Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Grecja: Szef banku odpowiada za ofiary, protesty trwają

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

:)

"szef banku" hehehe, przecież to była mała placówka agencyjna podpalona przez demonstrantów, teraz red. ciszewski chamsko wciska kity o "złym szefie" i "neofaszystach"
wersja ciszewskiego: "neofaszysci podpalili a zły szef banku nie pozwolił ludziom wyjść z płonącego budynku, a w międzyczasie jeszcze zaatakował pokojowych demonstrantów"
wersja prawdopodobna: zamaskowana młodzież podpaliła mały oddział bankowy, tak jak robiła to kilkadziesiąt razy wcześniej podpalajac inne oddziały czy bary korporacji, ludzie nie zdążyli uciec i poniesli śmierć"

autor: Ramones, data nadania: 2010-05-06 08:57:45, suma postów tego autora: 595

...

Państwowy aparat represji - policja - również odpowiada za śmiertelne postrzelenie wielu strakujących pracowników / związkowców / anarchistów, jednak o tym już pseudomoraliści milczą. Brak ewakuacji pracowników może być poczytany, jako kolejna zbrodnia kapitalistów sprzymierzonych z państwem.

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-05-06 09:03:06, suma postów tego autora: 1684

Grecka kontra

ma za swoje.

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-06 10:07:59, suma postów tego autora: 20871

A tymczsem nasze media...

nadal namawiają nas a nawet zachęcają, byśmy nieustannie opłakiwali naszych zmarłych w katastrofie pod Smoleńskiem. Pewnie są przekonane, że praca i chleb płaczącym są nie potrzebne.

autor: steff, data nadania: 2010-05-06 10:24:17, suma postów tego autora: 6626

Uwielbiam

Uwielbiam Pana Ciszewskiego. Jego argumentacja mnie po prostu powala. On uważa, ze za śmierć w pożarze nie odpowiada ten co podpalił ale ten co otworzył bank. To tak jakby Pan Ciszewski uważał, że za morderstwo nie odpowiada morderca, ale lekarz, który nie uratował poszkodowanego.

A swoją drogą, to piękny i wolny byłby kraj po rządami takich Panów jak Pan Ciszewski. Wg niech jak związki zawodowe ogłaszają strajk to nikt nie ma prawa zrobić inaczej niż te związki chcą. A jak ktoś się sprzeciwi to zostanie podpalony, zabity, uderzony kamieniem itd. Ot, socjalistyczna wolność.

autor: kwak, data nadania: 2010-05-06 10:47:31, suma postów tego autora: 1207

A Dobrodziej na to

niemozliwe...

autor: dyzma_, data nadania: 2010-05-06 11:01:39, suma postów tego autora: 2960

kwak

Gdyby kiedyś nie strzelano do łamistrajków to dziś pracowalibyśmy nadal po kilkanaście godzin na dobę. Z łamistrajkami trzeba ostro, niech się boją.

autor: Cisza_, data nadania: 2010-05-06 11:06:53, suma postów tego autora: 2083

:)

Tak, na miejscu pojawił się szef banku... W snach redaktora Ciszewskiego.

autor: rote_fahne, data nadania: 2010-05-06 11:09:08, suma postów tego autora: 1805

nie rozumiem

co sie czepiacie ciszy?
w informacji jest jasno podane : kiedy wybuchl pozar,kto zdolal mu uciec,kogo tlum chcial rozszarpac itd...jedyne co mozna ciszy zarzucic to jednostronnosc ale po przejrzeniu paru informacji na ten temat wycofuje sie z tego oskarzenia :)
na marginesie:chyba nic nowego ze policja uzywa roznych bojowek do prowokacji?czyzby w polsce bylo innaczej?

autor: pazghul, data nadania: 2010-05-06 12:50:48, suma postów tego autora: 1489

kwa-kwa

Narazie to mamy "piękny" i "wolny" kraj pod rządami Panów innych niż Pan Ciszewski. W tym kraju za próbę założenia wolnego związku zawodowego wylatuje się z roboty, a jak - nie daj Boże! - jest się inicjatorem jakiegoś strajku, to z miejsca słyszy się zarzuty prokuratorskie. W tym "pięknym" i "wolnym" kraju do zwiazku zawodowych należy max 16% zatrudnionych, a firmach prywatnych odsetek ten wynosi zaledwie 3%. Tak więcej narazie to mamy nie terror związków zawodowych, lecz terror nad związkami zawodowymi i ludźmi pracy. Ot, kapitalistyczna "wolność"!

autor: fancom, data nadania: 2010-05-06 12:53:31, suma postów tego autora: 1424

tradycyjnie

winny każdy, tylko nie przestępca. Kto jeszcze jest winny śmierci tych ludzi? oni sami, bo nie wyszli z atakowanego budynku? Ich rodziny, bo nie powstrzymały ich przed wyjściem do pracy? Bo na pewno nie sami podpalacze.

A jeśli nawet, to podpalaczmi na pewno nie byli protestujący- wszak to do nich nie podobne aby coś podpalić. Nie, winna jest neo-faszystowska piąta kolumna której agenci szli przed protestującymi i podpalali co sie dało.

Towarzyszu Cisza, jesli sie postuluje pewne zasady gry, np: grę na ostro, to trzeba sie liczyć z tym ze przeciwnik też gra według tych zassad. Czy aby na pewno chcecie aby wasi przeciwnicy z wami też postępowali "ostro", tak abyście sie bali? biorąc pod uwagę ilu was jest (co widać na pochodach pierwszomajowych)?

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-05-06 12:11:19, suma postów tego autora: 2714

do poczytania

http://geiamos.wordpress.com/2010/05/06/strajk-w-grecji-%E2%80%93-relacja-niemedialna/

autor: wojtek_orowiecki, data nadania: 2010-05-06 13:17:53, suma postów tego autora: 152

jak czytam takich ludzi jak

kwak czy DP to zastanawiam się czy nie zacząc pisac na prawica.net;)

Ehh, chciałbym kiedyś przeczytac coś takiego w Polsce

,,W Bieszczadach protestujący zajęli budynki rządowe, we Wrocławiu do protestujących przyłączyli się kierowcy śmieciarek'':)

autor: Postsocjalista, data nadania: 2010-05-06 13:36:14, suma postów tego autora: 1953

pracokupczyk grozi

ale fakt, układ sił w Polsce mu sprzyja, ma za sobą kiboli i hołotę internetową, a nad sobą Sobiesiaka, więc się czuje mocno.
Oczywiście, że byłoby lepiej jakby spalił się szef banku, a nie szeregowi pracownicy, ale w dniu strajku nikt przyzwoity nie pracuje, pomijając już, że w ogóle należałoby się zastanowić czy praca w banku nie jest czymś gorszym niż w gestapo czy UB, tam też w czasie wydarzeń czerwcowych czy grudniowych mogły być jakieś sprzątaczki i mogły się poparzyć jak ludzie rzucali butelkami z benzyną, ale nikt nie robi z tego wielkiej hecy,to tak jakby obwiniać np. Spartakusa, że w czasie ataku na siedzibę właściciela niewolników spłonęło paru jego poddanych.
Obłuda i tani sentymentalizm często cechowały najgorszych zbrodniarzy jak choćby Himlera i wielu ssmanów.

autor: kontras, data nadania: 2010-05-06 14:00:29, suma postów tego autora: 1774

Oby protesty nie

zalamaly sie, bo to jest jedyny sposob na powstrzymanie spirali. najpierw kapitalisci trzodza wespol zespol z rzadem, nastepnie na ratunek przylatuja swiatowe marionetki kapitalistow z koszykiem kasy i niezbednych rad, wszystko dzieje sie poza demokratyczna kontrola, w stanie wyzszej niezbednej koniecznosci ratowania finansow...

dla grecji i kolejnych panstw najlepiej bedzie jak zbankrutuje ten system, bo bez nich bedzie wart tyle co nic:)

autor: dyzma_, data nadania: 2010-05-06 11:46:29, suma postów tego autora: 2960

...

"Z łamistrajkami trzeba ostro, niech się boją."

to w końcu "neofaszyści" podpalili "łamistrajków"? czy "lud pracujący"?

autor: Ramones, data nadania: 2010-05-06 11:59:26, suma postów tego autora: 595

Postsocjalisto,

my socjalizm ćwiczyliśmy przez 50 lat, dlatego pierwszy protest antykapitalistyczny nastąpi u nas za 500 lat.

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-06 14:11:59, suma postów tego autora: 20871

tow. Cisza też by podymił

z krotkich majteczek niektórzy nie wyrastają, hehe...

autor: dr(e)s, data nadania: 2010-05-06 14:34:04, suma postów tego autora: 1539

...

Kwak i reszta prawicy, macie tu list pracownicy banku:

http://cia.bzzz.net/list_otwarty_pracownicy_spalonego_banku

autor: Marek, data nadania: 2010-05-06 14:38:37, suma postów tego autora: 1715

kontrasiku,

nie denerwuj sie tak bo ze złosci juz nie wiesz co czytasz.

"pracokupczyk grozi"

LOL! grozi? komu grozi? prosba o zastanowienie sie nad swimi słowami to teraz grożenie????

"ale fakt, układ sił w Polsce mu sprzyja, ma za sobą kiboli i hołotę internetową"

hahahahaha, ahh ta lewicowa wizja świata. "Prawdziwa" lewica dostaje razem 1% poparcia, więc reszta krau to kibole i hołota, co to głosuje na prawice. Stąd ten "układ sił".

"Oczywiście, że byłoby lepiej jakby spalił się szef banku"

hmm, to zapewne ta "lewicowa wrażliwość" teraz przez ciebie przemawia.

"w dniu strajku nikt przyzwoity nie pracuje"
"należałoby się zastanowić czy praca w banku nie jest czymś gorszym niż w gestapo czy UB"
"to tak jakby obwiniać np. Spartakusa, że w czasie ataku na siedzibę właściciela niewolników spłonęło paru jego poddanych"

Nie mam pojęcia co cię spotkało że masz tak skrzywiona psychikę i system wartości, natomiast uwierz mi, głęboko ci współczuję.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-05-06 14:38:43, suma postów tego autora: 2714

Dobrodzieju...

W tej polemice z Ciszą przeholowałeś, wszak na ostro idziecie cały czas. Bo czym innym jest bezrobocie albo trzymanie ludzi w robocie po kilkanaście godzin na dobę i płacenie im za to tylko tyle, że ledwie na chleb wystarcza? A więc wy już działacie i was już się boją, bo boją się bezrobocia i głodu a oni dopiero do ostrych działań dojrzewają... Z jakim skutkiem, przyszłość pokaże.

autor: steff, data nadania: 2010-05-06 16:24:19, suma postów tego autora: 6626

Kontras, przesadzasz

co innego być pracownikiem wysokiego szczebla, który np tworzy instrumenty pochodne, albo ustala strategie kredytową, a co innego np zwykłym kasjerem czy sprzątaczką.

Co do UB, to uważam podobnie- że powinno się odróżniać agentów i ludzi podejmujących strategiczne decyzje od np sprzątaczek, pracowników administracyjnych czy instruktorów w szkole policyjnej

Także uważam że protesty w Grecji są słuszne, ale wypadek ze śmiercią 3 osób jest jednak przykry

autor: Postsocjalista, data nadania: 2010-05-06 16:51:35, suma postów tego autora: 1953

List jednego z pracownikow banku Marfin

Budynek banku byl zamkniety przez caly dzien, bo nalegal na to zarzad. Pracownikom odcieto dostep do internetu. Nie wspominajac nawet o tym, ze za udzial w strajku mialo grozic natychmiastowe zwolnienie. W budynku nigdy nie bylo zadnej ochrony przeciwpozarowej. Kto wobec tego odpowiada za smierc pracownikow?

Powyzsze informacje pochodza z opublikowanego dzisiaj listu jednego z pracownikow banku. Calosc mozna przeczytac tutaj: http://www.swp.ie/index.php?page=876&dept=News&title=Greek+bank+worker+speaks+out+after+Athens+fire+++deaths

autor: annawajda, data nadania: 2010-05-06 21:41:44, suma postów tego autora: 41

kontrasie,

co proponują greccy lewacy poza bezmyślnym podpalaniem?

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-06 14:10:12, suma postów tego autora: 20871

steff

sugerujesz że bezrobocie jest utrzymywane celowo? Przez kogo? Piszesz "wy", ale o kogo ci chodzi? O rząd, pracodawców, prawicowców, muzyków-amatorów?

I skoro idziemy "na ostro", to jak nazwać stosowanie tych samych środków któe sugeruje cisza, czyli strzelanie do osób których poglądy nam sie nie podobają? Jakie by tu płacze były jakby te stuoosobowe marsze na pierwszego maja policja strzałami rozpędzała?

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-05-06 19:55:27, suma postów tego autora: 2714

dresku

tylko ogien zapruszyli twoi idole w czerwonych szelkach hehe:)

autor: dyzma_, data nadania: 2010-05-06 20:23:17, suma postów tego autora: 2960

ABCD

a co maja wspolnego z kryzysem greckim socjalisci ???

autor: dyzma_, data nadania: 2010-05-06 20:40:30, suma postów tego autora: 2960

Mylisz się ABCD

20 lat temu chcieliśmy więcej egalitaryzmu a więc socjalizmu, a nie elitaryzmu a wiec kapitalizmu. Wyszło inaczej, co Wałęsa stale podkreśla. Dlatego czujemy się oszukani. Stąd pewnie ta nasza prawie powszechna bierność i obojętność na sprawy publiczne. Niektórych zaktywizowała dopiero tragedia ale ta zawsze podrywała nas do płaczu. Po prostu to lubimy, bo to wynika z naszego parafianizmu a więc inności europejskiej.

autor: steff, data nadania: 2010-05-06 20:51:08, suma postów tego autora: 6626

List jednego z pracownikow banku Marfin

Budynek banku byl zamkniety przez caly dzien, bo nalegal na to zarzad. Pracownikom odcieto dostep do internetu. Nie wspominajac nawet o tym, ze za udzial w strajku mialo grozic natychmiastowe zwolnienie. W budynku nigdy nie bylo zadnej ochrony przeciwpozarowej. Kto wobec tego odpowiada za smierc pracownikow?

Powyzsze informacje pochodza z opublikowanego dzisiaj listu jednego z pracownikow banku. Calosc mozna przeczytac tutaj: http://www.swp.ie/index.php?page=876&dept=News&title=Greek+bank+worker+speaks+out+after+Athens+fire+++deaths

autor: annawajda, data nadania: 2010-05-06 21:05:04, suma postów tego autora: 41

+

The GSEE private sector union condemned the "fires, blind violence, vandalism", but added: "We are determined to pursue and extend our struggle to meet our fair demands."
- I to jest słuszna postawa.

autor: Angka Leu, data nadania: 2010-05-06 21:31:27, suma postów tego autora: 3102

.....dziej pracokupiec

nie współczuj mi - mój lewicujący kandydat właśnie oddał ponad półtora miliona podpisów i poprawiło mi to humor, a palenie banków to też świetna sprawa, wrażliwy to ja jestem, ale nie na krzywdy lichwiarzy.
Naprawdę nie wiem dlaczego tak nienawidzisz ludzi, że zawsze bierzesz tu stronę wszelkiej podłości i draństwa - czy chcesz kogoś poniżyć, wyszydzić, żeby sobie powetować to, że ktoś Cię jakoś skrzywdził? Będę się za Ciebie modlić żebyś zrozumiał, że nie tędy droga.

autor: kontras, data nadania: 2010-05-06 21:50:03, suma postów tego autora: 1774

...

tutaj link:
http://cia.bzzz.net/akcje_bezposrednie_w_moskwie_i_minsku#comment
do akcji gdzie się anrchiści chwalą jak to rzucają butelki z benzyną gdzie popadnie
wiec niech ten ciszewski nie pisze bzdur o jakiś "neofaszystach" i o tym że jakiś "szef banku" jest winny że studenciaki 3 pracowników zamordowali

autor: Ramones, data nadania: 2010-05-06 22:22:17, suma postów tego autora: 595

"ale wypadek ze śmiercią 3 osób jest jednak przykry"

JEDNAK przykry.
Jednak PRZYKRY.

Sam nie wiem, które z tych dwóch słów jest bardziej paradne.

Pomyśleć, że osoba, która to raczyła napisać, reprezentuje tę umiarkowaną stronę dyskusji. Ludzkie oblicze lewicy.pl, czy jak to inaczej nazwać.

(Mniej już się dziwię Ciszewskiemu, on od zawsze stawia sprawy jasno: strzelać, niech się boją).

Naprawdę bywacie niezrównani.

autor: kilpikonna, data nadania: 2010-05-06 22:56:29, suma postów tego autora: 139

Jacku

nie wiem co proponują, zapytaj ich -
poza tym skąd wiesz, że są bezmyślni??????, jak ludzie niszczą symbole opresji to nie powód żeby ich nazywać bezmyślnymi, to wyraz rozpaczy i buntu przeciw jawnej niesprawiedliwości, jednak wolę to od polskiego zachowania według zasady; poduszka na głowę i żeby tylko jaśniepaństwo sobiesiakowie nie zwolnili, czasem trzeba po prostu wstać i rzucić butelką, co nie zmienia oczywiście potrzeby pracy organicznej i intelektualnej, ale jak myślisz, że rewolucję można "wymyślić" przy biureczku i że zrobią ją liderzy w rodzaju zacnego skądinąd Śniadka to jesteś moim zdaniem w błędzie.

autor: kontras, data nadania: 2010-05-06 22:56:56, suma postów tego autora: 1774

sniadek

skądinąd słusznie zauważył, że dług i deficyt grecki wzięły się z pobłażliwości wobec cwaniaków nie płacących podatków ichniego zusu itp. oraz filozofii specjalistów od luk w prawie. A jak przychodzi co do czego to skupia się na emerytach, a ichni sobiesiakowie mają się świetnie.
Żeby to zmienić nie trzeba wiele proponować, bo to tak jakbyś chciał zaradzić złodziejstwu poprzez memoriały i wypracowania, że to brzydka rzecz, a tu przyjdzie ci taki pracokupiec i zacznie deklamować, że "daje" prace itp.i tak możecie sobie gadać do skończenia świata, na którym zwycięstwa odnosi się tylko na ostrzu szpady.

autor: kontras, data nadania: 2010-05-06 23:03:46, suma postów tego autora: 1774

annawajda

"Kto wobec tego odpowiada za smierc pracownikow?"

Podpalacze.

kontras

"nie współczuj mi -"

ok, nie bede.

"wrażliwy to ja jestem, ale nie na krzywdy lichwiarzy"

"Przejmuję sie śmiercią ludzi tylko z określonej klasy społecznej"- heh, to już nawet nie jest nawewt obłudna lewicowa wrażliwość, jesteś bardziej zepsuty moralnie niż myślałem.

"Naprawdę nie wiem dlaczego tak nienawidzisz ludzi'

Zabawne, to ja miałem spytać ciebie o to- czemu tak nienawidzisz ludzi których nawet nie znasz, ze załujesz ze nie spłoneli żywcem?

"że zawsze bierzesz tu stronę wszelkiej podłości i draństwa"

Chyba mnie z kimś mylisz, ja jestem przeciwko draństwu. Ot choćby tutaj- piętnuje bezmyślnych podpalaczy którzy chcieli dla frajdy zjarać bank (zapewne w ramach walki z wielkim kapitałem, który niewątpliwie boleśnie odczuł ten cios i ucieknie z podkulonym ogonem), a zamordowoali 3 bogu-ducha winne osoby.
NAtomiast są i tacy którzy widząć to wzruszają ramionami i usprawiedliwiają takie działanie. Pewnie mnie z nimi pomyliłeś.

"Będę się za Ciebie modlić żebyś zrozumiał, że nie tędy droga."
Proponuję zebyś najpierw zastanowił sie nad sobą. Choć atpie ze to coś da.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-05-06 23:05:10, suma postów tego autora: 2714

z kolei dzieje andrzeja gwiazdy

pokazuja, że rzucanie butelek nawet z najlepszymi intencjami może przynieść efekty odwrotne od zamierzonych i to tez trzeba mieć na uwadze.

autor: kontras, data nadania: 2010-05-06 23:13:51, suma postów tego autora: 1774

Ciekawe co "lewicujący kandydat"

myśli o sytuacji w Grecji.

autor: bolo, data nadania: 2010-05-06 23:18:20, suma postów tego autora: 4522

.

http://finanse.wp.pl/kat,102634,title,Grecki-parlament-przyjal-pakiet-oszczednosciowy,wid,12241312,wiadomosc.html?ticaid=1a1e7&_ticrsn=5

powinni rozwali parlament, a kapitalistycznych zaprzedajcow wyslac bankierom w skrzyniach:)

autor: dyzma_, data nadania: 2010-05-06 23:25:13, suma postów tego autora: 2960

Dobrodzieju

Przyznaję. Byłem mało precyzyjny. Choć z drugiej strony to takie proste. Pisząc zatem "wy" myślałem o właścicielach środków produkcji, czyli klasie społecznej, zwanej potoczne "kapitalistami", pisząc zaś "oni" myślałem o dodatkach do środków produkcji, czyli klasie pracowniczej, zwanej potocznie "proletariatem". Cieszę się, że dałeś mi pretekst, bym doprecyzował swój wpis.

autor: steff, data nadania: 2010-05-07 13:17:48, suma postów tego autora: 6626

Uzupełnienie.

Oczywiście, że bezrobocie jest utrzymywane celowo jako jeden ze środków trzymania proletariatu za ryj. Dziwię się, że jako pracodawca tego nie wiesz.

autor: steff, data nadania: 2010-05-07 13:23:12, suma postów tego autora: 6626

steff

jeśli jakiś pracodawca działa w stosunku do ciebie tak ostro jak postuluje to cisza, to zgłoś na policję, bo popełnia przestępstwo.

"Oczywiście, że bezrobocie jest utrzymywane celowo jako jeden ze środków trzymania proletariatu za ryj."

To znaczy pracodawcy zmówili sie między sobą i tak prowadza polityke zatrudnienia żeby na rynku zawsze było bezrobocie o ustalonej wielkości?

"Dziwię się, że jako pracodawca tego nie wiesz."

Też sie dziwie. Przejrzałem wszystkie tajne okólniki sekretnej loży pracodawców (wiesz, tej skupiającej wszystkich pracodawców w krajach kapitalistycznych) ale nie było o tym ani słowa. Owszem, były ustalenia ilu związkowców w danym roku pobić na marszach protestacyjnych i w jakiej wysokości ustalić ceny alkoholu aby rozpijać klasę robotniczą, ale o tym nic nie widziałem.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-05-07 14:14:50, suma postów tego autora: 2714

...dziej pracokupiec

"Przejmuję sie śmiercią ludzi tylko z określonej klasy społecznej"- heh, to już nawet nie jest nawewt obłudna lewicowa wrażliwość, jesteś bardziej zepsuty moralnie niż myślałem.

A fe kupczyku, niczego takiego nie napisałem, czy fałszowanie cytatów to twoja moralność, pewno tak samo fałszujesz godziny pracy, urlopy, składki na ZUS itp. bo są luki w prawie co?

autor: kontras, data nadania: 2010-05-07 15:19:18, suma postów tego autora: 1774

..dziej pracokupiec

"Też sie dziwie. Przejrzałem wszystkie tajne okólniki sekretnej loży pracodawców (wiesz, tej skupiającej wszystkich pracodawców w krajach kapitalistycznych) ale nie było o tym ani słowa. Owszem, były ustalenia ilu związkowców w danym roku pobić na marszach protestacyjnych i w jakiej wysokości ustalić ceny alkoholu aby rozpijać klasę robotniczą, ale o tym nic nie widziałem. "
Znowu szydzi z biednych ludzi,
których wyrzuca na bruk bo chca zalożyc związki zawodowe lub urodzic dziecko w "jego" zakladzie, a on nie będzie ich "tolerował" bo nie są z jego klasy, a potem się dziwi, że ktoś rzuci butelką, ja to się dziwię, że tego nie robią.

autor: kontras, data nadania: 2010-05-07 15:27:14, suma postów tego autora: 1774

kontras

"A fe kupczyku, niczego takiego nie napisałem"

ależ napisałeś kłamczuszku:
"wrażliwy to ja jestem, ale nie na krzywdy lichwiarzy."

w odpowiedzi na:

>>"Oczywiście, że byłoby lepiej jakby spalił się szef banku"

>hmm, to zapewne ta "lewicowa wrażliwość" teraz przez ciebie przemawia.

widać twoja wrażliwość pozwala ci cieszyć sie ze spłoniecia żywcem człowieka, o ile byłby z określonej klasy społecznej

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-05-10 14:07:20, suma postów tego autora: 2714

i jeszcze kontras

"Znowu szydzi z biednych ludzi,"

nie z biednych ludzi tylko ze steffa i jego teorii spiskowych. Biednym ludziom daje pracę, za co są wdzięczni.

"których wyrzuca na bruk bo chca zalożyc związki zawodowe"

jak sobie założą własne przedsiębiorstwo to mogą sobie w nim zakładać zwiazki zawodowe do woli.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2010-05-10 14:09:09, suma postów tego autora: 2714

Dodaj komentarz