Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Państwowa Komisja Wyborcza odmówiła rejestracji Andrzejowi Lepperowi

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

+

Lepper - męczennik. ;)

autor: Angka Leu, data nadania: 2010-05-10 23:27:17, suma postów tego autora: 3102

to chyba

jakas kpina, za slowa ??? przeciez zaden z tych politykow nie jest swiety.

autor: dyzma_, data nadania: 2010-05-10 23:28:01, suma postów tego autora: 2960

Marek Jurek tez byl skazany przez sad na wiezienie

I siedzial w wiezieniu.
Moze niech sedziowie zdecyduja, ze wyroki wydane za czasow rzadow PZPR sie nie licza , to bedzie jasne.

Wstyd panie sedziny.

autor: dcio, data nadania: 2010-05-10 23:56:59, suma postów tego autora: 391

:(

Widać, że ktoś się Andrzeja boi.

autor: Mandark, data nadania: 2010-05-11 00:04:31, suma postów tego autora: 731

Kolejna próba zniszczenia Samoobrony RP

Ale znowu nieudana żeby nie powiedzieć nieudolna... Trybunał Konstytucyjny anulował wyrok na który powołała się PKW więc się odwołujemy

22 maja mamy zresztą Kongres, jeśli do tego czasu nie zarejestruje się komitetu to powiemy tam parę słówek prawdy :)

autor: socjalpatriota, data nadania: 2010-05-11 00:13:01, suma postów tego autora: 471

Bronisław Maria

No cóż, o Janie Marii jakoś cicho, ale będziemy mieli pewnie prezydenta który :

- także ma na drugie imię Maria
- posiada słuszną ilość pięciorga dzieci ( nic dziwnego że jest sceptyczny wobec in vitro, nie uczcie ojca dzieci robić, on jakoś poradził sobie naturalnymi metodami
-sarmackiego wąsa
-chwali się swoim herbem i sygnetem rodowym
- żonę z zawodu gospodynię domową

Nic tylko zakrzyknąć :kochajmy się ,,Panowie Bracia'' i
,,Kupą mości Panowie, kupą''

Stary endek Sienkiewicz byłby dumny z Waści, Mości Komorowski

Naprawdę, lubię Trylogię, ale taka powtórka z historii to jednak rzeczywiście farsa

autor: Postsocjalista, data nadania: 2010-05-11 00:56:24, suma postów tego autora: 1953

System...

W zarzuty o "gwałt" nie wierzy już
nikt, ale Lepper swego czasu mówił głośno i wyraźnie rzeczy,za które nie ma przebaczenia. Silniejszego dowodu na to, że w "Polsce" prowincji UE mamy do czynienia z dość brutalnym
reżimem polityczno-medialno-sądowym, zaprzeczeniem jakiejkolwiek wolności słowa (w sferze problemów naprawdę istotnych) czy swobodnej wymiany poglądów. Przeraża, że ANI JEDEN czynny polityk nie stanie w Jego obronie...
Cynizm i załganie tego systemu przeraża coraz bardziej na każdym kroku ! Może to naprawdę
cywilizacja śmierci?
I na nic innego prócz niej nie zasługuje ?!

autor: pax_eurasiatica, data nadania: 2010-05-11 01:02:27, suma postów tego autora: 104

...

Obudziliśmy się w kraju dyktatury paragrafów i doboru przeciwników politycznych przez rządzących , AL nie został pozbawionych praw publicznych a jednak odmawia mu się takich praw .

autor: Padre81, data nadania: 2010-05-11 05:14:32, suma postów tego autora: 94

Lepper

to małe piwo.
Jaruzelski ogłosił dekret Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, wzywający do głosowania na Bronisława Komorowskiego.
Od Putina musiał przyjść szyfrogram:
"Przyjaciele z Targowicy, wszystkie ręce na pokład".

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-11 07:19:06, suma postów tego autora: 20871

A ministrem mógł być?

Mimo tych wszystkich "przestępstw"?
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-05-11 07:21:38, suma postów tego autora: 5956

Dyzma

wśród 9 ( dziewięciu )kandydatów na urząd prezydenta RP tylko Bogusław Ziętek jest politykiem,przynajmniej tak wynika z tego newsa, pozostali to jakieś mało liczące się popierdółki.
Co o polityce może wiedzieć jakiś historyk, fizyk ,filozof,ekonomista,politolog, prawnik czy inny inżynier.
Politykę zostawmy politykom, a reszta won do swoich zajęć.
Z powodu braku politycznych kompetencji PKW niech pogoni tych kandydatów w p...u, a na polu walki niech pozostanie polityk,jako jedyny kandydat i naród nie będzie miał problemu z wyborem , a klasa robotnicza będzie miała swojego prezydenta i obrońcę w jednej osobie.
K...a co ja piszę ???, chyba mi pi.......ła instalacja, tak się rozmarzyć.

autor: no pasaran, data nadania: 2010-05-11 08:55:37, suma postów tego autora: 329

No pasaran,

zakładam, że to (zwłaszcza: "Co o polityce może wiedzieć jakiś historyk, fizyk ,filozof,ekonomista,politolog, prawnik czy inny inżynier. Politykę zostawmy politykom, a reszta won do swoich zajęć.") żart?

autor: _Michal_, data nadania: 2010-05-11 10:04:37, suma postów tego autora: 4409

Ad vocem,

część PiS powinna odczuwać satysfakcję: bez względu na zasadniczy wynik, przynajmniej "oddalający nas od przyjaciół z NATO ruski agent" i zarazem "warchoł" wyeliminowany (akurat w Polsce rządzonej całkowicie przez - rzekomo mającą współpracować z SO - PO; to tak a propos sensowności niektórych teorii z "GaPola").


Z innej beczki: Spawacz w ciągu kilku dni ogłasza poparcie dla dwóch różnych kandydata - albo zapatrzenie w Bolka, albo schizofrenia.

autor: _Michal_, data nadania: 2010-05-11 10:28:42, suma postów tego autora: 4409

A propos Leppera

W dwumiesięczniku Arcana ukazał sie ostatni wywiad z Lechem Kaczyńskim.
Prezydent tłumaczy tam, dlaczego jego brat zdecydował się pozbyć Leppera, mimo że ceną za ten manewr były przedterminowe wybory z ryzykiem utraty władzy.
Jednym z powodów stała się seksafera. Jarkacz brał pod uwagę, że rewelacje A.Krawczyk są wyolbrzymione, ale kiedy się okazało, że Łyżwiński i jego kumotrowie faktycznie gwałcili, stwierdził, że dla Samoobrony nie może być miejsca w rządzie.
Ciekawy jestem, co na to feministki.
Ilu polityków w Europie oddałoby władzę, żeby dać po łapach agresywnym maczo?

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-11 10:45:41, suma postów tego autora: 20871

Hyjdla,

Mógł, bo nowe przepisy dotyczące osób kandydujących do Sejmu (zakazujące kandydowania osobom skazanym prawomocnym wyrokiem) zostały uchwalone dopiero później. Natomiast aby kkandydować na urząd Prezydenta RP, trzeba posiadać pełnię praw wyborczych do Sejmu i Senatu (co chyba warto by podać w newsie, bo PKW odwołuje się do tego zapisu w Konstytucji). Także PKW jak najbardziej miała podstawy do odmówienia rejestracji.

autor: Mandark, data nadania: 2010-05-11 10:54:24, suma postów tego autora: 731

No tak,

zwłaszcza uzasadnienie wyrzuconym z SO rok wcześniej Łyżwińskim jest niezłe.

Za Łyżwińskiego odpowiada cała partia (nawet jeśli go wyrzuci), sędzia Mojkowska odpowiada za miejsce pracy własnego ojca, "Beatę" Gilowską w ramach Polski Solidarnej i wolna od teczkowo-nepotystycznych układów wstawić na najważniejszy resort... może i jakaś logika w tym jest?

autor: _Michal_, data nadania: 2010-05-11 11:13:56, suma postów tego autora: 4409

No to nie PKW sobie wymyśliła

No taki jest przepis. Skoro został skazany za umyśle przestępstwo ścigane z urzędu no to nie może kandydować. To nie jest decyzja uznaniowa. Ktoś podał info o Jurku. W rejestrze skazanych są informacje tylko o tych osobach których skazanie nie uległo zatarciu. Terminy te są ściśle oznaczone w Kodeksie Karnym.

autor: tanngjost, data nadania: 2010-05-11 11:23:25, suma postów tego autora: 47

_Michal_

pewnie ,że to z mojej strony tylko prześmiewcza próba dostrzeżenia sensu startu "polityka" w tym wyścigu, ale chyba gość ma za.....tą ochotę na 0,7. :)
Ja osobiście wolę browar ,więc 0,5 by mi wystarczyło i byłbym happy, ale cóż ,"ambicje" ???...

autor: no pasaran, data nadania: 2010-05-11 12:02:20, suma postów tego autora: 329

Michał,

drugim powodem były fakty ustalone przez CBA Kaminskiego.
Kaminski to nie jest gość, któremu można powiedzieć: ścigaj Czarzastego, a naszemu wicepremierowi odpuść.

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-11 12:06:46, suma postów tego autora: 20871

Ciekawe

mogą być powody, dla ktorych Jaruzelski zadeklarowal miłośc do Komorowskiego.
Jaruzelski bardzo się ciesZy, że udało mu się wrocić z Moskwy. Nadal jednak nie może być pewny swego.
Jaruzelski nie jest w ciemię bity. Wie, że 10.04 generał Mgła dopadł rownież kilkoro prominentnych polityków SLD. Gdyby Putinowi na tym zależało, to mógł ich ostrzec (via odwieczny Ałganow lub przez jakiś świeższy kanał), żeby nie latali z "polskom miatieżnikom Liechom Kaczinskom.
Ale Putin nie potrzebuje juz SLD. Wszystkie zetony postawil na Platforme.
Cyz w realizowaniu obecnej strategii Moskwy wobec Polski nie przeszkadza Jaruzelski czyli relikt strategii zupelnie innej.
Jeszcze jak.
Dlatego Jaruzelski, chwalac Komorowskiego, kieruje desperacka prosbe do Putina
Wladimir Wladimirowicz, odpusccie. Zawsze wiernie sluzylem. Jeszcze teraz probuje...Nie ubiwaj.

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-11 12:15:59, suma postów tego autora: 20871

Jaruzel

Powiedział, że w II turze poprze Komorowskiego. Chyba mu sie we łbie pop... Na starość. Niby popiera Napieralskiego, ale od razu daje sygnał co zrobi gdy ten odpadnie. Tak się nie robi gdy kogoś chce się wiarygodnie poprzeć. Przecież to sygnał dla wyborców, kogo w ogóle warto popierać, a na kogo głos jest zmarnowany.
Pieprzony okrągły stół. 20 lat a wszystko jest tak jak wtedy ustalono. Nie wyszła IV to chyba należy założyć V RP ;-)
bardzo interesuje mnie deklaracja Napieralskiego. co on zrobi gdy odpadnie po pierwszej turze. To dla mnie decydujące, dla oddania mojego głosu na niego. Czy on naprawdę chce budować socjaldemokrację.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-11 12:18:58, suma postów tego autora: 6205

ABCD,

po pierwsze CBA akurat w sprawie gruntowej zbyt wielu "faktów" nie udowodniło (co innego z Sawicką), po drugie nie miało to nic wspólnego z tzw. seksaferą a Łyżwa już dawno został usunięty, po trzecie przy takim "ostrzu", jakie zastosowano przeciwko szatanowi Lepperowi, stojąca po stronie "samego dobra" Gilowska, o której wszystkie kompromitujące ją z punktu widzenia oficjalnego programu PiS fakty są powszechnie znane, powinna być odstawiona kilkanaście razy pod rząd (a nie do dziś stanowić żelazną rezerwę PiS - była przecież rozważana na kandydatkę w tych wyborach i gdyby JarKacz poleciał do Katynia zapewne ją by wystawili).

Co do Jaruzelskiego sprawa wydaje mi się dużo prostsza: przecież on już w 2005 r. głosował w II turze na Donka.

Nie wierzę w sterowanie Platformą akurat przez Rosję (co innego z zachodnim kapitałem). Przypuszczam, że po prostu dostali instrukcje od Obamy, że sezon na "wyzwalanie" i "ustanawianie (liberalnej i oligarchicznej) demokracji" w krajach postsowieckich się skończył, bo Biały Dom chce się skupić na wewnętrznych problemach USA i mają jakoś ocieplać stosunki z Rosją.


Nie wykluczam HIPOTEZY zamachu, którą należy poważnie BADAĆ. Zastanawia mnie jednak 100 % pewność tych, którzy zakładają, że jeśli w jakimś kraju ma miejsce zamach, to stoi za tym polecenie jego oficjalnych władz (a nie np. kogoś, kto chce im zaszkodzić). Czy JFK też sam wydał swoim ludziom rozkaz zastrzelenia samego siebie? Zakulisowe układy w polityce i biznesie oczywiście istnieją, ale z definicji nie są zmową wszystkich ze wszystkimi, tylko jakiejś grupy przeciwko innym. Przypominam o "sprawie Oleksego" - w latach 90. łyknięto, że "Bolek" i byli esbecy z UOP-u ratują ojczyznę przed szpionem "Olinem". Po 12 latach nawet środowisko Macierewicza uznało to za prowokację przynajmniej polskich staro-nowych służb grających wtedy w jednej drużynie z Bolkiem i uwolstwem. Księżyc w Pełni miał swoje za uszami pod tym i milionem innych względów, ale to akurat była fałszywka. Tak twierdzi dziś środowisko Macierewicza, które trudno podejrzewać o pro-SLD-owskie sympatie.

autor: _Michal_, data nadania: 2010-05-11 12:41:39, suma postów tego autora: 4409

Szkoda mi Leppera

Chciałem na niego oddać głos

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-05-11 12:41:57, suma postów tego autora: 1302

Sierp & młot:

"Pieprzony okrągły stół. 20 lat a wszystko jest tak jak wtedy ustalono."

W końcu po raz pierwszy od jakiegoś czasu dokładnie się zgadzamy :-)

autor: _Michal_, data nadania: 2010-05-11 12:42:58, suma postów tego autora: 4409

Ad vocem:

powtórzę - uważam, że zablokowanie kandydatury Leppera jest poszlaką świadczącą na jego korzyść. Gdyby był powiązany z tymi i owymi, to nie utrudniano by mu kandydowania a wspierano z całych sił. Przecież jeśli uszczknął by jakieś głosy, to prędzej Kaczyńskiemu niż Komorowskiemu.

autor: _Michal_, data nadania: 2010-05-11 12:45:26, suma postów tego autora: 4409

sierp:

[bardzo interesuje mnie deklaracja Napieralskiego. co on zrobi gdy odpadnie po pierwszej turze]

Zagłosuje na BronKoma. Co w tym interesującego?

autor: Bury, data nadania: 2010-05-11 12:59:22, suma postów tego autora: 5751

to, że jestem gotow

dać mu kredyt zaufania. Pod jednym warunkiem, że nie zagłosuje na BK w II turze i w ostateczności będzie milczał. Chociaż uważam, ze powinien się zdobyć na poparcie Kaczora. Krytyczne i uzasadnione w odpowiedni sposób.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-11 13:47:15, suma postów tego autora: 6205

Napieralski

Powinien milczeć w sprawie drugiej tury i pozostawić tę kwestię do oceny samych wyborców. Poparcie Kaczyńskiego byłoby z jego strony głupotą i odebrałoby olbrzymią część poparcia dla SLD.

A tak naprawdę to Napieralski powinien odejść. Aż przykro się na niego patrzy, kiedy próbuje coś powiedzieć. SLD nie ma przyszłości z takim liderem.

autor: Mandark, data nadania: 2010-05-11 14:35:58, suma postów tego autora: 731

Mandrak

To z kim? Z Kaliszem? Millerem? Olejniczakiem?
Nie jest idealny i ja też wolałbym np. Arłukowicza. Ale co zrobić?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-11 15:05:58, suma postów tego autora: 6205

?

Co oznacza 'polityk' przy nazwisku Bogusława Ziętka? To zawó cz wykształcenie? :)

autor: PAmborski, data nadania: 2010-05-11 16:42:55, suma postów tego autora: 60

PAmborski

Mentalność ;-)

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-11 17:45:16, suma postów tego autora: 6205

ABCD

bajki pisze. Niestety nie obdarza ich porywającą fabułą. Dlatego pewnie nikomu nimi ani nie zaszkodzi ani nie pomoże. Więc niech sobie je dalej pisze, skoro musi?..

autor: steff, data nadania: 2010-05-11 17:46:54, suma postów tego autora: 6626

Ciężkie, pełne goryczy i rozczarowań

musi być życie etatowego trolla-ziętkożercy na lewica.pl. Ledwo zalśniła nadzieja, że Ziętek nie zdoła zebrać 100 tys. podpisów, a już po kilku dniach miał ich 170 tys. Tyle setek komentarzy napisanych, tyle jadu wylanego, że Ziętka nikt nie popiera, a tu nagle, brutalnie rozbija te iluzje w drobny mak sondaż, który dowodzi, że popiera go 28% czytelników portalu, co daje mu 2. miejsce tuż za Napieralskim. Trolle-ziętkożercy dwoją się i troją, jątrzą i szczują. By zwieść lewicowych wyborców, wskazują to na Morawieckiego, to na JarKacza jako lewicowych kandydatów na prezydenta. A tu co? Guzik. Jarkacz 7,5%, Morawiecki 1,5%. Dlaczego przeciętny czytelnik lewica.pl nie jest idiotą, który dałby się nabrać kilku frustratom, DLACZEGO?!

autor: fancom, data nadania: 2010-05-11 19:59:45, suma postów tego autora: 1424

no pasaran,

w porządku. Po prostu sprzed ok. roku zapamiętałem Cię jakoś głównie z wypowiedzi "viva Ziętek, viva ja". Jak widać nie tylko ABCD może często zmieniać zdanie o 180 st.

autor: _Michal_, data nadania: 2010-05-11 20:12:20, suma postów tego autora: 4409

fancom,

w sondzie na tym portalu brało dotychczas udział 385 osób.
PPP ma około 100 członków, którzy zapewne optrzymali polecenie partyjne, żeby w sondzie prezydenckiej głosować na Ziętka.
Tak wyjaśnia się zagadka kilkunastoprocentowego poparcia, które ma tutaj Ziętek. Tymczasem w sondażach ogólnokrajowych albo nie jest on odnotowywany w ogóle, albo ma 1% poparcia.

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-11 20:31:08, suma postów tego autora: 20871

Sondaże internetowe

są generalnie mało reprezentatywne, zwł. na portalach określonych opcji politycznych. Bardzo wysokie wyniki w plebiscytach na www. osiągali np. JKM (po wielokroć) czy 10 lat temu Łopuszański.

autor: _Michal_, data nadania: 2010-05-11 20:52:24, suma postów tego autora: 4409

ABCD

I Ty też zostałeś ziętkowym trollem? Gdzie on miał 1%?
Albo ma zero, albo tam gdzie podają po przecinku ma coś między 0,2 a 0,3.
Czy możesz zaprzestać tej ordynarnej reklamy?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-11 21:12:43, suma postów tego autora: 6205

_Michal_

Ilu argumentów byś nie podał w sprawie Leppera i tzw. afery gruntowej, nasz portalowy postkomunista dalej będzie pisał swoje bzdury, obrzydzając kandydaturę Kaczora. Widać takie wytyczne oligarchii.;)
Zastanawia mnie jedno - dlaczego sądzisz, że tylko PO otrzymuje instrukcje z Waszyngtonu? Może właśnie instrukcja o tej treści stoi za apelem Kaczora "do przyjaciół Moskali"?:)

autor: bolo, data nadania: 2010-05-11 21:21:09, suma postów tego autora: 4522

8

"albo nie odnotowywuje się w sondażach".

Jakby PO nie odnotować w sondażu to też by słabo wyszła nie?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2010-05-12 00:05:24, suma postów tego autora: 2743

sierpie,

mea culpa.
Przyznaję, że sympatii do Ziętka trochę zawyżam jego wyniki.

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-12 08:05:40, suma postów tego autora: 20871

_Michal_

..."no pasaran,

w porządku. Po prostu sprzed ok. roku zapamiętałem Cię jakoś głównie z wypowiedzi "viva Ziętek, viva ja". Jak widać nie tylko ABCD może często zmieniać zdanie o 180 st. "....


Przez tak długi okres czasu jak rok ,wszystko się może zmienić , nieprawdaż ???
ujrzałem nowe oblicze człowieka , o którym kiedyś miałem pozytywne zdanie , skorygowałem błędne myślenie i stąd ten zwrot o 180 stopni , ale jak to się mówi "LEPIEJ PÓŹNO , NIŻ WCALE "
Nie porównuj mnie do ABCD - "Nie popełnia błedów ten , co nie robi nic".

autor: no pasaran, data nadania: 2010-05-12 10:26:09, suma postów tego autora: 329

9

"I Ty też zostałeś ziętkowym trollem? Gdzie on miał 1%?"

Jakie znowu Ziętkowe trole? Widział tu ktoś jakiegoś? Ja widzę samych "krytycznych".

autor: A.Warzecha, data nadania: 2010-05-12 10:54:29, suma postów tego autora: 2743

3

ABCD, Kamiński to ten były przywódca tych rozrabiaczków (bo przecież tych prawiczkowatych, tchórzliwych, pryszczatych licealistów bojówką nazwać się nie da), którzy rzucili na pierwszomajowej demonstracji kamieniem w 80letniego AKowca, partyzanta, weterana drugiej wojny? Gratuluje autorytetów ABCD.

Mandrak, SiM: "odebrałoby olbrzymią część poparcia dla SLD"
No to chyba bardzo dobrze, niech ta patologiczna gangsterska grupa wreszcie całkiem zdechnie i zrobi miejsce dla normalnej lewicy.

Co do ślepowrona - naprawdę nie ma sensu nawet wspominać o tej kanalii i sk....synu.

autor: Getzz, data nadania: 2010-05-12 11:47:24, suma postów tego autora: 3554

Muszę

zresztą przyznać, że sam na tych pochodach bywałem. I stwierdzam, że metody ligowców republikańskich były sofciarskie. Taki sokołowski patrol żandarmów byłby bardziej zdecydowany.

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-12 13:02:43, suma postów tego autora: 20871

Getzz

"No to chyba bardzo dobrze, niech ta patologiczna gangsterska grupa wreszcie całkiem zdechnie i zrobi miejsce dla normalnej lewicy."
I tu jest właśnie ten największy problem moim zdaniem, że nie ma tej normalnej lewicy. Niech sobie SLD będzie, póki nic innego nie ma. Znikając nagle ze sceny otwiera tylko miejsce dla takich ludzi co chcą pojechać na znanych nazwiskach lub w inny równie uczciwy sposób dostać się do żłoba. SLD jest jakie jest. I na to nie mammy wpływu... no dobrze na nic nie mamy wpływu. Mówimy o życzeniach.
Moim skromnym zdaniem ten czas nie nadszedł, a żadna ze współczesnych sekt póki co na miano "normalnej lewicy" nie zasługuje. Każda zaś dorywając się do żłoba, szybko się spsi i to ze 100 razy gorszymi skutkami dla przyszłej "normalnej lewicy" i wszystkich idei do których wiele z tych sekt tylko koniunkturalnie się odwołuje, a juz PPP na pewno. Korzystniejsze jest nic niż gów... , bo nic przynajmniej nie śmiedzi. Gdyby po wielu latach, udało się dostać do władzy jakiejś lewicy poza sdl-owskiej, to jeśli byłaby to "lewica" w rodzaju ppp, to choć i tak są złe czasy, lewica zostałaby zamieciona na całe dziesięciolecia jesli nie bezpowrotnie. Warto poprzeć tylko taką "normalną lewicę", która jest kryształowo czysta. Nie ma takiej? To trzeba czekać i głosować na SLD i ja tak robię. Tylko taka lewica moze konkurować (to nie tylko kwestia skuteczności, w której dobre mogą być też świnie, ale idących za taką lewicą wartości. Obiektywnych wartości a nie deklaracji jakiegoś satrapy. Liczą się czyny, fakty) z SLD i też pozytywnie na nie wpływać. Tylko takiej lewicy sukcesy mnie interesują. Resztę niech diabli porwą.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-12 14:19:36, suma postów tego autora: 6205

Że

metody ligowców republikańskich były sofciarskie to nic dziwnego, bo przecież grupa wystraszonych licealistów (zafascynowanych właściwie nie wiadomo czym) dla których największym radykalizmem jest rzucić kamieniem (tylko tak żeby się matka nie dowiedziała czy pani nauczycielka ze szkoły) to nie terroryści, bojówka, rote armee fraktion czy nawet zwykli chuliganie.
Dlatego wodzowanie takiej bandzie nieudacznych lamusów skreśla w moich oczach Kamińskiego jako twardego "szeryfa" nie ulegajacego naciskom.

autor: Getzz, data nadania: 2010-05-12 15:43:44, suma postów tego autora: 3554

Czyli z braku lewicy

głosujemy na prawicę i jest OK.

autor: bolo, data nadania: 2010-05-12 18:54:28, suma postów tego autora: 4522

bolo

A kto powiedział, że jest ok? Ale czy głową mur przebijesz? Nie sądze, ale chocby Morawiecki na swojej stronie pisze, że tak. Może ma twardy łeb?
Nie jest ok. Zaproponowałbym w tej sytuacji mniejsze zło, gdyby Zietek nim był. Zagłosuję na Napieralskiego, albo na wybory nie pójdę, bo Ziętek jest moim zdaniem złem większym. I uważam, że nie mam wyboru.
Ale jeszcze raz mówię, nie jest ok. Jest kicha, choć ze wzrostem notowań tego hochsztaplera, byłoby jeszcze gorzej. Kicha bez kichy, czyli ino flak.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-12 19:18:23, suma postów tego autora: 6205

Getzz,

obawiaiam się, że ufasz niezbyt wiarygodnym informacjom.
Trzon Ligi tworzyli ludzie, którzy machnęli ręką na politykę, jak się okazało, że do władzy mogą dochodzić tylko grupy akceptujące Magdalenkę i Balcerowicza.
Wróćili, kiedy wyszło na jaw, kim był Oleksy.
Ich ortodoksyjna prawicowość niezbyt mi pasuje, ale nie da się im odmówić ideowości.

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-12 20:17:47, suma postów tego autora: 20871

ABCD,

wguglaj sobie raport Macierewicza albo teksty niejakiego Ściosa. Twierdzą, że akcja z "Olinem" to prowokacja ustępującego wtedy "Bolka" wykonana rękami Zacharskiego, nie przypadkiem od niedawna odświeżanego przez tefałen. Wiążą to też np. z Olechowskim. Jako prawicowo-antykomunistyczno-antyrosyjski neofita powinieneś nadrobić zaległości ideologiczne. A nuż na spotkaniu klubu "Gapola" walniesz pochwałę Wałęsy, Niesiołowskiego i Radka jako niezłomnych bohaterów walki z komunizmem w skali globu?

autor: _Michal_, data nadania: 2010-05-12 22:37:33, suma postów tego autora: 4409

Michał,

raport Macierewicza, to dokument już ocenzurowany.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2010-05-13 00:43:36, suma postów tego autora: 2743

A kim był Oleksy?

No i ważniejsze pytanie - jaką rolę odegrał w zamachu 10 kwietnia?

autor: bolo, data nadania: 2010-05-14 19:04:46, suma postów tego autora: 4522

Dodaj komentarz