Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Nowy przewodniczący stołecznego FMS

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

porażający news

cieszmy się, że inne oddzialy FMS nie są tak egocentryczne, żeby pisać na ogólnopolskim serwisie o zmianach personalnych w swoich władzach.

A może po prostu FMS ostał się już tylko w Warszawie ;)?

autor: Bloom, data nadania: 2009-10-17 15:02:13, suma postów tego autora: 306

Ad

A może dlatego, że FMS Warszawa jest największą strukturą w całej młodzieżówce? Zapewniam, że FMS działa w całym kraju, a informacje odnośnie Warszawy pojawiają się i będą się pojawiać najczęściej dlatego, że FMS w Warszawie ma największe możliwości działania :)

autor: G_Gruchalski, data nadania: 2009-10-17 15:52:18, suma postów tego autora: 8

a gdzie księga gratulacyjna?

Szukałem na wszystkich portalach księgi gratulacyjnej, a tu taki skandal. Nigdzie informacji o tym przełomowym wydarzeniu i brak możliwości złożenia życzeń.
W związku z tym, iż zarówno dla SLD i jego młodzieżówki jak i jego młodzieżówki, widać najważniejsze są personalia to wypada pogratulować przewodniczącemu. Co do deklaracji i planu działań to się jeszcze zobaczy.

autor: Tow. Czesław, data nadania: 2009-10-17 16:50:34, suma postów tego autora: 80

xyz

czekam zatem z niecierpliwością na informacje dotyczące zmian personalnych w największym oddziale KMP.

Błagam nie zaśmiecajmy tego serwisu newsami o podobnie żałosnym znaczeniu.

autor: Bloom, data nadania: 2009-10-17 18:44:38, suma postów tego autora: 306

A propos zaśmiecania

Może darujesz sobie takie śmieciowe komentarze?

autor: Berdysznick, data nadania: 2009-10-17 21:40:50, suma postów tego autora: 247

FMS

to organizacja bezideowców i konformistów, kompletnie bezrefleksyjnych sld-owskich patriotów oraz fanów generała Jaruzelskiego, których aktywność polega na organizowaniu kilkudziesięcioosobowych zebraniach i wyborze na nich co raz to nowych władz, tudzież rozdawaniu ulotek postkomunistycznych bosów w czasie wyborów. Zresztą nawet ta aktywność jest znikoma. Według wikipedii FMS ma około 10 tysięcy członków. Śmiem jednak twierdzić, że nie ma ich więcej niż 50.

Dziwi mnie, że na portalu mającym w założeniu pokazywać działania lewicowej alternatywy, pokazują się informacje o postkomunistycznych przybudówkach. Pomijam już jej zawartość, kompletnie nieistotną i bezwartościową.

autor: kapelusik, data nadania: 2009-10-17 22:15:30, suma postów tego autora: 39

Ad rem

..a ja spokojnie głosuję na PPS.

autor: jurek_urban, data nadania: 2009-10-18 14:00:49, suma postów tego autora: 107

W kwestii formaknej

Mam takie pytanie. Zaobserwowałem dziwny "eksodus" lub znikanie redaktorów ewentuaslnie autorów (m.in. blogów) nastawionych "antysystemowo" albo tych, którzy krytycznie odnosli się do lewicy parlamentarnej albo po prostu promowali idee w III RP "niechodliwe". Czyżby ktoś przestraszył się obecności Jakubowskiego?
Za to pojawili sie prawie że masowo działacze SLD/SDPL, parlamentarzystka z Brukseli. Coraz to poprawniej na lewica.pl, a moze odnosze falszywe wrazenie?

autor: Wilkinson, data nadania: 2009-10-18 18:40:10, suma postów tego autora: 461

no

to jak największa struktura w całej młodzieżówce robi newsa, że jej się przewodniczący zmienił to ja gratuluje aktywności.

autor: maciej stanczykowski, data nadania: 2009-10-18 23:44:46, suma postów tego autora: 899

Dodaj komentarz