Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Biedroń: Pospieszalski stawia się w roli ofiary

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Wszystko słusznie

szkoda tylko, że sam Biedroń nie potrafi być otwarty i tolerancyjny:

http://www.youtube.com/watch?v=IdUsCD9W-KA

"O Jezu jakie bzdury, jakie głupoty!" Brawo panie Biedroń! BRAWO!

"Homoseksualizm? O Jezu jakie bzdury, jakie głupoty!" - chciałoby się powiedzieć.

Jeżeli żąda się tolerancji, samemu również powinno się ją okazywać - innej drogi nie ma.

autor: Crystiano, data nadania: 2009-07-14 10:03:02, suma postów tego autora: 1590

no sprytnie uniknal odpowiedzi

na ostatnie pytanie. Adopcja dzieci - tak czy nie?
Mam dziwne wrazenie, ze jednak legalizacja zwiazkow, ktora popieram, to metoda "stopy w drzwiach" ijednak adopcja (ktorej nie popieram) w postulatach pojawi sie, gdy tylko homoseksualisci skoncza pierwsza fale slubow...

autor: MJ, data nadania: 2009-07-14 11:20:22, suma postów tego autora: 1280

mj

co ci porzeszkadza przez nich adopcja dzieci?
niech sobie adoptuja.dla mnie glupio wyglada 2 facetow sliniacych sie nad wozkiem ale jak lubia...to co nam do tego?

autor: pazghul, data nadania: 2009-07-14 15:35:57, suma postów tego autora: 1489

Ludzie!!!

Ja wiem, że jest sezon ogórkowy, o czymś trzeba pisać. Żeby chociaż Jasiu z Biedroną się pogryźli, Życiński się ożenił, Nycz owdowiał, "Rzeczpospolita" spłonęła, a Rzeczpospolita ogłosiła secesję od Jankesolandi...... a tu ciągle te same pierdoły...
pazghul... nad wózkiem ślinić się jest niehigienicznie, nawet heteryckiej parze...
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-07-14 20:07:54, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz