Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Śladewska: "Tragedia wołyńska" zamiast ludobójstwa

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

kolejne kompromitacje kolejnych rządów

To, że Juszczenko ma w swym obozie popleczników UPA wiadomo było PRZED i w
TRAKCIE Wielkiej Orange Rewolucji. Mimo to polski SLD-
owski rząd pognał ile sił w nogach na Ukrainę popierać Juszczenkę. Również i
później ludzie wokół Juszczenki jasno pokazywali swą niechęć Polakom, poparcia PL rządu oczywiście w niczym to nie zmąciło. A nie był to rząd Kaczy...
Dziś Sikacz (Sikorski&Kaczyński) piszą tylko kolejną kartę polskiej dyplomacji.Tak samo chlubną jak te
poprzednie...

autor: pax_eurasiatica, data nadania: 2009-07-15 13:21:43, suma postów tego autora: 104

a jak wyglądało poparcie dla Łotyszy

Fronda wychwalała SS z Łotwy,och a że spalili żołnierzy L/WP w Podgajach,że masakrowali Żydów to nic,cichy skowyt polskich ultrasów dlaczego Hitler nie chciał nas w SS mimo że dopominali się ci z NOR,MiP czy NSZ-OT

autor: polak17, data nadania: 2009-07-15 17:18:52, suma postów tego autora: 1297

Zabitym nikt już życia nie zwróci

więc tym bardziej stanowczo należy NAZWAĆ morderców.
Nazwać i POTĘPIĆ - nie oglądając się na (nierealne)
plany USA związane z Ukrainą.

autor: tarak, data nadania: 2009-07-15 19:25:04, suma postów tego autora: 3243

...

Prof. Wieczorkiewicz. Prof. Wieczorkiewicz. Któż to taki?
Ach, to też przez tego Pana przestałem (no prawie) słuchać trójeczki. "Barwy Walki" i chyba "Ogniomistrz Kaleń". To poznałem w PRL. Zaszczepili mnie.

autor: prezio, data nadania: 2009-07-15 21:59:57, suma postów tego autora: 878

polak17

fakty fakty ... może podać jakiś link z Frondy w którym wychwala się SS?

autor: Cud2, data nadania: 2009-07-16 08:01:44, suma postów tego autora: 3207

Polak

informacje o Frondzie czerpie pewnie z Gazety Wyborczej

autor: ABCD, data nadania: 2009-07-16 10:59:13, suma postów tego autora: 20871

hmm fronda

jak 4 litery chwala to juz wiem na co nie tracic czasu:)
pamietam ze w ktorejs z nadbaltyckich republik byl marsz weteranow ss.jakos nie zauwazylem protestow i napinania muskulow z polskich osrodkow wladzy.nie wspominajac o tym malym w przekrzywionym wiecznie krawacie jadacym tam w nocy i nadstawiajacym piersi.co mnie musze przyznac troche dziwi.

autor: pazghul, data nadania: 2009-07-16 13:39:55, suma postów tego autora: 1489

Nawet był program w TVP1

prowadzony przez ludzi Frondy gdzie łotescy SSmani robili za rycerzy krucjaty antybolszewickiej

autor: czerwony93, data nadania: 2009-07-16 19:38:43, suma postów tego autora: 2714

Dodaj komentarz