Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Gujana Francuska i Martynika odrzucają zwiększenie autonomii

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

inne informacje z regionu

Komiczny Hugo prowadzi bitwę o handel po dewaluacji wenezuelskiej waluty...

http://wyborcza.pl/1,76842,7446113,Wojsko_Chaveza_w_sklepach.html

skąd my to znamy hehe...

niedługo Wenezuela zacznie importować ropę...

no ale to oczywiście propaganda wiadomych sił...

autor: dr(e)s, data nadania: 2010-01-13 19:40:32, suma postów tego autora: 1539

jak by nie było Chavez

ma wysokie poparcie,i znacznie poprawił poziom życia obywateli,spadł poziom ubóstwa itp lepiej popatrz na USA,tam się robi nie ciekawie a zadłużenie ciągle rośnie;-)i bezrobocie i głodnych ludzi przybywa;)

autor: Fred_BB, data nadania: 2010-01-13 21:28:09, suma postów tego autora: 676

tjaaa, rośnie od 200 lat

bezrobocie/głodni/bezdomni...

jak ja kocham te zaprogramowane teksty "a w USA murzynów biją", hehe...

autor: dr(e)s, data nadania: 2010-01-14 08:07:30, suma postów tego autora: 1539

Też mnie to dziwi, że na lewica.pl nic jeszcze nie

napisali o dewaluacji boliwara i aresztowaniu sprzedawcy. Mam nadzieję, że jakiś wojskowy ulituje się nad Wenezuelczykami i odstrzeli Chaveza.

autor: patafuko79, data nadania: 2010-01-14 10:53:34, suma postów tego autora: 86

no tak Dresie

przecież w USA nigdy nie bili murzynów czy indianów,USA nigdy nie napadało na narody i broń Boże nie wspierali żadnych dyktatur ;-)
a jeśli chodzi o gopodarkę to chyba się orientujesz że w USA coraz gorzej się robi dług rośnie,to Obama pojechał do Chin a nie Hu Jintao do stanow w sprawach ekonomicznych
Ameryka Łacińska również odwraca się od USA,coś osamotnione będą za niedługo te Stany;) polecam ci program pod tytulem
amerykański czek bez pokrycia,a jeśli chodzi o głód to ok 49mln amerykanów jest głodnych

autor: Fred_BB, data nadania: 2010-01-14 12:06:32, suma postów tego autora: 676

korekta

przy odmianie nazwisk węgierskich nie stawia się apostrofu - powinno być Sarkozyego

autor: kerry_s, data nadania: 2010-01-15 11:31:13, suma postów tego autora: 49

Dodaj komentarz