Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

PPP: Więcej polskich wojsk w Afganistanie? To głupie i szkodliwe!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Demagogiczne

opowiadanie się za słuszną sprawą (w tym wypadku: sprzeciwem wobec okupacji Afganistanu)może jej tylko zaszkodzić.

autor: ABCD, data nadania: 2009-12-03 10:24:10, suma postów tego autora: 20871

abcd,

oświadczenia PPP nie mogą nikomu ani pomóc ani zaszkodzić, oczywiście poza obniżeniem poziomu tego portalu. Zauważ waćpan, że oświadczenia tego nie potwierdza oficjalna strona PPP. Nie ma tam też żadnej informacji o rzekomym III zjeździe tej partii i dokonanych tam wyborach czy zmianach w statucie. Dwa tysiące mitycznych bojowników tej partii nie potrafi redagować własnej strony, za to z uporem godnym lepszej sprawy dwie osoby redagują ten portal. Czy to normalne? Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie? Boguś i jewo kamanda!

autor: altstettiner, data nadania: 2009-12-03 10:37:07, suma postów tego autora: 1511

No to mamy tandem?

Zientek i Kosela protestuja, oświadczają, myślą, sądzą, mniemają, uważają ... A wszystko opisał Konieczko vel Kosela. Nawet twierdzą, że organizować jakieś akcje będą, których nigdy nie zorganizują, bo do nich trzeba ludzi, a tych jak na lekarstwo. Tylko co mnie to obchodzi? Dlaczego muszę o tym ciągle czytać na lewicowym z nazwy portalu?
Rada techniczna dla lewicy.pl. Zrobcie na stronie trzecia kolumne, żeby nie powiedzieć "piątą". Niech będzie "kraj", "świat" i "zientek powiedział". Tak będzie uczciwiej, a i ziarno od plew zostanie oddzielone. Serio. Nie widzicie tej śmieszności? Przecież oświadczenia Ppp są jak 2548 poważne ostrzeżenie Chińskiej Republiki Ludowej wobec rządu na Tajwanie, albo jak jakieś rewelacje z radia Erewań. Kto normalny się tym przejmie?
Piszcie o tym co ZROBILI a nie bzdury o tym co oświadczają, że zamierzają zrobić, a czego z góry wiadomo, że nigdy nie zrobią.
Pisano tu o tym jak zamierzali zbierać podpisy pod projektem ustawy o statusie bezrobotnego. Jak zamierzali zbierać podpisy pod referendum w sprawie tarczy antyrakietowej itd. Itp. a nikt nie pisze słowa o tym, że żadnych obietnic nie realizują. Ten portal nie powinien być koncertem życzeń kanapowych partyjek. Ten portal polityków z obietnic powinien rozliczać! Od dawna wiadomo, że wszystkie te oświadczenia nie służą temu by coś robić, ale by o tym pisać i przez to udawać, że istnieje taka partia.
Od propagandy oni mają swoją stronę. Ja od lewicy.pl, wymagam informacji o faktach a nie promocji tej czy innej partii. To nie jest zadanie tego portalu.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-03 10:57:00, suma postów tego autora: 6205

...

Kosela i Ziętek mają rację

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-03 11:12:53, suma postów tego autora: 6205

popieram

...Ja od lewicy.pl wymagam informacji o faktach a nie promocji tej czy innej partii...

Podpisuję się pod tymi słowami.

autor: pk, data nadania: 2009-12-03 11:48:42, suma postów tego autora: 261

Co za fanfaronada

jesteśmy oburzeni, rząd nie ma prawa rządzić...
Ludzie co wy wypisujecie. ja też jestem oburzony. Pewnie parę milionów ludzi tak samo. A rząd niestety ma prawo, bo wygrał w walce klas i rzadzi burzuazja. Póki nie ma partii ludu to sobie można z podobnym skutkiem oświadczać, tak jak to że buntujemy się przeciwko prognozie pogody na święta.
"PPP odniosła się też do rozmowy telefonicznej Tuska z prezydentem USA, Barackiem Obamą",
A do czego ta PPP się już nie odniosła. Zietku, Koselo - litości. Robicie Hyde Park, a lewicy nie ma komu robić bo uznaliście, że PPP to własnie zrobienie lewicy i trzeba to tylko rozwijać. jak tak dalej poójdzie to pozostanie PPP tylko się zwijać.

autor: pewien pan, który zajrzał tutaj przypadkiem, data nadania: 2009-12-03 12:31:59, suma postów tego autora: 4

./..

Obsesja?

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2009-12-03 12:32:13, suma postów tego autora: 3566

Z przykrością stwierdzam, że młotek ma rację pisząc:

"od lewicy.pl, wymagam informacji o faktach a nie promocji tej czy innej partii".
GDZIE i do KOGO to oświadczenie zostało wysłane??? KTO i GDZIE to druknął i obwieścił poza oświadczającymi i lewicą.pl??? Przeczytał to ktoś poza Hyjdlą i kilkoma fanani i niefanami PePePeowskimi??? Jest jakaś odpowiedź na te słuszne skądinąd spostrzeżenia Ziętka i przybudówki???

Też mi się już zaczyna troić od tego 3xPePePe...

Jak jutro zrobicie rozróbę na URODZINOWEJ STYPIE pod
"Wyspiańskim" to NAPISZCIE!!! Sama chętnie bym się wybrała!
Bo na razie to brukujecie piekło waszymi dobrymi chęciami...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-12-03 12:33:39, suma postów tego autora: 5956

Polska to kolonia USA

Niewolnicy jankesów znów w akcji

autor: polak17, data nadania: 2009-12-03 13:00:39, suma postów tego autora: 1299

Hydro

Żeby to były dobre chęci. O nich można by mówić gdy pierwszy raz coś obiecywali, ale im nie wyszło. Coż nie zawsze się wszystko udaje. Ale gdy mamy do czynienia z 2567 oświadczeniem, które idzie łeb w łeb z numerem kolejnego odcinka Mody na sukces, za którym nie idą nigdy żadne działania, to mamy do czynienia nie z dobrymi chęciami lecz ordynarną partyjniacką propagandą. Każda partia, PPS, NL, Racja itd. Mogłaby też takie oświadczenia wydawać. I tyle samo pewnie byłyby warte. W większości jednak tych oświadczeń nie wydają i to chyba właśnie z poczucia śmieszności na jaką można się narazić przez tego typu "działania".
I słusznie pyta Hydra: czy to oświadczenie się gdzieś ukazało poza lewicą.pl? Bo jeśli nie to dlaczego ktoś się uparł, by właśnie nas, użytkowników tego portalu, tak nękać? Że tu są sami idioci, którym można wmawiać alternatywną rzeczywistość? Czasem jak czytam newsy pisane przez Kosele lub Martysa, czuje sie jak bohater Mechanicznej pomarańczy Kubrik'a, którego zmuszono do wielogodzinnego oglądania scen przemocy, montując mu na głowie urządzenie nie pozwalające zamknąć powiek.
Ale to nie zadziała tak samo. Bohater filmu był indoktrynowany w więzieniu, a my możemy czytać co chcemy.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-03 13:09:08, suma postów tego autora: 6205

.

Siepr i mlot: "Kto normalny się tym przejmie?"

odpowiedz: sierp i młot ;-)

autor: Ostap_Bender, data nadania: 2009-12-03 13:15:07, suma postów tego autora: 1002

sierp_i_młot, hyjda, pl

tez popieram apel o niezamieszczanie oswiadczen jakichkolwiek organizacji o ile nie wiaza sie z zadnymi realnymi dzialaniami.
Mozna by tez wprowadzic zakaz dyskryminacji srodowisk innych niz czerwono-czarne i rozowe w publikacji artykulow i relacji z akcji... Mysle konkretnie o Obywatelu i Lepszym Swiecie.
Redakcja sie jakos odniesie?

autor: MJ, data nadania: 2009-12-03 13:31:56, suma postów tego autora: 1280

Kongresmenie Bender

Nigdy nie twierdziłem, że jestem normalny.
Czy ja się przejmuję? To nie to. Mnie drażni bezczelna propaganda rodem z prl-u. I zaniżanie poziomu portalu. Jesli jesteście tacy mocni na lewicy.pl, że możecie z każdego pierdnięcia wodza zrobić wydarzenie, to trudno, lewica.pl będzie powoli upadać. Ale poważnie rozważcie mój pomysł osobnej kolumny, a nawet 3 kolumn na tej stronie- "zietek powiedział", "zietek napisał" i "zietek pomyślał" albo jakoś podobnie według Waszego uznania. ale niech to będzie jakoś oddzielone od lewicowych treści. Taki Wasz blog na specjalnych prawach.
Jako propozycje podsuwam Wam inne pomysly na Wasze kolumny.
"zietek oświadczył" - tu wiadomo co by było.
"zietek zlamal" - tu bylyby opisy aktualnie łamanych przez niego praw pracowniczych.
"zietek w podróży" - no wiecie, relacje z wizyt w zakładach pracy, w Ułan Bator itd.
"zietek prywatnie" - galeria zdjęć z basenu, jazdy konnej, pola golfowego itd.
"o ziętku krytycznie" - tu mogłyby się znaleźć krytyczne teksty, typu - lubu dubu, lubu dubu niech nam zyje kierownik naszego klubu"
to tak na goraco, kilka moich propozycji.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-03 13:43:34, suma postów tego autora: 6205

Hyjdla, MJ, Sierp & Młot i in.

odpisałem Wam w wątku Kuronia.

autor: _Michal_, data nadania: 2009-12-03 13:48:12, suma postów tego autora: 4409

MJ

Slusznie prawisz. Poza tym w ramach demokratyzacji redakcji lewicy.pl (a przydałoby się jej to) dobra bylaby dyskusja tejże z nami czytelnikami. Tak żeby redakcja wsłuchała się czasem w głos ludu, bo przecież dla nas nie dla siebie samej tworzy ten portal. Byłby to zdrowy i dobry precedens. Otwarcie się na czytelników.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-03 13:53:59, suma postów tego autora: 6205

Super!

No dobrze, wręcz wspaniale, tylko co z tego zdziwienia, oburzenia i sprzeciwu wynika? Wynik wyborczy utrzymujący się od lat na poziomie 0,7 % w skali kraju? Czy może, jak w przypadku, PPS - 0,02 %? Partie na lewo od SLD powinny przemyśleć swój system organizacji i taktyki działania, z uwzględnieniem marketingu polityczno-medialnego, bo inaczej wyborcy lewicowi nie będą widzieli sensu w oddawaniu na nie głosów i nic z tych oświadczeń - poza newsami na Lewica.pl - nie będzie wynikać...

autor: Odyseusz, data nadania: 2009-12-03 14:08:29, suma postów tego autora: 1684

MJ

Co do Obywatela i Lepszego świata też pełna zgoda. Stop wszelkiej cenzurze! Im szersze będzie spektrum reprezentowanych poglądów, tym dyskusja będzie pełniejsza i bardziej wartościowa. Nie obchodzą mnie poglądy i preferencje poszczególnych redaktorów portalu. Newsy to tylko przyczynek do naszej rozmowy, w którą nikt nie powinien wkraczac za pomoca srodkow z arsenału cenzury. Mam własne poglądy, często bardzo różne od poglądôw tej redakcji, otwarte jednak na dyskusje z każdymi innymi i to nie redakcja powinna decydować o czym my czytelnicy chcemy i możemy rozmawiać.
Problemem bywa tu moderacja, za ktorą pod pozorem utrzymania poziomu i kultury, kryje się odbieranie głosu ludziom, których poglądy nie odpowiadajà moderatorowi. Przydałyby się jasne i ścisłe jej reguły, które nie pozwolą na samowolę moderatora i jakaś instancja odwoławcza w przypadku zablokowania komentarza, do której można się odwołać i żądać uzasadnienia zablokowania wpisu.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-03 14:15:42, suma postów tego autora: 6205

Jak widać

po powyższych postach, takie newsy wcale nie działają na korzyść PPP. Podpisuję się pod powyższymi uwagami - nie róbmy z PPP jedynej lewicy, jaka w tym kraju istnieje. To nie strona partii, ale szeroko rozumianej ideologii. PPP jest częścią tej ideologii, a nie ideologia częścią PPP ;)

autor: Crystiano, data nadania: 2009-12-03 14:23:18, suma postów tego autora: 1590

Nawet nie za bardzo

jest co komentować, poza oczywiście żenującą próbą zwrócenia na siebie jakiejkolwiek uwagi. Ale Panie Ziętku, nie jesteś celebrity, tu nie pasuje "nie ważne, co mówią, byle mówili"

autor: Zdzisławww, data nadania: 2009-12-03 15:15:22, suma postów tego autora: 14

Michal

No coz, co do Kuronia masz w tym wątku racje. Nie to żebym był jego obrońcą, ale może za bardzo chciałbym widzieć w nim człowieka, z jego niedoskonałościami i błędami które popełnia? a to po prostu pieprzony polityk.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-03 15:38:47, suma postów tego autora: 6205

Jestem za blogiem, Młotku.

"Ziętek w krainie PePePe".
.
Michale, czytałam. Zawsze czytam, bo Ty mądrze piszesz.
(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-12-03 16:12:52, suma postów tego autora: 5956

Sierp

Sierp, potem się dziwisz, że ktoś nie rozmawia z tobą w kulturalny sposób, a sam co robisz? Zaniżasz poziom rozmów na portalu przez idiotyczne teksty w stylu "może zaczniecie zamieszczać info o pierdnięciu wodza". jeżeli cię PPP nie interesuje to o niej nie czytaj, przymusu nie ma. A to czy dane wydarzenie związane z PPP jest ważne czy nie to nie ty będziesz oceniać. Stosując twoją logikę do innych wydarzeń, wszystko można uznać za "propagandę w PRLowskim stylu" czy pisanie o "nic nie ważnych pierdołach". Wszystko, nawet oburzenie DZS pomysłem odpłatności za studia. Mała organizacyjna, którą ciągną de facto MSowcy (nie mówię, że to źle), więc... "po co newsy o niej?. "Co to kogoś normalnego obchodzi?" Już rozumiesz w czym problem? Więc, weź wyluzuj i nie szukaj dziury w całym byleby tylko dowalić PPP.

autor: Ostap_Bender, data nadania: 2009-12-03 16:38:57, suma postów tego autora: 1002

Redakcjo

Czy zniżysz się łaskawie do poziomu mas czytelniczych i zechcesz odpowiedzieć na naszą czytelniczą petycję, w której proponujemy zakaz umieszczania jakichkolwiek oświadczeń wydawanych przez różnych politruków, jeśli nie idą za nimi konkretne realne działania, i stanowią one jedynie reklamę oświadczenie wydającego?
W wypadku natomiast gdy redakcja ulegnie jakiejś grupie nacisku w jej gronie i takowe oświadczenie opublikuje, niech z tych oświadczeń rozlicza tych co opowiadają bajki. Jeśli jakiś prezio oświadczy, że podejmie jakieś działania, jak w tym przypadku "zapowiadają protesty przeciw dalszej obecności wojsk polskich w Afganistanie", uprzedzić taką grupę nacisku, że jeśli zapowiadanych w oświadczeniu działań nie podejmą, lewica.pl napisze o tym, że były to słowa bez pokrycia. Slowa rzucane na wiatr. By naczelni propagandziści różnych partyjek zrozumieli, że to jest poza mainstreamowy portal, i jak chcą kłamać i opowiadać bajki to niech sobie najpierw do sejmu wejdą, bo dopiero wtedy będą mogli oszukiwać, i to całe społeczeństwo. Po pierwszym takim rozliczeniu sami zrezygnują z lobbingu na rzecz publikacji obietnic bez pokrycia. A lewica.pl wzmocni swoją wiarygodność. Bierzcie odpowiedzialność za to co publikujecie.
W przeciwnym wypadku ja też żądam publikacji mojego oświadczenia w formie osobnego newsa.:
My, sierp i młot z bożej łaski oświadczamy, że potępiamy każdą wojnę. Jak dojdziemy do władzy zlikwidujemy problemy wykluczenia i bezrobocia. Podejmiemy również w bliżej nieokreślonym czasie działania, które uczynią Polskę silną a ludziom będzie się żyło dostatniej!
Jestem w stanie przelicytować każdą obietnicę PPP. Proszę mnie nie dyskryminować, bo w każdej sprawie dam ludowi więcej niż obiecuje dać PPP.
Wiem, że nikt nie da nam tyle co PPP może nam obiecać... Ale ja potrafię obiecać więcej

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-03 17:01:27, suma postów tego autora: 6205

sierp_i_młot

Dam Ci odpowiedź krótko i prostą. Mam cichą nadzieje, że zrozumiesz.

Redakcja lewica.pl będzie publikować na swojej stronie internetowej to co uważa za słuszne i ciekawe. Jeśli nie masz ochoty czytać naszego portalu nikt Cię do tego zmuszał nie będzie, więc daruj sobie te pseudomerytoryczne uwagi.

autor: SzymonM, data nadania: 2009-12-03 17:11:41, suma postów tego autora: 915

A przede wszystkim kosztowne

Są te tzw.misje stabilizacyjne.
Nie długo ie będzie co żreć w tej Polsce ale na misje nadal będą jeździć polscy wojacy!

autor: Antyliberał, data nadania: 2009-12-03 17:24:43, suma postów tego autora: 1302

sierpie_i_młocie

daj już spokój Szymonowi M.
jest strasznie zaangażowany w polityczne fanaberie swego wodza.
po kongresie poczuł wraz z PaKo'selom wiatr w swych młodzieńczych żaglach i wypływa pod banderom wodza na ocean politycznych możliwości.
mam tylko nadzieję że ta karierowiczów politycznych armada niczym TITANIC nie zatonie po zderzeniu z jakąś górą lodową w postaci poparcia mas pracujących na poziomie 0,7 %.
cała polska w PPP od Głogowa (P.Kosela) przez Zawiercie (Ziętek) po Kraśnik (Sz.Martys)
i kto powiedział że na zjeżdzie nie było delegatów z całej Polski.
Byli również z Krakowa,Wrocławia,Warszawy ,Gdańska jak Polska długa i szeroka słała na zjazd swych wiernych synów i córki, aby było ich tysiące.(o k...a to nie o tym chyba zjeździe miałem pisac i nie na lewica.pl)sorry :)

autor: kuczakabra, data nadania: 2009-12-03 17:35:00, suma postów tego autora: 27

SzymonM

Oczywiscie macie wszelkie prawo do reklamowania swoich organizacji i stosowania cenzury, to w koncu w miare wolny kraj:) Przy czym uwagi Sierpa byly jak najbardziej merytoryczne, nie podobaja ci sie to ok, ale nie musisz go obrazac stosujac okreslenia "pseudomerytoryczne"...
tylko szkoda, ze nie ma w Polsce prawdziwie pluralistycznego portalu opozycyjnego poza prawda2.info :( A tam spora czesc publiki to psychopaci (z cala sympatia do drugiej polowy) ;P

autor: MJ, data nadania: 2009-12-03 17:37:06, suma postów tego autora: 1280

Kongresmenie Bender

Nie używam w stosunku do Ciebie żadnych argumentów ad personam. Nie lubię Twojej partii i mam do tego prawo? Mam czy nie? I mam prawo to głosić. Używam często argumentów satyrycznych, bo Twoja partia to dla mnie lichy kabaret. Mam prawo czy nie?
I najważniejsze. Mylisz się pisząc: jeśli PPP mnie nie interesuje mogę nie czytać. Miałbyś racje gdyby te brednie były na stronie partiapracy.pl ale ja tam nie wchodze. Nic tam nie ma a nawet gdyby była jakakolwiek bzdura to wasza sprawa i na swojej stronie robcie co chcecie. I tak tam nikt nie wchodzi. Niestety te brednie są publikowane tylko tu, a to przynajmniej formalnie, nie jest jeszcze wasz portal.
Np. Sld na swojej stronie oswiadczylo, ze bedzie zbierac podpisy w sprawie in vitro. W przeciwienstwie do was pewnie te podpisy bedzie zbierac, ale tego oświadczenia tu nie ma. Jest natomiast wasze, ktore nic nie wnosi i nic za nim nie idzie.
Powtarzam, to nie twoja strona, i kazdy czytelnik ma prawo polemizowac z wami i demaskowac wasza niby dzialalnosc.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-03 17:40:04, suma postów tego autora: 6205

Lewica Pl

Czytamy powyżej:

Redakcja lewica.pl będzie publikować na swojej stronie internetowej to co uważa za słuszne i ciekawe. Jeśli nie masz ochoty czytać naszego portalu nikt Cię do tego zmuszał nie będzie, więc daruj sobie te pseudomerytoryczne uwagi.

autor: SzymonM, data nadania: 2009-12-03 17:11:41, suma postów tego autora: 663

-

Czy jest to oświadczenie redakcji Lewica Pl? czy autor ma upoważnienie do wypowiadania się w imieniu redakcji? Czy to tylko (albo aż) nadużycie, wprowadzające w błąd czytelników?

Dziękuję za wyjaśnienia.

autor: pk, data nadania: 2009-12-03 19:02:27, suma postów tego autora: 261

www.partiapracy.pl

Czy ta strona jest jeszcze oficjalną stroną PPP? Nic tam się nie pojawia... o co chodzi?

autor: tomzek, data nadania: 2009-12-03 19:49:15, suma postów tego autora: 152

Bojownicy PPP starają się jak mogą

może mają nadzieję, że agitacja na łamach brzmiącej neutralnie i nie wskazującej konkretnej partii "lewicy.pl" coś im da? A nuż ktoś nieświadomy pomyśli, że to obiektywny news ludzi niezwiązanych z tą partią?

Spieszmy się kochać nadzieje. Tak szybko upadają :-]

autor: Crystiano, data nadania: 2009-12-03 19:50:48, suma postów tego autora: 1590

pk

ludzie z PPP nigdy nie popełniają nadużyć.ZAPAMIĘTAJ !!!
oni brzydzą się kłamliwymi postawami polityków znanych z codziennych wydań wiadomości.
ludzie wodza sa nieskazitelnie czyści,a zarzuty kierowane niekiedy pod ich adresem to stek kłamstw i wymysł agentów którzy co jakiś czas starają się wkraść w otoczenie wodza i przeniknąć do struktur partii tudzież do Komisji Krajowej WZZ.
osoby kandydujące na członków poddawane sa szczegółowej kontroli i doborowej selekcji,cóż jak wszedzie trafiają sie błędy w ocenie kandydata, ale z pewnoscią dlatego,że owi kandydaci to zwykła agentura nasłana tylko w celu kompromitacji lewicowego hegemona tak dzielnie broniącego praw pracowniczych.
pk ty również jestes agentem szefów z Budryka , tych obrzydliwych łamistrajków, i sierp jest agentem i ja,ze o astonvilla już nie wspomnę o to jest dopiero pierwsza liga agentury, abcd, durango, zdzisławww oj długa lista tych agentów, więcej niż u Macierewicza , a ten to dopiero miał listę.

autor: kuczakabra, data nadania: 2009-12-03 19:57:59, suma postów tego autora: 27

Redaktorze SzymonM, bardzo mi się podoba

...Pana stanowcza reakcja na ujadanie "ciuli na zleceniu". Proszę tak trzymać na przyszłość.
Ja, stały czytelnik Lewica.pl proszę o nie zwracanie uwagi, na różnego rodzaju "insekty", skaczące od artykułu do artukułu o ppp, czy też o wzz.
Pozdrawiam.
Partnerka Ptysia.

------------------
Augustyniuk, jak tam na śmietniku?

autor: balbina, data nadania: 2009-12-03 20:23:05, suma postów tego autora: 33

:-)

...a najbardziej lubię jak kawiorski poucza, strofuje i gani za "niedemokratyczność" ppp. wtedy mam ubaw po pachy. polecam ten raport:

http://internacjonalista.pl/menu-kraj/lewica-w-polsce/458-raport-nt-dziaa-zarzdu-stowarzyszenia-attac-polskareport-on-the-activity-of-the-management-of-attac-poland.html

autor: rote_fahne, data nadania: 2009-12-03 20:44:13, suma postów tego autora: 1805

Podpisuję się wszystkimi odnóżami pod postulatem PT S. i M.

i jestem otwarty na propozycje.

autor: szczupak, data nadania: 2009-12-03 23:38:24, suma postów tego autora: 3747

ubaw?

Ja nie mam ubawu, bowiem takich kłamstw produkuje to towarzystwo na kopy. Rozsyła potem te śmieci po całym świecie, przeplatane raportami, jak wielką są partią i związkiem. I jedyną lewicą w Polsce - tak, w tych listach piszą, że tylko oni organizują strajki, protesty, rewolucję i feminizm itp. Nikt inny się nie liczy, a jak zaczyna, trzeba go spluć i sponiewierać, według metod zaczerpniętych ze starego ustroju.

Widzę ładny cytat o śmietniku i wyrzuconym z pracy byłym redaktorze Trybuny Robotniczej - to taki "lewicowy" dowcip?

autor: pk, data nadania: 2009-12-04 08:34:27, suma postów tego autora: 261

komentarz Szymona M

nie może przejść bez komentarza.
To, co zrobi redakcja lewicy.pl to zobaczymy. Bezmyślne reklamowanie PPP/Sierpnia 80 w sytuacji, gdy się tylko oświadczają lub zapowiadają i zazwyczaj nic z tego (co z góry i tak wszyscy wiemy) nic nie wchodzi i nic nie wynika jest po prostu żenujące. Portal PPP możesz sobie, Szymonie. redagować sam, stolec po Augustniaku od miesięcy jest dramatycznie pusty.
Lewica.pl jest taką naszą wspólną sprawą i próba prywatyzacji/upartyjnienia tej strony spotykać się będzie zawsze z protestem czytelników. To, że nie ruszacie do odrodzenia strony PPP w mojej ocenie wynika nie tylko z tego, że technicznie jeszcze nie dorównujecie Jarkowi, ale z tego, że PPP i jej działania są całkowicie niewiarygodne, stąd nie ma już sensu redagować strony, której nikt nie będzie odwiedzał ani cytował. Postanowiliście pasożytować na lewicy.pl i z korporacyjnym uporem lansujecie swoje. Rzecz w tym, że pypypy jako polską partię podróbek wszyscy znamy już doskonale, a Ziętek w niczym nie przypomina młodego poety, który się dobrze zapowiada. Stąd dla uzdrowienia sytuacji - niech przynajmniej informacje o pypypy redagują inne osoby niż Kosela i Ty, byście nie wypowiadali się pro domo sua. A oświadczenia o tym, że ktoś z czymś się nosi, zamierza, obmyśla lub oświadcza niech znikną z lewicy.pl. Jest tu dział informacyjny, jest dział publicystyki, do oświadczyn czy zaręczyn są ogłoszenia parafialne. Co do epokowych przemyśleń - niech wasz przewodniczący założy bloga, nawet tu poczytamy!

autor: altstettiner, data nadania: 2009-12-04 11:00:09, suma postów tego autora: 1511

./..

Sierp i Młot:
"Ale to nie zadziała tak samo. Bohater filmu był indoktrynowany w więzieniu, a my możemy czytać co chcemy."

To nie czytaj. Tymczasem Ty wraz z innymi "antyziętkowcami" pod każdą taką nowiną natrętnie generujecie tyle komentarzy, że nie można mieć najmniejszych wątpliwości, że jest to informacja o niebywałbym znaczeniu :-)))

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2009-12-04 11:00:13, suma postów tego autora: 3566

:-)

...a ja mam ubaw i widzę, że muszę jeszcze raz powtórzyć. czyż nie jest zabawne obserwować w akcji gostka, który nawet jakby chciał to nie zrozumiałby słowa "demokracja"? kawiorski trochę pokory. przypomnij sobie, co sam wyprawiałeś w attac'u, a dopiero później wysilaj się na pouczanie innych o demokracji wewnątrzorganizacyjnej. oki?

autor: rote_fahne, data nadania: 2009-12-04 11:13:59, suma postów tego autora: 1805

Rote_fahne

Nie wiem jaki masz cel by drugi raz pod tym samym newsem pisać jak to Cię pk bawi. Obojętnie jakie racje za Tobą stoją ma się to nijak do prowadzonej tu i okrojonej przez moderację dyskusji. Nie widzisz, że jest to trochę na zasadzie - a u was męczą Murzynów? Że co? Że skoroto pk krytykuje, to przez to ten pseudonews staje się tu bardziej uprawniony?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-04 14:57:24, suma postów tego autora: 6205

sierp_i_młot

niestety muszę powtórzyć twoje słowa kierowane w moim kierunku w innym wątku: czytaj ze zrozumieniem. co mam na celu? na celu krytykę mam kolesia, który się święcie oburza, że ppp niedemokratyczne, wodzowskie, łamie demokratyczne standardy, itp., itd. a sam jest niezłym wodzusiem w swojej organizacji i nieźle wyczyścił swoje szeregi. już rozumiesz? aż dziw, że ciebie to nie oburza. w końcu tyle piszesz o demokracji.

autor: rote_fahne, data nadania: 2009-12-04 19:12:54, suma postów tego autora: 1805

Rothe_

Nie mieszaj po prostu wątków. Nie rozmawiamy o oświadczeniu attac, lecz o debilnym oświadczeniu PPP. To co mówisz nie broni tego co teraz krytykuje. Chyba że chcesz tylko sprawę zaciemnić?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-04 20:40:45, suma postów tego autora: 6205

sierpm

Debilnym?

autor: Ostap_Bender, data nadania: 2009-12-04 22:07:01, suma postów tego autora: 1002

Karolu, słyszałeś?

insekt tak się rozpędził, że zażyczł sobie, abyś rozmawiał, według jego pojęcia o wątku... ach te robaczki skaczące, jak się rozbestwią, to nie idzie z nimi zrobić porządku...

---------------------
fajfusie, jak tam na zleceniu?

autor: balbina, data nadania: 2009-12-04 22:17:38, suma postów tego autora: 33

Ostap

Dobrze wiesz o co chodzi. Debilnym jest sam fakt zamieszczania tutaj tego typu oświadczeń. Wszyscy jesteśmy przeciwnikami wojny, ale nie powstają tu z tego newsy. Bo wszyscy są równi, ale są i równiejsi.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-04 23:14:22, suma postów tego autora: 6205

sierp_i_młot

przepraszam cię bardzo, ale co ja niby zaciemniam? raczej rozjaśniam. jakiś goguś z kanapowej organizacji poucza innych co to demokracja, a sam o tym nie ma pojęcia (o czym dowodzi raport, do którego podesłałem link). niech się zamknie i poucza swoich lizybutów, a nie np. mnie.

oświadczenie ppp/s80, oczywiście nie jest "debilne", bo każdy głos w tej głuchej publicznej debacie o wycofaniu wojsk jest bardzo (!) ważny. poza tym, nie bardzo widzę, żebyś tutaj z kimkolwiek rozmawiał o samym oświadczeniu - przyssałeś się do tego, że po prostu jest wystosowane, i tyle.

autor: rote_fahne, data nadania: 2009-12-04 22:38:31, suma postów tego autora: 1805

*

Pełna treść oświadczenia PPP i OM PPP:
http://www.om.partiapracy.org/index.php?option=com_content&task=view&id=153&ac=1&Itemid=2

autor: A.Warzecha, data nadania: 2009-12-05 11:14:18, suma postów tego autora: 2743

Czy

Amerykanie już opuścili Afganistan w konsekwencji tego oświadczenia?

autor: ABCD, data nadania: 2009-12-05 11:41:52, suma postów tego autora: 20871

PPP pisze:

"policjanci alarmują o braku środków na bezpieczeństwo wewnątrz kraju,". To już wiadomo jakie PPP ma autorytety.

autor: Filozofka87, data nadania: 2009-12-05 12:32:54, suma postów tego autora: 183

Abcd

Niestety nie opuścili. Obama nie czyta chyba lewicy.pl?
może podeślij mu linka? Tylko przez pomyłkę nie wyślij linka do ich strony internetowej, bo czytając o wyborach europejskich, może Obama nie zrozumieć o co chodzi, nie potraktować tego poważnie i w Afganistanie pozostać jeszcze wiele lat.
Zresztą czy sądzisz, że od razu po oświadczeniu PPP się wycofają? Chyba Obama najpierw wyda jakieś własne oświadczenie? Potem przyjedzie na negocjacje do Katowic i ustalą razem z Ziętkiem warunki tego wycofania? Jakaś wymiana not dyplomatycznych... No sam wiesz, że to nie takie proste. to jest dyplomacja. Są pewne procedury.
Całe szczęście Ziętek już rozpoczął tę procedurę i piłka jest po stronie USA. To już tylko kwestia czasu.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-05 12:48:47, suma postów tego autora: 6205

PPP

znowu może się wykazać:) Obecność polskich wojsk to bezsens polit, militarny i finansowy. Jednak z drugiej strony nikt soldateski nie zmusza do wyjazdu. Nikt nie kazał być im żołnierzami więc nie żal mi też poległych. Głupi wojna i tyle.

autor: anarcha, data nadania: 2009-12-05 14:12:31, suma postów tego autora: 113

prawda2.info

Zachęcony pozytywnymi opiniami wchodzę na tę stronę, a tam:
"Niestety, w trosce o jakość forumowych treści, rejestracja nie jest już dostępna dla każdego".
Może nie taka jeszcze najgorsza ta stalinowska lewica.pl?

autor: bolo, data nadania: 2009-12-06 13:12:08, suma postów tego autora: 4522

Bolo

Masz rację Franco też najgorszy nie był bo gorszy był Hitler. No i co oczywiste, zawsze gdzieś tych Murzynów męczą.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-06 13:30:24, suma postów tego autora: 6205

Dobra,

to pan SiM już powiedział o stalinizmie zaraz powinien przylecieć kibic angielskiej Premier League i zacznąć oskarżać PPP o odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne (chyba że tak dobrze współpracuje on tylko z PK).

autor: A.Warzecha, data nadania: 2009-12-06 14:09:51, suma postów tego autora: 2743

Warzecho

Teraz merytorycznie. Zapytuję Cię. Czy widzisz różnicę między newsem, który opisuje demonstracje przeciw wojnie w Afganistanie, a ogłoszeniem tylko w formie newsa, że ktoś zamierza prowadzić protesty przeciw tej wojnie? Szczerze, widzisz czy nie?
Ja myślę, że ogłoszenie jak najbardziej też może mieć miejsce... ale w dziale ogłoszeń. Ale, żeby ukazało się coś w dziale ogłoszeń trzeba podać, miejsce termin i godzinę. I jak się zapowiadana demonstracja w takim terminie nie odbędzie, to będzie wstyd. Prawda?
W newsie zaś można podać wszystko. Nawet, że wstrzyma się ziemię a ruszy słońce. W tak ogólnych zapowiedziach można obiecać wszystko bez żadnej odpowiedzialności. I Twoja partia robi to bez przerwy.
Inna sprawa, że na partyjną demonstrację to by mnie końmi nie zaciągnęli, nawet gdyby się odbyła, bo jak wiadomo tu, jestem wrogiem partii politycznych.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-06 15:05:07, suma postów tego autora: 6205

A.Warzecho

nie mogę Cię zawieść !!!
więc jestem ,jak sobie tego życzysz.
tym razem nie będę pisał na temat oświadczenia lewicowego hegemona, lecz już jestem i cieszę się że Ty A.Warzecho wywołujesz mnie jak jakiegoś duch na seansie spirytystycznym.
A.Warzecho nie krępuj się i pytaj , nawet o przyszłość PPP, ale nie trzeba być z duchem żeby powiedzieć co będzie z tym ugrupowaniem w przyszłości.
A.Warzecho życzę Ci udanej niedzieli i na razie zmykam bawić się w Dziadka Mroza, bo w mej rodzinie jest kilkoro takich co to na prezenty od wuja Astona czekają.

autor: astonvilla, data nadania: 2009-12-06 15:21:25, suma postów tego autora: 24

+

Nie ma praktycznie grupy o której oświadczeniach nie znalazło by się coś w archiwum. Taki jest charakter tego portalu że jest trybuną szeroko pojętego ruchu lewicowego. Komu się retoryka tej czy tamtej grupy nie podoba- nie musi czytac.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2009-12-06 19:30:45, suma postów tego autora: 2743

To nie prawda Warzecho

Na jakiej podstawie piszesz: takijest charakter tego portalu? Jesteś w redakcji? Nie wydaje mi się, że nazwa - lewicowy portal informacyjny - znaczy tyle samo co - reaklamówka różnych partyjnych kanap.
Tu jest poważny problem, bo tu postępuje jakaś degeneracja, a redakcja to już tylko zbiór różnych koterii i brak w niej ludzi niezależnych, uczciwych, którzy zrozumieliby jeszcze sens słów Woltera. I już oni dobrze wiedzą jakich. Takich, które są im zupełnie obce.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-06 20:43:07, suma postów tego autora: 6205

+

Co miałem powiedziec już powiedziałem. To czym dla Ciebie powinien byc portal a czym nie jest i czym jest wg. Ciebie redakcja to Twoja sprawa.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2009-12-06 21:07:06, suma postów tego autora: 2743

To abecadło już nie popiera demokratyzacji Afganistanu?

Nic nie kumam.

autor: bolo, data nadania: 2009-12-06 22:24:17, suma postów tego autora: 4522

I znów się mylisz Warzecho

To nie moja sprawa, bo to nie ja o sobie mówię, że jestem - niezależnym lewicowym portalem informacyjnym - ale ta readakcja. To niestety zobowiązuje nie mnie ale właśnie tą redakcję. Więc to jej problem nie mój. Ja go tylko wskazuje i oczekuję, że będą tym za kogo sami się podają.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2009-12-07 00:47:09, suma postów tego autora: 6205

bolo

na prawda2 wprowadzili ta zasade, bo nie chca tam miec ludzi bez pojecia, glosuje cala spolecznosc forum a nie redakcja. Ale rejestruja nawet osoby wypowiadajace sie bardzo krytycznie, rowniez wobec tej zasady, czy polityki redakcyjnej.
Ja np. zainaugurowalem swoja obecnosc tekstem wlasnie o bezsensownosci tejze zasady- i dostalem uprawnienia z marszu i bez problemow :)
Wiec skrobnij po prostu jakiegos commenta a ja w razie czego tez zaglosuje "za" :)
I nie przejmuj sie tym, ze sporo jest tam jak wspomnialem swirow, sa tez ciekawi ludzie i sporo wiadomosci, ktorych gdzie indziej raczej nie uswiadczysz.
Przy czym chyba na forum mozesz wejsc bez logowania, tylko komentarzy nie mozesz pisac.
Za to newsow nikt nie cenzuruje. Moje ogloszenia np. o klimacie, uwazane przez wiekszosc ekipy za spisek globalistow nikt nie ocenzurowal. Wiec sa zdecydowanie bardziej pluralistyczni niz lewica.pl, ktora przez ostatnie 5 lat zrobila moze z 3 krotkie teksty o akcjach Lepszego Swiata, czyli tyle ile czesto robimy przez miesiac... Juz GW ktora nas nienawidzi pisze o nas czesciej... Za to oswiadczenia kilku sekt masz tu co tydzien ze 2-3...

autor: MJ, data nadania: 2009-12-08 13:58:31, suma postów tego autora: 1280

Dodaj komentarz