Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Rafał Chwedoruk: Tusk jedynym atutem rządu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Polecam Państwu

Magrud - http://paradowska.blog.polityka.pl/?p=234#comment-66966

autor: Teresa Stachurska, data nadania: 2010-02-03 11:49:16, suma postów tego autora: 1169

P. Tereso, Bułhakow - przez samo "h"

A F-16 to świetne samoloty, cieszące się wzięciem na całym świecie, także tam, gdzie mogą sobie pozwolić (politycznie, finansowo i technicznie) na zakup dowolnej maszyny (np. w Szwajcarii).

autor: west, data nadania: 2010-02-03 11:59:06, suma postów tego autora: 6709

Upada TVP

http://wiadomosci.onet.pl/2122890,327,prywatne_firmy_chca_ogloszenia_upadlosci_tvp,item.html

autor: dyzma_, data nadania: 2010-02-03 13:02:06, suma postów tego autora: 2960

dyzma_

już sępy się zlatują...

autor: fancom, data nadania: 2010-02-03 17:02:03, suma postów tego autora: 1424

Skoro tak zawzięcie polemizujecie z Chwedorukiem,

to ja powiem, że będę głosowała na Kononowicza Krzysztofa... jeśli się zarejestruje. Serio.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-02-03 22:52:44, suma postów tego autora: 5956

opinie Chwedoruka

są wyważone i rozsądne, zatem nie skłaniają do gwałtownych polemik.

A Kononowicz? Hyjdlo, nie wiedziałem, że tak Ci się podobają charyzmatyczni mężczyźni w dobrze dobranych swetrach.

autor: nosferatu, data nadania: 2010-02-04 10:04:21, suma postów tego autora: 465

Nie

wiedziałem, nosferatu, że jesteś takim koneserem konfekcji męskiej.

autor: ABCD, data nadania: 2010-02-04 11:22:57, suma postów tego autora: 20871

west

moze i swietne..., ale Polakom potrzebne jak piate kolo u wozu, podobnie zreszta jak ostatnio zakupione samoloty rozpoznawcze...

autor: dyzma_, data nadania: 2010-02-04 11:42:59, suma postów tego autora: 2960

kogo Wam przypomina Konowicz ?

bo mi Walese za mlodu:)

autor: dyzma_, data nadania: 2010-02-04 11:50:48, suma postów tego autora: 2960

kto?

Co to jest Instytut Nauk Politycznych? Gdzie on jest? Takich instytutów mogą być w Polsce dziesiątki, więc to jest informacja nic nie mówiąca.

autor: Mandark, data nadania: 2010-02-04 13:50:10, suma postów tego autora: 731

instytut

Chodzi o Instytut Nauk Politycznych na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Instytut znajduje się w Warszawie, na Nowym Świecie.

autor: nosferatu, data nadania: 2010-02-04 15:04:20, suma postów tego autora: 465

abcd

Swego czasu pół Polski żywo dyskutowało konfekcję męską a la
Kononowicz.

autor: nosferatu, data nadania: 2010-02-04 15:05:47, suma postów tego autora: 465

nosferatu... nie szata zdobi człowieka!!! (*_*)

Kononowicz występował w tureckim swetrze, bo na kontusz i czapkę z piór go nie było stać, Tak stroją się tylko oczytane en-te-lygenty i Jaśki "weselne", których pełno w sejmie...
Zresztą... Panu Krzysztofowi jest równie twarzowo w anzugach. Jeszcze tylko nad dykcją musi popracować. Nie on pierwszy, zresztą!
Polecam Kononowicza w wersji eleganckiej:
http://www.youtube.com/watch?v=wo1XYrQ5N38
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-02-04 19:02:03, suma postów tego autora: 5956

I jeszcze tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=jYQBXnjxJbE&NR=1
Proszę zwrócić uwagę jak ta en-te-lygentna gównażeria zwraca się do starszego od nich człowieka... Nie muszę podpowiadać kto tu jest chamem i idiota...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-02-04 19:28:21, suma postów tego autora: 5956

hyjdlo

Zgoda, młodzi ludzie zachowują się co najmniej nieodpowiednio. Ale co wiek Kononowicza ma z tym wspólnego? Gdyby odnosili się tak do rówieśników, też byłaby żenada.

autor: nosferatu, data nadania: 2010-02-04 20:27:52, suma postów tego autora: 465

To już będzie koniec,

nie będzie już NIC,gdy Hyjdla odda swój głos na Kononowicza.(*_*)

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2010-02-04 21:02:45, suma postów tego autora: 623

qrde

wywiad o czymś innym a Wy o Kononowiczu...:/

autor: prekiel przemyslaw, data nadania: 2010-02-04 21:52:20, suma postów tego autora: 275

Prekielku kochany...

wywiad jest cudny, śliczny, mądry... tylko zgodzić się z doktorem Chwedorukiem. nosferatu ujął to ładniej: "opinie Chwedoruka są wyważone i rozsądne, zatem nie skłaniają do gwałtownych polemik". Więc o czym tu dyskutować? O oczywistościach?
Dlatego pozwoliliśmy sobie na pogaduchy, czyli integrację portalową (*_*)
Ponadto wywiad jest m.in o kandydatach Pełowskich na Prezia Ojczystego. Dla mnie to są pajace, których rajcuje "zaszczyt, żyrandol, pałac i weto". Dlatego rozpoczęłam tutaj kampanię Kononowicza, który jest o wiele normalniejszy od tych ciulów pełowskich... (*_*)

FRychu, misiu-rysiu Ty mój... pięć lat temu oddałam głos na Komika Mikkego i NIC się nie skończyło! Cyrk dalej funkcjonował, nawet małpy nie zdechły ze śmiechu! Na drugą rundę nie poszłam, to przerastało moje poczucie humoru...

Wszyscy normalni ludzie głosują na Kononowicza! Żeby pokazać tym ciulom politycznym, że nie można przez 20 lat repetować w tej samej klasie politycznej! Bo nasza klasa polityczna to wyselekcjonowana klasa półgłówków!
Kononowicz na prezydenta!!!
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-02-04 22:32:55, suma postów tego autora: 5956

Polecam

Anika - http://paradowska.blog.polityka.pl/?p=234#comment-67043

Zło nie podlega gradacji - http://www.radiownet.pl/radio/wpis/2917/

autor: Teresa Stachurska, data nadania: 2010-02-04 23:13:14, suma postów tego autora: 1169

przemysławie

Twoje wywiady na lewica.pl są bardzo ciekawe. Chwedoruka pamiętam jeszcze z czasów studiów (miałem z nim zajęcia), jako jednego z niewielu pracowników INP autentycznie go cenie. Z pewnością warto robić z nim wywiady lub ankiety.

W tekście najciekawsze są uwagi o tym,że KLD nie ma wewnątrz PO żadnych realnych oponentów. Tym nie mniej politycy tacy jak Palikot, Komorowski czy Gowin są jednak PO potrzebni. Jako lider KLD Donald Tusk po porażce wyborczej w 1993 r. zrozumiał , że neoliberalizm nie jest siłą samodzielną i musi stać się częścią jakiejś większej opcji prawicowej (lub centrowej). To, z czym skojarzy się neoliberalizm było sprawą drugorzędną. Najpierw była to neoliberalno-etosowa UW w sojuszu z katoprawicą AWS-u. Potem powstało konserwatywna PO, która miała rządzić wspólnie z antykomunistycznymi radykałami, za jakich uchodził PiS. Kiedy ta opcja się nie udała, spróbowano przesunąć PO trochę bardziej do środka, przeciwstawiając tą ,,nowoczesną" i ,,europejską" partię wschodnim zamordystom z PiS. Jednak w warstwie programowej PO pozostaje przede wszystkim partią neoliberalną, a reszta to stylistyczne ozdobniki, przyciągające różne grupy wyborców.

autor: nosferatu, data nadania: 2010-02-05 12:39:08, suma postów tego autora: 465

nosferatu

dzieki za dobre słowa, a co do twojej analizy- pełna zgoda, mam takie wrażenie, że nawet jakbyśmy złapali Tuska na kłamstwie to potrafiłby to obrócić w mało istotną kwestię bądź jakiś żart...Jak na razie on jest niezniszczalny, a jego decyzja o nie kandydowaniu potwierdza, że przewyższa (niestety) obecnych polityków o głowę.

autor: prekiel przemyslaw, data nadania: 2010-02-05 13:45:22, suma postów tego autora: 275

epicentrum?

Chyba nieco pomylil pojecie?;)

"Epicentrum - miejsce na powierzchni skorupy ziemskiej położone w najbliższej odległości (prostopadle) nad ogniskiem trzęsienia ziemi (hipocentrum). Obszar położony wokół epicentrum, zwany obszarem epicentralnym jest miejscem największych zniszczeń."

To by akurat Tuskowi i spolce z KLD zbyt dobrze nie wrozylo ;P
Ale pewnie nie zrozumialem metafory :)

autor: MJ, data nadania: 2010-02-05 17:04:57, suma postów tego autora: 1280

W jednym pewnie ma rację.

zainteresowanie wyborami prezydenta będzie kompromitować polską demokrację.

autor: steff, data nadania: 2010-02-06 18:18:15, suma postów tego autora: 6626

Polecam Państwu

Magrud - http://passent.blog.polityka.pl/?p=664#comment-150042

autor: Teresa Stachurska, data nadania: 2010-02-07 10:54:35, suma postów tego autora: 1169

Dodaj komentarz