Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Balicki: Leczenie, nie ideologia

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

Prawica i kościół to specjaliści od nauki. Niedawno Nelcia Rokita twierdziła, że niepłodność wynika z problemów psychicznych a kobiety poddające się in vitro musiały wcześniej poddać się aborcji. Ale to jest pikuś. Niedawno jeden z czołowych, prawicowych publicystów Janek Pospieszalski, stwierdził, że raka szyjki macicy powoduje seks grupowy lub zmiana partnerów. A środowiska feministyczne i homoseksualne, są finansowane przez koncerny produkujące prezerwatywy.

Nie jestem pewien, czy specjaliści od nauki na prawicy sami są do końca zdrowi, ale mniejsza o to. Problem w tym, że fundamentaliści religijni, pokroju Gowina narzucają swoje prawo wszystkim obywatelom. Co tam z neutralnością światopoglądową państwa, co tam z wolnością sumienia każdego dorosłego. Ważne, że ja tak chce i wszyscy mają tak robić.

autor: ancymon, data nadania: 2009-07-12 15:00:36, suma postów tego autora: 621

Wie ktoś może

ile dzieci ma Nelly Rokitowa?
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-07-12 19:12:44, suma postów tego autora: 5956

hyjdlo

moze 5 albo 6?chyba propaguje macierzynstwo?

autor: pazghul, data nadania: 2009-07-13 11:41:19, suma postów tego autora: 1489

sensowny projekt in vitro

Projekt, o którym mówi Balicki powinien zostać przyjęty przez sejm, jest rzeczywiście sensowny i nowoczesny. No, nie ma porównania do projektu-potworka przygotowanego przez Gowina, nie wspominając już o bezsensownych pomysłach Piechy czy projekcie Contra In vitro.

autor: marikaa, data nadania: 2009-07-15 01:53:40, suma postów tego autora: 140

Diagnoza choroby Polskich polityków

Wyznawcy Watykanu doznali całkowitego rezonansu miedzy umysłem, a kręgosłupem ! To się leczy normalnością i wyciszeniem. Dobre są też chłodne napoje. Przeciw skazane są dalsze modlenie się o cokolwiek !

autor: Skowronski, data nadania: 2009-07-17 09:03:29, suma postów tego autora: 147

Dodaj komentarz