Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Chiny w żałobie: Co najmniej 2064 ofiary trzęsienia ziemi

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

z internacjonalistyczną naiwnością

będzie tygodniowa żałoba na lewica pl czy też życie 2 tys. Chińczyków jest mniej warte od elitarnych ofiar katastrofy pod Smoleńskiem?

autor: derwisz, data nadania: 2010-04-20 23:12:51, suma postów tego autora: 219

a tak z innej beczki

bo czuje ze o tym newsa nie będzie:

"Pakt Ribbentrop-Mołotow był sprawiedliwy"
"Trzej deputowani z frakcji Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej chcą, aby Duma Państwowa jeszcze przed 65. rocznicą zakończenia wojny uznała pakt Ribbentrop-Mołotow z sierpnia 1939 roku za "sprawiedliwy".
Projekt oświadczenia Dumy Państwowej "O radziecko-niemieckich umowach z 23 sierpnia 1939 roku i 28 września 1939 roku" złożyli w izbie niższej rosyjskiego parlamentu deputowani Wiktor Iljuchin, Siergiej Obuchow i Walerij Raszkin, z frakcji Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej (KPRF).

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-04-20 23:36:55, suma postów tego autora: 2714

Dobrodzieju

ale co to ma wspolnego z tematem? ;-)

autor: Fred_BB, data nadania: 2010-04-21 10:47:20, suma postów tego autora: 676

derwisz

Kazde ludzkie zycie jest cenne i te 2 tysiace ofiar to wielka katastrofa i tragedia ale zazwyczaj tak jest i to w kazdym kraju że żałobę ogłasza sie zazwyczaj gdy jakaś tragedia stanie sie w swoim narodzie a nie innym;)

autor: Fred_BB, data nadania: 2010-04-21 10:50:39, suma postów tego autora: 676

fredzie

nie ma wspólnego nic, stąd to "a tak z innej beczki" :)

Po prostu miałem wrażenie ze czytelników by to zainteresowało, w końcu zazwyczaj publikuje wie tu to co ma do powiedzenia KPR. Hmm, dziwne że o tym jakoś nie było, natomiast były m.in. newsy o reakcji tejże partii na popularny amerykański film akcji. :)

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-04-21 15:25:43, suma postów tego autora: 2714

Dobrodzieju

Jakby ktoś tak poleciał na forum IV RP lub podobne i zaczął prostować ich stronniczość newsów to by dostał bana po kilku postach. Widziałem dział "prawa człowieka" na niezalezna.pl. Ogranicza sie do Rosji i Chin. Przeciwników geopolitycznych USA. Co za zbieg okoliczności, bo o USA można tam pisać tylko dobrze. Widać tego za mało i trzeba wysyłać usłużnych, którzy zaczną równoważyć CAŁY Internet. Taki "prawicowy" bolszewizm, pewnie prostu z ambasady he he.

Mnie na przykład boli haracz jaki Polska płaci Jankesji w postaci utrzymywania "misji" w Iraku i Afganistanie. To już do tej pory ładnych pare miliardów. Mogły pójść np. na budowę mieszkań, dróg, szpitali. Poszły na chora politykę lucyferian z Waszyngtonu.

I co mnie obchodzi szczekanie kilku parlamentarzystów w Rosji? Okrada mnie Ameryka. Na grube miliardy.

autor: Panek, data nadania: 2010-04-22 16:05:06, suma postów tego autora: 896

Panek

"Jakby ktoś tak poleciał na forum IV RP lub podobne i zaczął prostować ich stronniczość newsów to by dostał bana po kilku postach.'

Nie bój sie, wielu moich komentarzy też mody nie puszczają, nie można tak brutalnie niszczyć światopoglądu czytelnikom :).

"Widziałem dział "prawa człowieka" na niezalezna.pl. Ogranicza sie do Rosji i Chin.(...)"

W życiu nie byłem na niezalezna.pl, ale nie mam powodu ci nie wierzyc. Natomiast czy przyznajesz ze poratl lewica.pl jest tak samo nieobiektywny, skoro robisz takie porównanie?

"I co mnie obchodzi szczekanie kilku parlamentarzystów w Rosji? Okrada mnie Ameryka. Na grube miliardy."

Nie wiem co może obcohdzić ciebie, natomiast podejżewam ze przeciętnego czytelnika portalu mogłoby zainteresować. W końcu był tu np: artykuł o tym że rosysjkim komunistom nie podoba sie nowy film z cyklu Indiana Jones. Czy to jakoś zmienia twoje życie?

PS, okradanie jest wtedy jak sie zabiera coś komuś bez pozwolenia, nie jak ten ktoś sam coś daje.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-04-22 16:38:20, suma postów tego autora: 2714

No to prawactwo

może dopisać kolejne 2064 istnień ludzkich do bilansu ofiar "komunizmu", hehe...

autor: fancom, data nadania: 2010-04-22 17:44:25, suma postów tego autora: 1424

Dodaj komentarz