczny "projekt polityczny Cimoszewicza"??

autor: socjaldemokracja, data nadania: 2009-07-11 01:00:28, suma postów tego autora: 13

Hyjdla

Tak jak prawdziwi mężczyżni nigdy nie kończą-tak nie ma nigdy po wyborach.Po ogłoszeniu wyników jednych już jest PRZED następnymi wyborami.I tak wkoło Macieju.Do usranej...(*_*)

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2009-07-11 09:25:54, suma postów tego autora: 623

Mówisz, FRychu?

To niech się zaciupciają na śmierć pod kołdrą LSD!
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-07-11 13:18:59, suma postów tego autora: 5956

No, czy nie mam racji?!

Na tym portalu naprawdę niema sensu zabierać głosu.
Przecież żadne z was, uczestników tej wrzawy, pełnej wymysłów, grafomanii i jawnych bzdur, nie zadało sobie trudu przeczytania i skomentowania TREŚCI wypowiedzi przedmiotu waszych (in lack of better term) napaści!
Stale takie same, coraz bardziej płaskie i prostackie uwagi żałosnych zabłąkańców....

autor: Staruszek, data nadania: 2009-07-11 15:33:14, suma postów tego autora: 206

staruszku

ten portal jest bardzo specyficzny z powodu hmmm ilosci lewicowych dyskutantow do dyskutantow "lewicowych".kwestia definicji.przeczytalem ten list do ktorego jeden z dyskutantow podaje link i moje wrazenie jest takie: polityczny belkot i blaganie tonacego o podanie mu brzytwy.
nie znam za bardzo niuansow polskiej lewicy ale akurat sdpl jk i sld to pamietam ze z lewica maja tyle wspolnego co sami orzekaja ze jest lewica :)

autor: pazghul, data nadania: 2009-07-11 16:49:33, suma postów tego autora: 1489

Od pół roku zarzekasz się, Staruszku,

że już tu nie zajrzysz... I co znowu zajrzysz - zaś wydziwiasz i opowiadasz jak to nie masz w nikim partnera dla Twojej wysublimowanej inteligencji i doświadczenia, i wieku, i... i w ogóle. Kiedyś się Tobą zachwycałam, teraz zaczyna mi się nudzić, Dziadku, Twoje malkontenctwo i samouwielbienie.. Poradzę Ci, Staruszku: Chlapnij se ziółek i poczytaj wnuczkowi albo i zaśpiewaj. Tu nie oczekuj peanów.
ŻAŁOSNA ZABŁĄKAŃCZYNI.

pazghul... podaj mi ten link, bo mogę znaleźć. Poczytam i błysnę przed Staruszkiem.
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-07-11 17:22:51, suma postów tego autora: 5956

Niezłe!

Ma śladowe wpływy i jednocześnie bardzo wysokie wymagania. Chce zamienić Napieralskiego w swego sobowtóra, czyli zamienić w polityczne nic.

autor: steff, data nadania: 2009-07-11 21:09:17, suma postów tego autora: 6626

Oj pali się grunt pod nogami...

SD buduje siłę, a to oznacza koniec SLD, które zachowywalo resztki poparcia tylko dlatego, że ludzie widzieli w niej jakąkolwiek alterntywę wobec PO... Lewicą SLD nie chciało być, to teraz ich miejsce zajmie SD...

autor: Luke, data nadania: 2009-07-11 23:14:35, suma postów tego autora: 1782

hyjdlo

w poscie socjaldemokracji troszke powyzej

autor: pazghul, data nadania: 2009-07-12 05:29:01, suma postów tego autora: 1489

Niestety, pazghul...

nie otwiera mi się to-to. Nie mam pojęcia dlaczego. Nie "uwiodę" więc Staruszka z moimi talentami technicznymi...
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-07-12 16:52:34, suma postów tego autora: 5956

hyjdlo

prawdopodobnie nie masz czytnika pdf.plecam foxit reader.mozesz go sciagnac stad: http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader/

:)

autor: pazghul, data nadania: 2009-07-13 14:06:31, suma postów tego autora: 1489

Dlaczego Jędrzej Włodarczyk nie odpowiada na rzeczowe pytania?

Kilka dni temu zadałem Panu Włodarczykowi pytanie czym jest: "propozycja Włodzimierza Cimoszewicza" oraz "projekt polityczny Cimoszewicza". J. Włodarczyk zignorował te rzeczowe pytania i zaczął się tłumaczyć, iż nie promuje Filemonowicza.
Panie Jędrku wciąż czekam na odpowiedź!!









p

autor: socjaldemokracja, data nadania: 2009-07-13 15:52:44, suma postów tego autora: 13

Dodaj komentarz