Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Grzegorz Napieralski: Chcę łączyć a nie dzielić

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

...

"Kto będzie Pana głównym partnerem w kampanii wyborczej? Postawi Pan na posła Arłukowicza, czy może na starszych sprawdzonych działaczy?

Nie dzielę ludzi według wieku. Pragnę koncentrować wokół siebie osoby otwarte, o postępowych, nowoczesnych poglądach, którym bliskie są idee lewicy, Każdy kto posiada w sobie dostatecznie dużo energii, patrzy w przyszłość i pragnie pomagać mi w budowie lepszego, sprawiedliwego świata jest mile widziany

A dlaczego red. Prekiel nie zapytał Napieralskiego o jego bliskie koneksje z Millerem i Oleksym - fakt przywrócenia im członkostwa w SLD i wystawienia do pierwszych, partyjnych szeregów (gabinety na Rozbrat, Instytut Europejski Millera, muzeum Millera i Oleksego, szczególna pozycja w dyskusji etc.)? Zastanawiam się, czy te zachwyty nad Napieralskim wynikają bardziej z naiwności, czy są po prostu sponsorowane przez "eseldówek" :/...

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-05-30 10:04:15, suma postów tego autora: 1684

...

Mam wrażenie, że Napieralski to jedynie marionetka w rękach Millera i reszty partyjnej "starszyzny".

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-05-30 10:06:41, suma postów tego autora: 1684

...

BTW: Dlaczego Lewica.pl nie zrobi wywiadów z zestawem pytań dot. konkretnych poglądów w poszczególnych sprawach kandydatów na prezydenta z lewej strony sceny politycznej - Napieralskiego i Ziętka? Dlaczego w wywiadach pomijane są wątki kontrowersyjne (jw.)?

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-05-30 10:20:08, suma postów tego autora: 1684

Jak z szablonu SLD

Ten sam język, te same banały, te same błędy w załozeniach i wnioskach. Typ żałosny i szkodliwy społecznie

autor: red spider 666, data nadania: 2010-05-30 10:53:37, suma postów tego autora: 1549

:-)

Mistrzostwo wywiadu banalnego. Typowo SLD-owska mowa "konkretów". Ile jeszcze?

autor: rote_fahne, data nadania: 2010-05-30 11:40:02, suma postów tego autora: 1805

Byle mówił i robił to samo ...

kiedy będzie już Prezydentem RP, co powiedział w tym wywiadzie jako jego kandydat, to lewicowości nikt odpowiedzialnie nie będzie mógł mu odmówić. Oczywiście jątrzyć zawsze można ale w tym przypadku jej racjonalność z pozycji lewicowych będzie więcej niż wątpliwa. Napieralski z tymi przekonaniami, jakie w tym wywiadzie zadeklarował, zasługuje na lewicowe poparcie. Dlatego będę na niego głosował. Zachęcał do tego będę także innych, którzy mają podobne do moich przekonania.

autor: steff, data nadania: 2010-05-30 12:33:16, suma postów tego autora: 6626

"kandydaci i kampania specjalnej troski"

tegoroczne wybory prezydenckie odbywają się w poszanowaniu dla wielkiego Jarosława zbolałego "kandydata specjalnej troski" Kaczora (łac. hacus curduplus) ale w konsekwencji wszyscy kandydaci zwolnieni są z:

- debat i rozliczeń

- trudnych pytań

- przedstawiania programu itp.

No bo i po co proletom i przypadkowemu społeczeństwu coś mieliby obiecywać kandydaci ELITY? Do elity to dziennikarz ma mieć grzeczne pytania!

Jak widać wtóruje temu filisterskiemu stylowi polityki redakcja lewicy.pl, która być może nie otrząsnęła się jeszcze z NARODOWEJ żałoby.

Pytania do lidera "LEWICY" są bowiem wyjątkowo sofciarskie i nieofensywne. Artykuł o PPP z najnowszego Dalej! też zresztą upadł w głosowaniu redakcyjnym jako zbyt krytyczny więc i Ziętek jest pod specjalną ochroną.

W skrócie: gdzie są jakieś lewicowe media, które nie boją się żądać, krytykować i demaskować z punktu widzenia proletów?





autor: derwisz, data nadania: 2010-05-30 13:16:39, suma postów tego autora: 219

Artykuł

sponsorowany przez ezelde?

autor: Getzz, data nadania: 2010-05-30 13:24:44, suma postów tego autora: 3554

...

Lewica.pl, jak Sld.pl :D ;-).

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-05-30 15:07:59, suma postów tego autora: 1684

program

"W najbliższym tygodniu na stronie kandydata Sojuszu Lewicy Demokratycznej na urząd Prezydenta RP Grzegorza Napieralskiego zostanie opublikowany program wyborczy kandydata."

Od ilu już tygodni na stronie Napieralskiego można przeczytać tę wiadomość?

autor: Mandark, data nadania: 2010-05-30 16:05:00, suma postów tego autora: 731

Co jeszcze w tym wywiadzie powiedzieć musiałby Napieraslski,

by zasłużyć na miano lewicowca? Może powinien ogłosić powrót do nacjonalizacji tego, co zostało za psi grosz z prywatyzowane? Ale wtedy PKW skreśli go z listy, bo stwierdzi, że głosi niekonstytucyjny program. Czy ci, którzy go krytykują za niewystarczającą lewicowość, byliby wówczas zadowoleni? Pewnie tak, pewnie o to im właśnie chodzi. Całe szczęście dla lewicy, że Napieralski stąpa jednak twardo po ziemi.

autor: steff, data nadania: 2010-05-30 17:49:07, suma postów tego autora: 6626

steff,

co sądzisz o rapowej piosence, którea ma być hitem kampanii Napieralskiego?

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-30 20:41:18, suma postów tego autora: 20871

i ja też zagłosuję na Napieralskiego

Nie ma i nie będzie innej lewicy niż SLD jeszcze przez wiele lat i o tym już się wszyscy przekonali. Przekonala się o tym UP i przekonał się SdPl.
A Ty Odyseuszu nie upraszczaj mówiąc, ze do SLD PRZYJĄŁ Napieralski Millera i Oleksego. To mimo wszystko nie PPP i szef partii nie decyduje tam o wszystkim pisząc maila do reszty matołów, których też tam nie brak.
Zagłosuję na niego by dać mu większe poparcie wewnątrz jego partii, by zrobił w niej porządek. I wierze, że jeśli nie przejedzie sie na tych wyborach, a wzmocni, to pozbędzie się nie tylko Millera ale i pasożytów z UP czy SdPl, którzy jak tylko przychodzą wybory przyłażą by dostać miejsca na listach, by tuż po nich to SLD podgryzać. Że zacznie budować prawdziwą socjaldemokrację, podczas gdy tu na tym portalu nadal bedą trwały dyskusje o "władzy rad", którą zbudują tutejsze kilkuosobowe sekty ;-)

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-30 23:36:48, suma postów tego autora: 6205

Oni doskonale wiedza

co boli Polakow po 1989, zawsze mogli i moga to zmienic, tylko jakos po wyborze, nagle o tym zapominaja. Normalnie jakby zostali podmienieni przez UFOkow :)

autor: dyzma_, data nadania: 2010-05-31 01:13:28, suma postów tego autora: 2960

+

Czy nie wydaje wam się, że gwałtowny wzrost odsetka osób, które w sondażu wyborczym na Lewica.pl deklarują bojkot, jest NIENATURALNY? Nagły skok z kilkunastu procent do prawie połowy?

autor: Angka Leu, data nadania: 2010-05-31 09:01:22, suma postów tego autora: 3102

Lewica.pl czy Lewizna.pl?

Na Lewica.pl zdumiewające przetasowania wyników - prowadzonego tam od kilku tygodni - sondażu dot. wyborów prezydenckich... Jeszcze wczoraj miało wziąć w nim udział ok. 4 tys. internautów. Prowadził Napieralski (ok. 40 % poparcia), później Ziętek (ok. 20 % poparcia), a za nimi uplasowała się reszta "towarzystwa". Od wczoraj wiele się jednak zmieniło, a Lewica.pl odnotowała niespotykany dotąd "boom" nowych gości, bo oto nagle okazuje się, że w sondażu wzięło udział już ok. 7 tys. internautów, z czego prawie połowa - na chwilę obecną - 48,8 % - zamierza "oddać głos nieważny" (wcześniej było to w porywach 7 / 10 %).

Być może ktoś z "kolektywu redakcyjnego" postanowił stworzyć przeciwwagę dla niedawno zamieszczonych tam, bezkrytycznie pochwalnych (a może sponsorowanych przez SLD?) tekstów red. Prekiela nt. kandydatury Napieralskiego i "obniżyć" mu poparcie. Nie ma jak ręcznie sterowane sondaże ;-). No chyba, że to - tradycyjnie - "błąd techniczny" ;-) .

http://w753.wrzuta.pl/obraz/powieksz/4NaNXNMs9ru

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-05-31 09:20:14, suma postów tego autora: 1684

Myślę,

że ten wzrost liczby zwolenników głosu nieważnego - to inwazja z Krypola.
Muszą wylegitymować się przed sponsorami, że przekonali lewicę alternatywną do swej mantry, iż PiS i PO "niczym się nie różnią".

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-31 09:25:49, suma postów tego autora: 20871

...

Tak, w ciągu jednej Lewica.pl szturmowało 3 tys. redaktorów i sympatyków "Krypola" :D.

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-05-31 09:41:28, suma postów tego autora: 1684

Angka Leu, masz absolutnie rację, też mnie to uderzyło

jest to pewnie zachęta, by Polacy nie poszli głosować. Z czego wynika, że coś macherom wychodzi nie tak.


Rodacy! idźcie głosować! Nie dajcie się zdegradować do bezmózgich i niemych ludzkich kadłubów! Skąd ma się wziąć u nas demokracja, jeżeli połowa społeczeństwa zrezygnowała by z niej dobrowolnie? Do urn! Za długopis chwyć! Prawo do głosowania to prawo człowieka! Każdy niech zagłosuje tak, jak uważa, że chce to zrobić. Bez poddawania się przymusom, naciskom i manipulacjom. Nie ma głosowania lepszego czy gorszego. Każdy z nas ma szansę samodzielnie zdecydować i wybrać. Konsekwencje tego poniesiemy co prawda wszyscy, ale przynajmniej damy sobie szansę, by mieć na coś wpływ. Wszystkiego nie da się zafałszować, tak, jak nie da się zabić wszystkich ludzi. Bo tego ostatniego, ostatniusieńkiego człowieka nie miałby kto zabić, więc WSZYSTKICH ZABIĆ SIĘ NIE DA. On o swoim życiu musiałby podjąć samodzielną decyzję. Jego nie miałby już kto do czegoś zmusić, choć siłą rzeczy byłby on mordercą innych. Każdy z nas jest tym "ostatnim", nikt z nas nie ma w zanadrzu zastępczego życia na wszelki wypadek. Więc decydujmy! Idźmy na wybory i głosujmy!

autor: nana, data nadania: 2010-05-31 10:22:42, suma postów tego autora: 4653

cdn

Pytania do lidera "LEWICY" są bowiem wyjątkowo sofciarskie i nieofensywne. Artykuł o PPP z najnowszego Dalej! też zresztą upadł w głosowaniu redakcyjnym jako zbyt krytyczny więc i Ziętek jest pod specjalną ochroną...


http://lavka.info/text.php4?topnavi=3&textID=1401&PHPSESSID=42dbe5f69aeaab09571a329ae20cb2b1

autor: pk, data nadania: 2010-05-31 10:49:06, suma postów tego autora: 261

ABCD

O rapowej piosence nic nie sądzę, bo jej nie słyszałem. Słyszałem natomiast w radio opinie na ten temat samego Napieralskiego. Był zadowolony, głównie z tego, że z własnej inicjatywy stworzyła ją grupa młodych ludzi. I ma rację, że cieszy się ich poparciem, bo to jest sygnał, że może odnieść sukcesy! Życzę mu tego, bo przywraca lewicy ludzką twarz, obmytą z liberalnych ozdóbek!

autor: steff, data nadania: 2010-05-31 12:56:37, suma postów tego autora: 6626

Prekiel

ile Ci dali?

powiedz ile Ci dali?

autor: kapelusik, data nadania: 2010-05-31 13:57:08, suma postów tego autora: 39

no i proszę! - Niemcy też będą wybierać za miesiąc prezydenta, bo się Koehler obraził

teraz to ma być u nich "prezydent wszystkich obywateli", według zielonego Turka z obywatelstwem niemieckim. Nagle ich prezydent, który ma ponoć tylko funkcje reprezentacyjne, ma ratować euro, gospodarkę i co tam u nich do ratowania jest. Tako rzecze jeden zielony Turek. Prawie 10min tak się ten zielony wypowiadał. Nikt z innych partii, tych większych i znaczących, nie wypowiadał się o 16h w ichnim dzienniku na ten temat. A. Merkel też jeszcze się nie wypowiedziała. Ciekawy zwrot.

A u nas niektórzy twierdzą, że Napieralski nie jest lewicowy i dlatego miałby jakoby się nie nadawać. Na sąsiadów oko skierować należy i zobaczyć, jak oni to zgrabnie i szybko załatwią.

autor: nana, data nadania: 2010-05-31 16:19:59, suma postów tego autora: 4653

u naszych sąsiadów już się wyklarowało, A.Merkel

najpierw powiedziała o prawie Izraela do egzystencji - to w związku z blokadą Gazy i pomocą tam płynącą zaatakowaną przez Izrael, a tuż po tym nawiązała do dymisji Koehlera. Hierarchia ważności ustalona i tak też będą wyglądać ich wybory nowego prezydenta.

autor: nana, data nadania: 2010-05-31 16:48:10, suma postów tego autora: 4653

www.jaroslawkaczynski.info

Bo w tych wyborach i tak nie ma wyboru.

autor: Bury, data nadania: 2010-05-31 17:05:27, suma postów tego autora: 5751

Dlaczego redakcja nie puszcza opinii wsperających Napierlskiego?

czyżby coś pękło między nią a nim? Może stał się liberałem, bo poparł Belkę albo odwrotnie? A może nasza szanowna reakcja uległa opinią Kalisza, Borowskiego, redaktorów tvn?

autor: steff, data nadania: 2010-05-31 17:14:38, suma postów tego autora: 6626

Czy nie widzicie, że im gorzej....................................

Im mniej ludzi pójdzie głosować to lepiej dla PO ............
Ludzi zniechęca sondaże gdzie jaśnie Pan Hrabia ....:)
ma 50% głosów wyborców w kieszeni....................

Wtedy ....................
Do głosowania pójdą beneficjanci tzw. przemian 20 lat w RP.
Według mnie zmian niszczących narzędzia wpływu nowoczesnego państwa na rozwój społeczno gospodarczy Polski.

Ci beneficjanci to jest to max 20% Polaków.
Co przy słabej frekwencji do 50% procent dla Jaśnie Pana Hrabiego.

Dla mnie socjalisty Pan Hrabia na Prezydenta to powrót do politycznego Średniowiecza.


jacekx naiwny socjalista

autor: jacekx, data nadania: 2010-05-31 19:26:33, suma postów tego autora: 3088

nana

Wybierać to będą, ale nie wszyscy Niemcy - tam nie ma powszechnych wyborów prezydenckich, wybiera go "Bundesversammlung".

autor: Mandark, data nadania: 2010-05-31 19:19:14, suma postów tego autora: 731

Z dowcipów o Panu Hrabim ....................


Salon Pana Hrabiego
...................
...................

Janie ....................

Co Pan Hrabia sobie życzy?

Dlaczego Janie jesteś smutny ......?

Przez gazety Panie Hrabio ..........

Dlaczego przez gazety Janie ......?

W gazecie Codziennej napisali, że Jaśnie Pan Hrabia może liczyć na poparcie 50% procent narodu w głosowaniu na prezydenta RP...........

Cóż w tym złego Janie ...........
Dlaczego się nie cieszysz?

Ponieważ Panie Hrabio w najjaśniejszej RP znów wzrośnie bezrobocie .......... a piszą w niektórych gazetach przeklęte pismaki, że wynosi aż 13%.

Jak to wzrośnie Janie bezrobocie - nie mam tego w moim programie wyborczym.......

Pan wybaczy Panie Hrabio w demokratycznym kraju Prezydent nie może mieć służby............. nie uchodzi .........
Dlatego stracę pewnie pracę u Pana Panie Hrabio...

Hm, hm ....... jak zwykle masz rację Janie wierny, stary sługo.........
Ale pomyślę .................
Hm, Hm................ mam Janie!!!!!!!!

Co Panie Hrabio........?

Nie martw się Janie mam ......rozwiązanie.

Jaki rozwiązanie Pani Hrabio?

Mianuję Cię kamerdynerem prezydenta .....:), :)


Dziękuję Panie Hrabio jak zwykle znajdzie właściwe Pan rozwiązanie....
Panie Hrabio jak Naród pozna Pana mądrość to ukocha Pana całym swoim sercem ...............

jacekx naiwny socjalista

autor: jacekx, data nadania: 2010-05-31 20:28:02, suma postów tego autora: 3088

A jednak pęknięcia nie było.

Puścili wszystko o czym wiedziałem, że Napieralskiego wspierało. Aby tak dalej. Lewica zespalając się będzie krzepła z udziałem niniejszego portalu. To musi cieszyć. I cieszy przynajmniej mnie.

autor: steff, data nadania: 2010-05-31 20:49:48, suma postów tego autora: 6626

Wybaczcie drobne błędy w w żarcie o ........Hrabim

To z emocji ...................... :), :)
......................
......................
Pisałem mocno wzburzony .......... :), :)
Hrabia wszak to mój prawicowy Idol.


Errata

Z dowcipów o Panu Hrabim ....................

Salon Pana Hrabiego
...................
...................

Janie ....................

Co Pan Hrabia sobie życzy?

Dlaczego Janie jesteś smutny ......?

Przez gazety Panie Hrabio ..........

Dlaczego przez gazety Janie ......?

W gazecie Codziennej napisali, że Jaśnie Pan Hrabia może liczyć na poparcie 50% procent narodu w głosowaniu na prezydenta RP...........

Cóż w tym złego Janie ...........
Dlaczego się nie cieszysz?

Ponieważ Panie Hrabio w najjaśniejszej RP znów wzrośnie bezrobocie .......... a piszą w niektórych gazetach przeklęte pismaki, że wynosi aż 13%.

Jak to wzrośnie Janie bezrobocie - nie mam tego w moim programie wyborczym.......

Pan wybaczy Panie Hrabio w demokratycznym kraju Prezydent nie może mieć służby............. nie uchodzi .........
Dlatego stracę pewnie pracę u Pana Panie Hrabio...

Hm, hm ....... jak zwykle masz rację Janie wierny, stary sługo.........
Ale pomyślę .................
Hm, Hm................ mam Janie!!!!!!!!

Co Panie Hrabio........?

Nie martw się Janie mam ......rozwiązanie.

Jaki rozwiązanie Panie Hrabio?

Mianuję Cię kamerdynerem prezydenta .....:), :)


Dziękuję Panie Hrabio jak zwykle znajdzie Pan właściwe rozwiązanie....
Panie Hrabio jak Naród pozna Pana mądrość to ukocha Pana całym swoim sercem ...............

autor: jacekx, data nadania: 2010-05-31 21:12:14, suma postów tego autora: 3088

Napieralski jak

zwykle błyszczy głównie sloganami. za mało tu konkretów i czegokolwiek stricte lewicowego. wpadł w pułapkę prowadzenia kampanii poprzez krytykę przeciwników zamiast ustanowić po prostu barierę w dyskusji z programu wyborczego charakterystycznego wyłącznie dla formacji lewicowej. szpitale i emerytury to za mało.

autor: Giskard, data nadania: 2010-06-01 02:01:27, suma postów tego autora: 303

Polecam

http://wiadomosci.onet.pl/2178524,11,fatalne_dane_ws_dziecinstwa_polskich_dzieci,item.html

autor: Teresa Stachurska, data nadania: 2010-06-01 09:46:46, suma postów tego autora: 1169

Odyseuszu,

ja także zauważyłem te cuda z sondą prezydencką na lewica.pl. W ciągu jednego dnia zagłosowało jakieś 3-4 tys. osób! Więcej niż przez cały okres trwania sondy! Później sonda nagle została zastąpiona inną!

A wracając do Napieralskiego, to zupełnie nieistotne, czy zdobędzie on 5, 6 czy 7% poparcia. Każdy wynik jednocyfrowy dla kandydata SLD będzie kleską. Gdzież te śniegi niegdysiejsze i pół Polski szalejące na punkcie Kwaśniewskiego?

autor: fancom, data nadania: 2010-06-01 20:27:48, suma postów tego autora: 1424

mylisz się fancom,

każdy wynik jednocyfrowy będzie dla SLD sukcesem :)

autor: Bury, data nadania: 2010-06-02 10:35:37, suma postów tego autora: 5751

Zapytanie do Pana Grzegorza Napieralskiego

Zapytanie do Pana Grzegorza Napieralskiego.

W dniu 25 maja 2010 w Rzeszowie na spotkaniu przedwyborczym z Panem jako kandydatem na Prezydenta RP rekomendowanym przez SLD, zgłaszałem chęć zadania zapytania. Nie udzielono mi głosu - jak wytłumaczono - wyczerpaniem czasowym i koniecznością zakończenia zebrania. Stąd osobiście zwróciłem się do Pana z zapowiedzią zadania Mu drogą internetową tego zapytania, jakie miałem a nie mogłem zadać w czasie spotkania.
Więc spróbuję zadać to zapytanie.

Z przekonania jestem komunistą. Jestem też członkiem Komunistycznej Partii Polski. Jak dość powszechnie wiadomo, ideowym i programowym przewodnikiem dla tej partii jest Manifest Partii Komunistycznej zredagowany w 1848 r. przez Karola Marksa i Fryderyka Engelsa. Program Komunistycznej Partii Polski w stopniu znaczącym różni się od programu SLD. Najbardziej ogólnie i skrótowo zasadnicza różnica polega na tym, że program komunistów przewiduje zmiany ustrojowe na gruncie których jest możliwa realizacja idei sprawiedliwości społecznej.
Natomiast partie socjaldemokratyczne, wśród ich też SLD swoją programową lewicowość sytuują w ustrojowym "Status Quo" tj. w ramach ustrojowych państwa kapitalistycznego. (W świecie o socjaldemokracji funkcjonuje opinia, że jest to taka formacja polityczna, która programowo broni kapitalizm przed socjalizmem).
Ale w programach KPP i SLD są też pewne cele wspólne, dla realizacji których - w interesie naszego Narodu i Państwa - warto współdziałać. Tylko trzeba okazać wolę polityczną dla pójścia w tym kierunku, oraz trzeba chcieć w tym zakresie coś robić.
SLD - jak dotąd - nigdy takiej woli ani chęci nie wykazał. Szefowie tej partii manifestowali niechęć, a nawet obrzydzenie "do komuchów" pomimo, że "poczęcie" SLD (poprzedniczki SdRP) nastąpiło w następstwie sławetnego ogłoszenia przez Mieczysława Rakowskiego "sztandar PZPR wyprowadzić !", zaś we władzach SdRP-SLD i Państwa zasiadali ludzie uchodzący całkiem niedawno za zdecydowanych PZPRowskich komunistów, na czele z Aleksandrem Kwaśniewskim i Leszkiem Millerem. Działania ich sprawiły, że arcyzdrajca Ryszard Kukliński obwołany został bohaterem narodowym, że staliśmy się członkiem "żandarma świata" Paktu Atlantyckiego, że uczestniczyliśmy najpierw w haniebnej wojnie bałkańskiej (w Jugosławii), następnie w szkodliwej dla naszego Państwa agresji w Iraku, a w końcu w wielce kosztownej materialnie i finansowo dla Polski "pokojowej" interwencji w Afganistanie, skutkującej powrotem wielu naszych żołnierzy w trumnach.
Działania Pańskich poprzedników w kierownictwie SLD doprowadziły do politycznej degrengolady tej partii. Panu, jako przewodniczącemu SLD przypadła trudna rola wyprowadzenia tej Partii z dołka, oraz nie mniej trudna w takiej sytuacji rola kandydowania na funkcję Prezydenta Państwa.
Wśród potencjalnych Pana wyborców jest wielu ludzi dla których KOMUNIZM kojarzy się z pojęciem dobra i społecznej sprawiedliwości, którzy nie poddają się psychozie potępiania, straszenia, szczucia i dyskryminowania komunistów i osób przejawiających choćby jakieś strzępy sympatii dla komunizmu osądzając ich o sprawstwo "wszelkiego zła" w Polsce i wszędzie.
Po tym wstępie (może nieco przydługim) pytam:

A co Pan na to, Szanowny Kandydacie na PREZYDENTA RP i Szanowny Przewodniczący Partii noszącej miano LEWICA, a zwłaszcza mającej w swoim programie takie treści :
- że Polski wyborca chce jedności lewicy, bo często nie wie na kogo głosować. Myślmy dziś o zbudowaniu lewicowej alternatywy programowej dla Polski, która odsunie niebezpieczeństwa zagrażające demokracji w wykonaniu PiS, jak i zagrożenie liberalnym modelem kapitalizmu realizowanym przez PO i PSL;
- że tylko program autentycznej lewicy może przynieść poprawę polskiego losu, i dla takiego programu chcemy zdobywać aprobatę społeczną i we współpracy z innymi lewicowymi ugrupowaniami program ten wcielić w życie.

Czy komunistów znajdujących się w tzw. elektoracie, a których jak się orientuję jest wielu w SLD zechce Pan uznać jako przyjaciół i sprzymierzeńców ?

Jeśli tak (w co nie wątpię) to proszę to powiedzieć, głośno.
Z p o w a ż a n i e m -
Mieczysław Jachczyk
Rzeszów

autor: Mieczysław, data nadania: 2010-06-04 18:58:32, suma postów tego autora: 3

Polecam

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=19527

autor: Teresa Stachurska, data nadania: 2010-06-05 00:04:36, suma postów tego autora: 1169

Dodaj komentarz