Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

WUG potwierdził zarzuty "Sierpnia 80" nt. nieprawidłowości w "Wujku"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

tak

Bierze się wiadomość z PAP, dokleja nazwisko szefa, który wypowiada się na dany temat, i w ten sposób można płodzić dziesiątki tekstów dziennie.

Szkoda tylko, że nie na swojej stronie internetowej, bo to by mnie i innych nie interesowało, ale na społecznym portalu, który zamieniono w matrix.

autor: pk, data nadania: 2009-11-26 18:48:52, suma postów tego autora: 261

???!!!

No i co nie za bardzo to pOLSKĄ lEWICE (sld) ruszyło.?!

autor: dzeus, data nadania: 2009-11-27 00:01:36, suma postów tego autora: 1046

parafrazując...

W Komisji Krajowej WZZ Sierpień 80 zrobiono wszystko aby do tej katastrofy doszło.Skala nieprawidłowości w tym zakresie jest porażająca - mówi inspektor Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach po przeprowadzeniu kontroli w Komisji Krajowej WZZ.

autor: astonvilla, data nadania: 2009-11-27 08:24:58, suma postów tego autora: 24

Przypominam

palantom pokroju pk i astonvilla, że wypowiadają się pod notką o przyczynach NIEPOTRZEBNEJ, a nawet zbrodniczej śmierci górników. Może więcej szacunku, a nie głupkowatego natrząsania się? Bo ja mam głęboko w swojej przepastnej rzyci, że PaKo pakuje tutaj swojego miszcza i borzystrza. Mnie interesują ustalenia WUG.
Jak palanty przeczytają np. artykuł-list dr. inż. Ryszarda Frączka pt. "Górnicy nie muszą ginąć" zamieszczony w numerze 46 "Angory" z 15 listopada - może zrozumieją, że czasem lepiej zamknąć jadaczkę i podłubać w nosie zamiast leczyć swoje kompleksy (pk) i uprawiać parafrazy (willowiec).
(_*_)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-11-27 10:11:33, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

i znów ten ostry ton i jadowita riposta.
niepotrzebnie.
wszak nikt nie podważa zbrodniczej przyczyny tragedii i bezsensownej śmierci górników w imię zysku.
skoro krytyka na Lewica.pl jest monitorowana i cenzurowana, a komentarze nie publikowane to w myśl swobody literackiej może przejdzie parafraza.
czyżby Lewica.pl upatrywała w pewnej osobie wyzwoliciela ciemiężonych?

autor: astonvilla, data nadania: 2009-11-27 11:16:55, suma postów tego autora: 24

palanty?

A ja przypominam, że:

Czytelnik, który zamieszcza swoje opinie zobowiązuje się do publikowania komentarzy zgodnych z elementarnymi zasadami kultury i poszanowania dóbr osobistych osób trzecich.


autor: pk, data nadania: 2009-11-27 11:20:33, suma postów tego autora: 261

i jeszcze...

Może więcej szacunku dla czytelników, bo czytanie w każdym kolejnym newsie wypowiedzi szefa autorów tych tekstów jest naprawdę żenujące. To stalinizm czystej wody - lewica tego nie widzi?

autor: pk, data nadania: 2009-11-27 11:37:07, suma postów tego autora: 261

Czytelnik niech się zobowiązuje...

"pisarka" niekoniecznie... Piotruśku.
"Osoby trzecie" nieodparcie kojarzą mi się z lokajami, bo do nich zwracano się w "trzeciej osobie". Kiedyś byłeś wyznawcą borzyszcza, teraz wygłaszasz tutaj żałosne filipiki. Jesteś także gorącym fanem niejakiego Szolca, zwolennika rozwiązań siłowych na Budryku. Więc nie ucz mnie kultury, a o szacunku zapomnij...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-11-27 12:37:20, suma postów tego autora: 5956

?

Kultury powinien się uczyć każdy, kto tak lekko nazywa innych "palantami".

autor: pk, data nadania: 2009-11-27 18:11:38, suma postów tego autora: 261

oczy lewicy

Czy lewica nie widzi, że pod pseudo "pk" przemawia szef głównego łamistrajka z "Budryka"? Wstyd! Zamilcz człowieku i wstydu oszczędź!!!

autor: PaKo, data nadania: 2009-11-27 22:41:21, suma postów tego autora: 90

PK,

W stalinizmie czystej wody to byś już dawno był politrukiem za swoje zasługi propagandowe.

Tottenham Hotspur czy jak tam, naprawdę masz "jobla" jeżeli to że jest bałagan w papierach i to że giną ludzie to taka sama "tragedia".

autor: A.Warzecha, data nadania: 2009-11-28 10:19:22, suma postów tego autora: 2743

Hyjdlo

To Ty nie wiesz, że tutaj w dobrym tonie jest pisanie o manipulacjach redakcji na temat marionetkowego "parteitagu" PPP, którego szef chce być kanclerzem III (he, he!) RP? A Ty nam tu wyjeżdżasz z jakimiś martwymi górnikami. O takich rzeczach ludzie na poziomie nie dyskutują - kultury trochę...

autor: bolo, data nadania: 2009-11-28 13:06:59, suma postów tego autora: 4522

cdn

Nic nowego, chamstwo, pomówienia, kłamstwo - to domena łącząca pewną grupę, uzurpującą sobie bezpodstawnie miejsca na polskiej lewicy.

autor: pk, data nadania: 2009-11-28 19:53:37, suma postów tego autora: 261

Ja se niczego nie uzurpuję,

bo na żadnej lewicowej kanapie nie zasiadam, ani podstawnie, ani bezpodstawnie. W przeciwieństwie do niektórych, podwieszających się pod przeróżnych borzystrzów i żłoby przeróżne, a później szczekających wokoło. Nawrzucaj Ziętkowi w cztery oczy, a nie zapluwaj się tutaj do usranego usrania. Dasz radę?
Ja swoje zdanie tutaj wyraziłam - jest nierozgarniętym ciulikiem, któremu osobiste animozje przesłoniły zgodne z prawem działania w tej jego "TR". Gdyby jeszcze miał pod ręką profesjonalną kadrową, być może ta wylałaby na niego kubeł zimnej wody, ale pewnie chciał zaoszczędzić (na kadrowej i odprawach). W Związku i Partii też powinien mieć kadrową-księgową, a jak nie ma to niedługo też będzie tam chlupotać jak w bajorku...
Wdepnąłeś, Piotruśku, w kałużę, to wysusz trzewiki, a nie babrz i nie babraj w niej z upodobaniem jak pięciolatek. No chyba, że to lubisz.
Ziętek jak nie wydorośleje i nie wyrośnie z fur, biur, komplementów i podejrzanych person, skończy na taczce. I wtedy się upij po chamsku, a nie ujadaj tutaj pod każdą o nim notką grzecznie i inteligentnie...
Na razie to tylko "grupa Ziętka" pilnuje interesów poległych górników i wrzeszczy o przestępczych procederach na kopalniach. Ciebie tam nie ma.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-11-29 10:44:30, suma postów tego autora: 5956

Tak,

"jesteśmy oburzeni brutalnym haniebnym atakiem polskojęzycznych mediów na Radio Maryja i ojca Tadeusza Rydzyka. Oburzają nas także absurdalne żądania!"

autor: A.Warzecha, data nadania: 2009-11-29 10:53:54, suma postów tego autora: 2743

A.Warzecho

czy powracacie do brunatnych korzeni swej narodowej krucjaty???
pod chwytliwymi hasłami obrony praw pracowniczych ustanawiacie protektorat na lewicy w imię narodowych ideałów???
może za patrona tej politycznej farsy przyjmiecie Miecia Moczara???
Rewolucyjna,antykapitalistyczna,robotnicza PPP Sierpień 80,a tu nagle odchylenia prawicowo-nacjonakistyczne.
całkiem niezły pomysł na start w wyborach.
proponuję najpierw stworzyć program, struktury krajowe i silne listy bez osób przypadkowych (B.Golik-Samoobrona),no może wtedy jakieś 1,5% od aktywistów ,ich rodzin i wszystkich znajomych.
jakie w tej chwili prognozowane jast poparcie w miastach ,na wsi, w różnych grupach wiekowych i wśród ludzi z róznym wykształceniem.
pewnie jak zawsze pełen optymizm na poziomie 7-8% wśród pracowników fizycznych.
na to samorządy już prawie obsadzone.

autor: astonvilla, data nadania: 2009-11-29 11:56:24, suma postów tego autora: 24

Widzicie chłopaki,

nadajecie na jednych falach, pk pisze że tu panuje "stalinizm czystej wody", chwile potem Tottenham Hotspur, zaczyna oskarżac o "odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne" jak za starych "dobrych" lat 1948-1956.

Dogadujecie się jakoś czy to telepatia?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2009-11-29 19:37:13, suma postów tego autora: 2743

Dodaj komentarz