Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Koniec z wolnością w Internecie?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ludzie!

Róbmy coś!!! W tym kraju panuje otwarcie autorytarny reżim, który za wszelką cenę stara się ograniczyć dostęp do ostatniego bastionu wolności słowa! Tak jak były organizowane dema antywojenne i przeciwko liberalizacji KP, tak teraz powinno się organizować podobne w obronie wolności słowa w internecie! Policja będzie sprawdzać, co mamy na komputerach, a urzędasy będą decydować, na jakie strony wolno nam wchodzić, a na jakie nie!

Dostrzeżmy wreszcie, że ustawa przeciwko "totalitarnej" symbolice, nowa ustawa o policji oraz to gówno to tylko elementy składowe jednego wielkiego planu zniszczenia wszystkiego, co antyneoliberalne czy antykapitalistyczne! Kryminalizacja niesłusznych poglądów, likwidacja niewygodnych witryn i organizacji - to nas czeka! Róbmy coś, póki możemy! Jak nas powsadzają, to będzie po ptokach!

autor: fancom, data nadania: 2009-11-06 15:17:58, suma postów tego autora: 1427

Fajnie będzie;)

Konspiracyjne spotkania z czerwoną flagą i przekazywanie sobie wieści o najnowszych wydarzeniach...:)

Polska lewica zejdzie do podziemia, jak Solidarnośc w stanie wojennym, czy francuska lewica po Komunie Paryskiej.

Krakanie przedstawicieli Szkoły Frankfurckiej i np. Zygmunta Baumana, że związek między demokracją a kapitalizmem jest incydentalny i może się skończyć okazuje się prawdziwe

autor: Postsocjalista, data nadania: 2009-11-06 15:32:39, suma postów tego autora: 1953

Krytykowanie zamierzeń Platformy Obywatelskiej do dowód na sprzyjanie

kaczo-faszystowskiemu modelowi rządzenia państwem. To za rządów PiS-u był zamordyzm i ograniczanie wolności, zapamiętajcie to towarzysze. Platformę wybraliśmy przecież wspólnie po to, by uniknąć inwigilacji, czy porannych samobójstw (jak miało to miejsce w przypadku bł. Barbary B.).

Kaczysto - zanim podniesiesz rękę na Platformę, 2 razy się zastanów. Bo Kaczory zrobią z Twego dalszego życia jesień średniowiecza.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2009-11-06 15:39:05, suma postów tego autora: 6198

Z dwojga złego lepsza inwigilacja

niż żarłoczne komunistyczne tramwaje.

autor: bolo, data nadania: 2009-11-06 15:54:35, suma postów tego autora: 4522

Sumienie

Całkowita zgoda. Ale czy na serio sądzisz, że Kaczory by tego nie wprowadziły? OK - wtedy neoliberalne media rozpętałyby III wojnę światową. Chodzi mi jednak o ustawę jako taką, nie jej medialny odbiór. Zasadnicze pytanie: czy to rząd (taki czy owaki) rzeczywiście rozdaje karty, czy może w obecnym systemie jest tylko czyjąś marionetką. A w takim układzie czy PO, czy PiS, czy SLD to bez znaczenia.

autor: Bury, data nadania: 2009-11-06 16:06:59, suma postów tego autora: 5751

Bury

Podzielam twoje wątpliwości. Sprawa jednak musi być poważna, skoro nawet Sumienie ruszyło sumienie. Mimo to gotów jestem wierzyć dzisiejszym zapewnieniom Tuska, że zamachu na wolność nie będzie. Ale przecież jeżeli przestępstwem stanie się posiadanie emblematów symbolizującym komunizm, to zapewnienia te warte będą funta kłaków, natomiast znaczenia nabierze wezwanie jego konkurenta, że właśnie z tymi symbolami trzeba walczyć. No cóż, bieda idzie coraz większa i coraz powszechniejsza, trzeba ją wiec czymś usprawiedliwiać i próbować za ryj łapać..

autor: steff, data nadania: 2009-11-06 18:03:49, suma postów tego autora: 6626

sumienie

ja na PO wspólnie nie głosowałem.
swój głos oddałem na PPP której jestem członkiem , więc mnie we wspólnotę pomagających przejąć w kraju władzę przez PO nie mieszaj.

autor: no pasaran, data nadania: 2009-11-06 20:27:58, suma postów tego autora: 329

czy aby na pewno

postulat likwidacji internetowego hazardu wymierzony jest w lewicę, wolność słowa oraz personalnie w redaktorów i komentatorów portalu lewica.pl ?

autor: nosferatu, data nadania: 2009-11-06 20:26:18, suma postów tego autora: 465

Faszyzm to ostatnie stadium kapitalizmu

Wraca pod nową postacią przy poklasku idiotów-antylewicowców

autor: czerwony93, data nadania: 2009-11-06 22:21:08, suma postów tego autora: 2753

ależ gdzie tam nosferatu

Chodzi tylko o blokowanie treści "niezgodnych z prawem" :)

autor: Bury, data nadania: 2009-11-06 22:47:34, suma postów tego autora: 5751

Spoko!

Ludzie polskie służby informatyczne ...?!
Przecież te ich specjaliści graniczą z orangutanizmem.
Wystarczy obejrzeć chociażby te ich rządowe zabezpieczenia. Czysta kpina.


No chyba że odetną wszystkich od kabla.
Bo tak naprawdę jedynie tyle się da zrobić z tymi ich w samej swej istocie nierealizowalnymi pomysłami.

Nie ma bowiem takiego zamka, co by go się nie dało otworzyć wytrychem.

Jak więc widać ta ustawa jest zaprojektowana przez polskie tumaństwo, będzie realizowana przez polskich tumanów, dla polskich tumanów, i ostatecznie przeciwko polskiemu tumaństwu.

Co być może w ostatecznym rozrachunku podniesie to całe polskie informatyczne tumaństwo o jedno oczko wyżej.





autor: dzeus, data nadania: 2009-11-07 12:09:10, suma postów tego autora: 1046

po=panstwo policyjne

co za roznica po czy pis jedno bagno tylko ze te oszolomy z po wprowadzaja tak bandyckie przepisy tyle ze subtelniej od pisu dlatego po to najwieksze zlo dla polski .

autor: Feniks, data nadania: 2009-11-07 23:05:52, suma postów tego autora: 274

blokowanie gazet

a kiedy urzedy beda zakazywalu drukownia gazet ktrore im sie nie podobaja i spezedazy ich z importu??

autor: dcio, data nadania: 2009-11-08 00:30:49, suma postów tego autora: 391

Dodaj komentarz