Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

PPP: Skarlałe elity polityczne muszą odejść!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

skarlałe elity

dobre dobre i co mają odejść aby PPP zatryiumfowała?

autor: Cud2, data nadania: 2009-10-06 15:18:43, suma postów tego autora: 3207

przypomnę

Tylko przypomnę, o wybitnym polityku PPP panu Danielu Podrzyckim, który został zamordowany; ja nie jestem nikim ważnym, nie mam wpływów ani kontaktów.... ale nawet mi udało sie dotrzeć do świadka, który zeznał, że widział jak auto Pana Daniela wyleciało w powietrze!
A policji się nie udało!
Policja udupiła śledztwo, wrak Jego auta został zezłomowany przed terminem; niezgodnie z prawem(!).... nasuwa mi się tylko jedno porównanie.... do zabójstwa prez. Narutowicza.
To jest trzecia RP, katolicka, solidarnościowa, najjaśniejsza i amerykańska..... gdzie morduje się ludzi z politycznych przyczyn....

To takie wspomnienie; ku pamięci... ja nie zapomnę.

pozdrawiam www.lewica.pl
robicie kawał dobrej roboty!
abangel666; satanistka z Church of Satan


autor: abangel666, data nadania: 2009-10-06 17:03:00, suma postów tego autora: 411

Śmieszne

pomówienie.
Daniel Podrzycki był marginalnym politykiem. Nikomu nie mogło zależeć na jego śmierci, bo nic nie znaczył.

autor: ABCD, data nadania: 2009-10-06 17:31:55, suma postów tego autora: 20871

Po

ewentualnych wyborach do Sejmu weszłyby te same partie, które w nim są obecnie.
I dobrze.
Czas Kaszpirowskich w polskiej polityce się skończył.

autor: ABCD, data nadania: 2009-10-06 17:37:50, suma postów tego autora: 20871

Droga Abangelko,

czy jako była sympatyczka (działaczka?) PPS i Racji, a więc osoba trochę obyta w tematach takich jak polityka czy życie społeczne, pojmujesz iż przez takie wpisy jak ten powyżej ośmieszasz popierane przez siebie lewicowe inicjatywy i ich twórców?
Normalnie kolejna część "Skarbu narodów". Tylko templariuszy i masonów zastąpili sataniści...

autor: Czerwony, data nadania: 2009-10-06 17:56:50, suma postów tego autora: 111

Pełne uznanie dla tego oświadczenia!

Nawet SLD bardziej przejmuje się hazardem niż zamykanymi i gruzowanymi zakładami pracy, w którychchleb zdobywało setki tysięcy ludzi. Szum medialny wokół tego co grzesiu powiedział mietkowi o pomocy dla hazardzistów jest większy niż o trumnie niesinej przez przegranych cegielszczaków jakby od tego bardziej zależał los ludzi niż od zakładów potrzebujących rąk i umysłów do pracy. Jak długo ludzie pozwolą się tym pierdołom uwodzić? Kiedy przyjmą do wiadomości, że te afery wpisane są w system, dlatego jedna następuje po drugiej. I tak w kółko. A pracy i chleba coraz mniej... Oświadczenie zdziera z tej obłudy maskę. Dlatego zasługuje na poparcie.

autor: steff, data nadania: 2009-10-06 18:18:34, suma postów tego autora: 6626

"satanistka z Church of Satan"

Niezłe :)))
Matko, kto tu pisze! :)

autor: Getzz, data nadania: 2009-10-06 18:30:31, suma postów tego autora: 3554

niedaleko pada jabłko

mieliśmy zaplutych karłów reakcji, teraz pypypy godnie kontynuuje tradycję...

autor: dr(e)s, data nadania: 2009-10-06 18:57:26, suma postów tego autora: 1539

Piękne oświadczenie

Język autentycznej lewicy musi być ostry, klasowy. Tak ostry jak ostry i wyrazisty jest podział pomiędzy wyzyskiwanymi i wyzyskiwaczami. Niech PPP będzie PPR-em XXI w.! Neoliberalne tsunami z ogromną siłą pustoszy umysły i życie milionów ludzi od wielu lat. Odpowiedź musi być równie zdecydowana.

autor: fancom, data nadania: 2009-10-06 19:39:43, suma postów tego autora: 1427

oświadczenie?

chyba lepsze byłoby demo pod Sejmem np.

A tak z ciekawosci pytam - czy PPP już wyłoniło nowego przewodniczącego?

autor: Bloom, data nadania: 2009-10-06 20:07:24, suma postów tego autora: 306

rozpisać nowe wybory:-)

i niech wygra platforma obywatelska z pisem na drugim (i niewykluczone, że ostatnim) miejscu - kierownictwo ppp jest albo szalone, albo naiwne, albo po prostu glupie

autor: tyvodar legocki, data nadania: 2009-10-06 20:40:55, suma postów tego autora: 849

W okresie

wyborow parlamentarnych w 2005 roku Jarosław Kaczyński przestrzegając przed Platformą Obywatelską użył sformuowania iż, "...po rządach premiera Rokity (miał wówczas zostac premierem) może przyjśc czas na radykałów spod znaku Daniela Podrzyckiego". Czyli Kaczyński dostrzegł jednak mozliwośc radykalizacji nastrojów społecznych po rządach ultraliberałów. Po drugie wszyscy byli świadomi, że Podrzycki był prawdziwym "zwierzęciem politycznym", który był w stanie skonsolidowac obóz lewicy "radykalnej". Był na pewno bardzo niewygodny dla Kk, jakośc jego spotów wyborczych była porażająca, jego pojedynki w debatach zawsze wygrane. ktos mógł przewidziec wzrost jego popularności. Ania Racja ani inna grupa nie ma tego "pałeru" co PPP Podrzyckiego. Dlatego zginął. To moje zdanie, mogę się mylic.

autor: Wilkinson, data nadania: 2009-10-06 20:59:53, suma postów tego autora: 461

A to dobre :-)

Karłowata partia żąda dymisji karłowatego rządu. No po prostu komedia. Nie było ich kilka miesięcy i wreszcie ruszyli do boju!. Oczywiście za pomocą oświadczeniaI zadają stolkiw dla siebie. A jakże! Walka przecież trwa! A PPP słynie ze swojej oswiadczeniowej walki. Jak trzeba to zawsze może rzucić we wroga oświadczeniem. Całe wakacje nie wiedziałem jak żyć. Lud się pogubil, bo Zietek balowal na wakacjach i żadnych oswiadczen nie wydawał. Całe szczęście mamy to już za sobą. Teraz już wiem, ze jutro będzie dzień, będę wiedział, kiedy spadnie deszcz, ze w grudniu będzie zima, albo czy mam kupować mąkę i cukier, bo PPP ogłosi kolejna wojnę z rządem! Dziękuje ci pypypy!

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-10-06 21:59:38, suma postów tego autora: 6205

towarzyszu Czerwony

Ja wiem co mówię.... ja dobrze wiem co mówię....

pozdrawiam
ab.

autor: abangel666, data nadania: 2009-10-06 23:13:45, suma postów tego autora: 411

myślę że

bardziej skarlałego tytułu rodem z lat 1945 już chyba nikt nie potrafił wykombinować. Jeśli takimi hasłami będziecie operować to nigdy młodych inteligentnych ludzi nie zaprosicie w swoje szeregi. Napiszę tak jeśli tak dalej pójdzie to wy i cała lewica (obojętnie od zabarwienia) staniecie się reliktem przeszłości. Powiem jeszcze tylko - myślenie może partie lewicowe uratować od zagłady - a szkoda.

autor: myślę że +, data nadania: 2009-10-06 23:29:43, suma postów tego autora: 101

Ojej,

jaki Kaczyński był wystraszony tych "okropnych radykałów" od Podrzyckiego.
I dobrze, niech ten cały bezkarny obrzydliwy establishment się boi. Może w końcu kiedyś nie będzie trzeba oglądać tych samych drani.

autor: Getzz, data nadania: 2009-10-07 00:59:42, suma postów tego autora: 3554

oświadczenie

tego typu bez idących za nim realne przygotowania do społecznego sprzeciwu, a w tym przypadku chyba nie idą (jeśli o czymś nie wiem, to przepraszam), to nic więcej jak internetowe nadymanie się i jest po prostu śmieszne.

autor: Cisza_, data nadania: 2009-10-07 07:27:36, suma postów tego autora: 2083

...

Tyvodar - to są głupi ludzie.

autor: Marek, data nadania: 2009-10-06 21:25:38, suma postów tego autora: 1715

sierpek

I co? Podłechtałeś już sobie własne ego wypowiadając te swoje żale? Szczerze... nudzisz...

autor: Ostap_Bender, data nadania: 2009-10-06 23:39:23, suma postów tego autora: 1002

WSTRZĄSAJĄCE OŚWIADCZENIE

brakuje jednak oświadczenia PPP w sprawie Polańskiego, w sprawie Leo Benhakkera i postawy reprezentacji Polski w elIminacjach MŚ,

autor: altstettiner, data nadania: 2009-10-07 09:46:41, suma postów tego autora: 1512

PO z pewnością poważnie potraktuje

oświadczenie silnej, wpływowej i mającej wysokie poparcie społeczne PPP...:-)

Śmiechu warte.

autor: Crystiano, data nadania: 2009-10-07 10:19:28, suma postów tego autora: 1590

Powtórzmy za ludem Argentyny

QUE SE VAYAN TODOS!!!

autor: fancom, data nadania: 2009-10-07 11:53:59, suma postów tego autora: 1427

Może śmiechu warte, ale jeszcze bardziej

śmiechu warty jestes ty Crystiano z tym twoim ugrzecznieniem, pokorą przed każdą władzą i każdym silniejszym, nienawiścią do najmniejszego przejawu rebelianctwa, buntu i "zdroworozsądkowymi" niby twoimi komentarzami które przepisujesz z mainstreamowych gazet i TVN.
Ile ty masz w ogóle lat?

autor: Getzz, data nadania: 2009-10-07 13:14:18, suma postów tego autora: 3554

czas Kaszpirowskich minął

20 lat temu nastał czas Rysiów i abecadeł.

autor: bolo, data nadania: 2009-10-07 16:05:57, suma postów tego autora: 4522

altstettiner

czytasz mi w myslach :)
ja dodalbym jeszcze oswiadczenie w sprawie samorozwiazania IMF i WB :) akurat obraduja w Turcji i z pewnoscia czekaja tylko na sygnal od tak preznej sily politycznej jak PPP :)


autor: MJ, data nadania: 2009-10-07 18:13:31, suma postów tego autora: 1280

Getzz:

"Śmiechu warty jestes ty Crystiano z tym twoim ugrzecznieniem, pokorą przed każdą władzą i każdym silniejszym, nienawiścią do najmniejszego przejawu rebelianctwa, buntu..."

Brawo Getzz! Świetnie powiedziane (nie tylko rzecz jasna w odniesieniu do Krystiana). A abangel666? Ja ją pozytywnie zapamiętałem z oświadczenia o posiadaniu (w gotowości) broni z roku 1905.


autor: Bury, data nadania: 2009-10-07 19:11:02, suma postów tego autora: 5751

Getzz

moje "ugrzecznienie" śmieszne? Możliwe. Chyba też bardziej śmiechu warta jest postawa buntownika, rewolucjonisty, który sądzi, że wpisami na niszowym forum i krytyce mediów zrobi jakąś rewolucję. W co ty się bawisz, w don Kichota? Chociaż nie, przepraszam, walka z wiatrakami była wiele logiczniejsza.

Ile mam lat? Wystarczająco wiele, żeby zdawać sobie sprawę, że wielkim apelem partii z poparciem 0% można się co najwyżej podetrzeć. Skoro w to wierzysz, to ile lat ty masz Getzz? W Świętego Mikołaja też jeszcze wierzysz, co on jest zbyt ugrzeczniony w porównaniu do walecznych bojowników PPP?

:)

autor: Crystiano, data nadania: 2009-10-07 19:47:14, suma postów tego autora: 1590

Choć Kościoła szczerze nie znoszę

to jednak nigdy by mi do głowy nie przyszło, że Glemp może zamordować Podrzyckiego! Rozumiem - wbić widelec w oko Senyszyn, podpalić gacie Gadzinowskiego, przepiłować hamulce w limuzynie Urbana... Ale żeby wysadzić w powietrze samochód Podrzyckiego? Tego się po Glempie nie spodziewałem.

autor: skutiw77, data nadania: 2009-10-08 16:37:40, suma postów tego autora: 54

Dodaj komentarz