Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Kandydaci SLD na prezydenta

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ad rem

Kandydatura profesor Joanny Senyszyn doprowadziłaby do ostatecznego rozwiązania kwestii SLDowskiej - czego sobie i państwu życzę.

autor: jurek_urban, data nadania: 2009-11-26 21:51:51, suma postów tego autora: 107

mhm

Komentarz rzeczywiście w stylu Trybuny Ludu :-)

autor: Berdysznick, data nadania: 2009-11-26 22:11:54, suma postów tego autora: 247

Komentarz

bardzo dobry. Ostry, klasowy, nie owijający w bawełnę. Wrogów ludu trzeba nazywać po imieniu;-)Nawet jeśli czasami mienią się tego ludu obrońcami.

autor: fancom, data nadania: 2009-11-26 22:38:23, suma postów tego autora: 1424

fancom

To ma być klasowy komentarz ? To jakieś plotki personalne rodem z magla. Komentarz byłby klasowy wtedy, gdyby nawiązywał do poglądów danej osoby w sprawach społecznych.


autor: Roger, data nadania: 2009-11-26 23:07:26, suma postów tego autora: 514

Zastanawiam się

Kiedy PPP przedstawi swojego czarnego osła, znaczy się konia?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-11-26 23:13:34, suma postów tego autora: 6205

I tak poprą Donalda !!!

Dajcie kolestwo z tymi bzdurami spokój !!!

Przecież chodzi tylko o to, by wystawić jakąś niemotę, coby z Tuskiem z kretesem przerąbała.

Bo to wszystko co się dzieje, to tylko taki od dawna zawiązany Sojusz Liberalnych Dupków z ukrytym Platfusem.
Albo jak kto woli Platfomersów z Dupkami.




autor: dzeus, data nadania: 2009-11-27 00:00:15, suma postów tego autora: 1046

Ad rem

Powiem państwu w tajemnicy, że znam kandydata na stanowisko Prezydenta RP z ramienia Polskiej Partii Pracy. Nie mogę jeszcze zdradzić nazwiska, ale potwierdzam, że nie będzie nim towarzysz Bartolik!

autor: jurek_urban, data nadania: 2009-11-27 01:15:46, suma postów tego autora: 107

sierpie i młocie

Czy to naprawdę jest tak interesujące?

autor: sheik, data nadania: 2009-11-27 01:33:52, suma postów tego autora: 89

Sojusz

Liberalnych Demokratów wytacza działa przeciw ociupkę mniej liberalnym demokratom!

W tej sytuacji, życzę powodzenia prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu!

autor: Bloom, data nadania: 2009-11-27 05:59:12, suma postów tego autora: 306

"burżujski styl"

Uwielbiam takie komentarze... Na lewicy dobrego kandydata po prostu nie ma. Majchrowskiego nie tak dawno wysunął tygodnik "NIE", ale przecież nie jest to postać na tyle medialna żeby wybory wygrać, choć byłaby może godna uwagi. Kwaśniewska? Nie no, bez przesady. To znów byłby szczyt dodaizacji polityki.

Czekamy znów na Ikonowicza?

autor: moskwa, data nadania: 2009-11-27 08:55:34, suma postów tego autora: 605

poseł - Ryszard Kalisz i jego jaguar

Posła Klisza ja przystało na kandydata lewic w kraju gdzie ponoć połowa ludzi żyje poniżej minimum socjalnego jest tak gruby że aż się nie mieści do swojego jaguara i dla tego zastanawia się nad kupnem mercedesa klasy s

http://www.efakt.pl/Jaguar-za-ciasny-dla-Kalisza,artykuly,47590,1.html

autor: Cud2, data nadania: 2009-11-27 09:39:41, suma postów tego autora: 3207

Dobrze zredagowana notka i świetny doń komentarz.

Wszystkie frakcje, falangi i sekty LSDowskie pogodziłaby kandydatura Jaruzela ew. Siwaka. Też byłoby wesoło a procentów więcej. Promili też...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-11-27 10:43:56, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla

pierwszy sensowny komentarz od 3012 postów jak widzę poleminka ze mną trochę Cię wyrobiła ideologicznie.

autor: Cud2, data nadania: 2009-11-27 11:11:38, suma postów tego autora: 3207

A kiedyż to ja z tobą polemizowałam, Cudoku?

Ja się z ciebie z reguły napierdaliwuję...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-11-27 11:48:50, suma postów tego autora: 5956

Dobry komentarz

Szkoda że kwintesencja SLD czyli "towarzysz Rolls-Royce" Sekuła nie chodzi po tym padole,ucieleśniał wszystkie "wartości" aparatczyków SLD

autor: polak17, data nadania: 2009-11-27 11:49:17, suma postów tego autora: 1297

Hyjdla złotko Ty moje śląskie

Ja się z ciebie z reguły napierdaliwuję...
---
Tym bardziej się cieszę, że siałem w Twojej głowie ziarno krytycznego myślenia.
Myślę, że już choć by z tego powodu powinnaś lobować za przyznaniu mi bloga na portalu lewica.pl . Poje teksty polemiczne są bezcenne dla wzrostu świadomości klasowej wśród proletariatu zwłaszcza śląskiego

Pozdrawiam
Z wysuniętej Warszawskiej placówki
Działacz Radykalnej Lewicy
Cud2

autor: Cud2, data nadania: 2009-11-27 12:03:47, suma postów tego autora: 3207

Senyszyn

Jeśli SLD wystawiłoby w wyborach prezydenckich kandydaturę Senyszyn to pokazałoby, że z lewicą mają wspólną nie tylko nazwę. Co prawda z ideowością tej kandydatki jest nie najlepiej, ale na tle pozostałych jawi się jako najbardziej lewicowa. No, ale pewnie nie zdecydują się na ten ruch, co będzie tylko gwoździem do ich trumny. Oby :]

autor: tomzek, data nadania: 2009-11-27 13:50:04, suma postów tego autora: 152

tomzek

Jeśli SLD wystawiłoby w wyborach prezydenckich kandydaturę Senyszyn
--
To da prezent prawicy bo nic tak nie rozpali debaty publicznej jak walka o Krzyż który z publicznych instytucji chce usunąć Szynyszyn.

autor: Cud2, data nadania: 2009-11-27 14:35:37, suma postów tego autora: 3207

...

Moim zdaniem Senyszyn byłaby raczej prezentem dla wyborców lewicy, którzy mogliby wreszcie zagłosować na kogoś spoza
partyjnego "salonu".

Z reguły niechętnie wystawiano ją na listach wyborczych. Np. w ostatnich wyborach do PE w małopolsko-świętokrzyskiem, początkowo Zarząd SLD w ogóle nie chciał jej wystawić na liście. Dopiero później bardziej kolegialna Rada Krajowa - i to z przewagą tylko jednego głosu - dała jej możliwość startu, ale... dopiero z siódmego miejsca... Następnie dzięki staraniom UP i zgodzie Napieralskiego, "wciągnięto" ją na "dwójkę"... Prawie cała partyjna wierchuszka obstawiała reelekcję numeru 1 - europosła Szejny, "kumpla" Olejniczaka. I tak właśnie Olejniczak, Szmajdziński czy Kalisz przyjeżdżali na wiece Szejny, udając, że Senyszyn nie istnieje. ;] A jednak zaistniała i - ku zaskoczeniu wszystkich - wygrała z Szejną z przewagą ok. 10 000 głosów (44 do 34). Zdobyła w tym okręgu prawie 5 % wszystkich głosów. Zaryzkowałbym stwierdzenie, że gdyby startowała z pierwszego miejsca i prowadziła kampanię wyborczą równie długo, jak Szejna, mogłaby zdobyć do 10 %. Jeśli w bastionie konserwatyzmu, jakim są Kraków i Kielce, uzyskała tak dobry wynik, to w skali kraju mógłby być on jeszcze lepszy.

SLD to partia, w której panuje jednak moda na - utarte przez Kalisza - przepraszanie za poglądy i wypowiedzi Senyszyn. W związku z tym prawdopodobnie tzw. działacze wybiorą bezbarwnego i bezideowego Szmajdzińskiego lub równie "stylową" - co i Kwaśniewska - Szymanek-Deresz.

autor: Odyseusz, data nadania: 2009-11-27 15:17:37, suma postów tego autora: 1684

...

A prawica - obwieszona krzyżami, jak ognia potrzebuje lewicy - idącej na wojnę z krzyżami w szkołach i urzędach. ;] W innym wypadku można liczyć tylko na nudny i bezbarwny main-stream w polityce.

autor: Odyseusz, data nadania: 2009-11-27 15:21:20, suma postów tego autora: 1684

cud2

Polemika z tobą uczy przede wszystkim, jak postępować z zoologicznymi antysemitami. Problem w tym, że na zoologicznych żydożerców rozum i argumentacja nie działają.

autor: wpadla bomba do piwnicy, data nadania: 2009-11-27 12:07:13, suma postów tego autora: 487

Ursusie...towarzysz Szmajdziński, zwany...

...popularnie Szmają, nie jest tak całkowicie bezideowy. Otóż jego bezgraniczne zainteresowanie szmalem jest znane już od czasu jego SZSP-owskiej działalności przy klubie studenckim Wrocławskiej Akademii Ekonomicznej. Do dni dzisiejszych jest specem od usadawiania się, lub przygotowywania lądowań w spółkach Skarbu Państwa na wypadek potknięcia się w polityce..o ile oczywiście koniunktura pozwoli...

autor: Xyan, data nadania: 2009-11-27 19:46:04, suma postów tego autora: 195

Czy

lewica nie mogłaby wystawić wspólnego kandydata w tycvh wyborach?
Widać, że w SLD nikt się nie pali do startu.
Może więc zgodziliby się poprzeć Ziętka, który prawdopodobnie będzie kandydatem PPP?

autor: ABCD, data nadania: 2009-11-27 21:41:03, suma postów tego autora: 20871

Cudoku... lobbować to ja mogę

na rzecz jedzenia jabłek Lobo. Będę ostatnią osobą, która będzie lobować na rzecz twojego bloga. Za bardzo szanuję forumowiczów, ich inteligencję i umiłowanie ortografii.
Ale... Mam lepszy pomysł. Zrobię ci kampanię prezydencką. No bo tak:
- masz swoją partię PÓC - Partię Ósmego Cudu,
- jesteś Działaczem Radykalnej Lewicy,
- pracujesz na państwowym,
- mieszkasz w willi,
- i w ogóle jesteś wyrazisty jak nie przymierzając Kononowicz...
Więc jak? Startujesz? Do sztabu zaciągnę też ALFa. Przemyśl to, proszę.
Też pozdrawiamm.
Pani na Familoku - Hyjdla1
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-11-28 10:22:01, suma postów tego autora: 5956

sld od kiedy to lewicowa partia

zdradziliscie lewice i teraz za to placicie bo tracicie wiele glosow ktory nie jeden z nas by odal a takto wytlumaczcie sie z tajnych wiezien cia lepiej.

autor: Feniks, data nadania: 2009-11-30 19:47:51, suma postów tego autora: 274

Dodaj komentarz