Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Bytom: PPS poparło Ziętka w wyborach prezydenckich

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

strasznie ważny news :)

proponuję kolejne info na lewica.pl : "w Węgorzewie znudzony i skacowany nastolatek powiedział a kto to ten Ziętek?"

Tak poważnniej to polecam artykuł o PPP i jej "lewicowym programie" w ostatnim Dalej!

http://pismodalej.pl/dalej/files/numery/Dalej-43n.pdf

autor: derwisz, data nadania: 2010-05-30 13:33:47, suma postów tego autora: 219

;)

Redaktor tak podniecił sie rzekomym popraciem PPSu dla Zietka, że po napisaniu DWÓCH zdań postanowił opublikować "newsa"

autor: PAmborski, data nadania: 2010-05-30 13:38:33, suma postów tego autora: 60

panie Panas

proponuję jak najszybszy kongres zjednoczeniowy , niech wreszcie na lewicy powstanie Polska Partia Pracujących Socjalistów ze zjednoczonym podwójnym preziem.
jedna partia,wspólny program, podwójny prezio :)

autor: no pasaran, data nadania: 2010-05-30 13:50:59, suma postów tego autora: 329

!

Ta uchwała jest sprzeczna ze stanowiskiem władz krajowych, a przez to nieważna.

autor: Relek, data nadania: 2010-05-30 14:09:27, suma postów tego autora: 123

Ad rem

Jest to kpina wobec postanowień władz centralnych PPS. To kolejny raz kiedy działacze lokalni czynią wbrew postanowieniom tej partii.

autor: jurek_urban, data nadania: 2010-05-30 14:09:31, suma postów tego autora: 107

@Derwisz

Jakie środowisko redaguje pismo "Dalej"? Pytam bo czytam tę gazetę i jestem w szoku pozytywnym wspomnieniem o Samoobronie.

autor: socjalpatriota, data nadania: 2010-05-30 15:09:16, suma postów tego autora: 471

no to co

"Jest to kpina wobec postanowień władz centralnych PPS. To kolejny raz kiedy działacze lokalni czynią wbrew postanowieniom tej partii" - I prawidłowo, zwalczać centralizm i przyjąć autonomiczność okręgów partyjnych

autor: Zed, data nadania: 2010-05-30 16:30:31, suma postów tego autora: 10

...

Nie może być tak, że każdy okręg ma inne stanowisko w sprawach tak ważnych, jak wybory prezydenckie. Kolegialne władze krajowe ogłosiły, że nie popierają nikogo, pozostawiają to w sferze decyzji własnych zwolenników, tymczasem komitet bytomski deklaruje "pełne poparcie" dla Ziętka. Można przypuszczać, że liczą na miejsca na listach wyborczych PPP w przyszłości, pozostaje więc pytanie - po co są w PPS?

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-05-30 16:47:28, suma postów tego autora: 1684

koła

Koła PPS mogą podejmować decyzje, ale tylko w sprawach właściwych miejscowo, a więc lokalnych. Nie zaś takich jak wybory prezydenckie, niepodległość Tybetu, globalne ocieplenie, związku partnerskie czy prawo do aborcji. W tych kwestiach mogą co najwyżej apelować do Rady Naczelnej. Struktury wojewódzkie PPS w warmińsko-mazurskim i łódzkim poparły kandydaturę prof. Marii Szyszkowskiej, ale było to tylko na zasadzie odezwy do Rady Naczelnej. Tak też powinno było uczynić koło w Bytomiu.

autor: Relek, data nadania: 2010-05-30 17:30:20, suma postów tego autora: 123

tak

Po pierwsze władze PPS powinny napisać sprostowanie, jeśli to kłamstwo, a redakcja powinna to zamieścić albo usunąć tekst wprowadzający w błąd czytelników.

Po drugie, dziwna jest praktyka pisania tekstów prowokujących do działań rozbijackich w PPS przez jednego z rzeczników PPP - Patryka Koselę - propagandzisty Bogusława Ziętka. Zresztą dziwne byłoby w ogóle pisanie o tych, których się zwalcza, udając obiektywnego dziennikarza.

Pozostaje niesmak - ale tu się to często zdarza.

autor: pk, data nadania: 2010-05-30 17:47:33, suma postów tego autora: 261

Chyba mam słabą pamięć

Kilka dni temu na tym portalu pojawiła się informacja, że Rada Naczelna PPS nie popiera nikogo, wskazując na kandydatów prospołecznych. Całą uchwałę przeczytałam na stronie PPS.
Co w tym dziwnego, że lokalni działacze popierają Ziętka. Ktoś im przecież otworzył do tego drogę. Zresztą, jakie to ma znaczenie, kilka głosów za lub przeciw?

autor: iwo, data nadania: 2010-05-30 18:05:08, suma postów tego autora: 23

Zlosc pieknosci szkodzi

Kawiorku, skad z miejsca fantazje, ze takiego oswiadczenia nie bylo? Nie ma chyba podstaw wysuwac takich podejrzen. Skoro zas nie ma, to po co pienienie sie na rzekome "dzialania rozbijackie"? Czyzby swiadomosc, ze cale srodowisko polityczne, z ktorym sie utozsamiasz, jest az tak nieperspektywiczne? No to czas na polityczna emeryture, Kawiorku, inaczej frustracja zoladek Ci zezre!

autor: PMB, data nadania: 2010-05-30 18:16:10, suma postów tego autora: 1628

Ja

też popieram Ziętka, ale - niestety - nie widzę śladów kampanii tego kandydata.
Gdzie jego wiece, dyskusje, ulotki, plakaty i spoty?

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-30 19:11:31, suma postów tego autora: 20871

pętelka

PPS popiera Ziętka, Ziętek popiera Napieralskiego, a jak Napieralski poprze Komorowskiego, koło się zamknie - cała Polska popiera Komorowskiego :)

autor: Mandark, data nadania: 2010-05-30 19:18:43, suma postów tego autora: 731

PK

W temacie "niesmaku" i sprostowań, czy mógłbyś się odnieść do pewnego raportu na temat działań twojej (dosłownie) organizacji? Z góry dziękuję i polecam wszystkim ten bardzo ciekawy tekst:

http://www.internacjonalista.pl/menu-kraj/6-dzial-lewica-wpolsce/458-raport-nt-dziaa-zarzdu-stowarzyszenia-attac-polskareport-on-the-activity-of-the-management-of-attac-poland.html

autor: rote_fahne, data nadania: 2010-05-30 19:30:15, suma postów tego autora: 1805

co za żal.pl

jak członków PPP podniecają takie szemrane "poparcia" to winszuje.

działanie godne iście postfaszystowskiej, choć nadal wodzowskiej partyjki, istniejącej tylko po to, żeby jątrzyć i rozbijać.

autor: kapelusik, data nadania: 2010-05-30 19:33:12, suma postów tego autora: 39

"Ziętek popiera Napieralskiego"? Serio?

Wbrew - by uzyc pewnej poetyki - trollom, internetowym psychopatom, watrobiarzom, sledziennikom i frustratom, bytomski oddzial PPS poparl kandydature Zietka. Tymczasem wbrew temu samemu uroczemu towarzystwu jakos nie spotkalem sie z wypowiedzia Zietka, ktora oznaczalaby poparcie dla Napieralskiego. Stwierdzil natomiast, ze lewica w szerokim (w domysle: nie jedynym mozliwym) znaczeniu ma w Polsce dwoch kandydatow prezydenckich. I o co taki szum? :-)

autor: PMB, data nadania: 2010-05-30 19:34:46, suma postów tego autora: 1628

5

Panie Derwisz gratuluje ja samopoczucia dobrego jeśli uchwała kilkudziesięciosobowej terenowej organizacji partyjnej to nic ważnego natomiast pisanina 2-3 osób w formacie PDF jest już za to tak ważna że należy link do niej wkleić z 5 razy:P

autor: A.Warzecha, data nadania: 2010-05-30 19:51:29, suma postów tego autora: 2743

Warzecha,

Im bardziej (czy lepiej: im usilniej) rozne Derwisze przekonuja, ze to malo wazna informacja, tym bardziej nabieram przekonania, ze warto na te informacje zwrocic uwage.

autor: PMB, data nadania: 2010-05-30 19:57:24, suma postów tego autora: 1628

A.Warzecho,

gdzie się odbędą najbliższe spotkania przedwyborcze Ziętka?

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-30 20:00:02, suma postów tego autora: 20871

7

Tam gdzie i tak nie dasz rady dojechać.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2010-05-30 20:14:36, suma postów tego autora: 2743

8

"jak członków PPP podniecają takie szemrane "poparcia" to winszuje."

Myślę że działaczy PPP podniecają bardziej konwencjonalne działania.

Masz cholera jasna tupet żeby razem ze swoją bandą (i to nie harnasie ani jędrusie) wstąpić grupą do partii a potem działaczy co tam działają kilka kilkanaście może lat może więcej dzielić na szemranych i nie szemranych.

"działanie godne iście postfaszystowskiej, choć nadal wodzowskiej partyjki, istniejącej tylko po to, żeby jątrzyć i rozbijać."

To nie koło PPP wydało oświadczenie za które reszta działaczy z "leninowskiego zaciągu" straszy ich sądami partyjnymi i kwestionuje ich legalność. To sytuacja która odbywa się w "Dwa P i S... Litery złote. I złota kielnia na krzyż z młotem".

Podobne sądy kapturowe były zresztą przeciwko działaczowi PPS który ośmielił się startować do europarlamentu z PPP.

Widzę że towarzysze dobrze nauczyliście się taktyki wobec PPS ze wczesnej Polski Ludowej.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2010-05-30 20:20:15, suma postów tego autora: 2743

ABCD

Ja

też popieram Ziętka, ale - niestety - nie widzę śladów kampanii tego kandydata.
Gdzie jego wiece, dyskusje, ulotki, plakaty i spoty?

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-30 19:11:31, suma postów tego autora: 13258



ABCD widać że nie śledzisz doniesień medialnych.
Jedyny Kandydat Świata Pracy podwójny przewodniczący B.Ziętek poinformował media ,że to koniec jego kampani wyborczej z uwagi na fakt przekazania funduszy z kampani na pomoc dla powodzian.
Piękny Gest !!!

więc mając powyższe na uwadze nie pytaj już węcej ABCD o ulotki,plakaty i spotkania bo kasa poszła na szczytny cel, a nie na pierdoły których i tak nikt nie czyta.

autor: no pasaran, data nadania: 2010-05-30 20:43:53, suma postów tego autora: 329

Męska decyzja.

Faktycznie, nie jest to jakieś wielkie poparcie. News to news, nie trzeba narzekać. Lecz jest on ważny dla wyborcy lewicowego. Oto grupa ludzi występuje przeciw centrali swojej partii. I, trzeba przyznać, że ta decyzja jest godna pochwały. Znalazła się grupa odważnych, popierająca kandydata autentycznie lewicowego, wbrew destrukcyjnej, ograniczonej i zwyczajnie głupiej decyzji PPS. A co do artykułu w magazynie dalej, sparafrazuję kwestię z kultowego filmu Rejs: Artykuł jest tendencyjny! ;)

autor: Ar, data nadania: 2010-05-30 20:44:49, suma postów tego autora: 79

Ar,

Jesli mozna. Nie wiem kim jestes. Natomiast zajebiscie podoba mi sie Twoj post oraz jednoczesnie zajebiscie nie podoba jego tytul. Nie moglo byc "Dobra decyzja"? To z takiej tendencyjnej niepoprawnosci politycznej w kraju, w ktorym poprawnosc polityczna to zakaz pedalowania i baby do garow - z czym, jestem pewien, nie chcesz miec absolutnie nic wspolnego. Choc strajkujaca robotnica niewatpliwie ma jaja - w przeciwienstwie do samca-lamistrajka. Ale to juz insza inszosc.

autor: PMB, data nadania: 2010-05-30 21:08:56, suma postów tego autora: 1628

no pasaran,

to trzeba ogłosić składkę na kampanię jednego z dwóch kandydatów lewicy

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-30 21:17:22, suma postów tego autora: 20871

...

Ziętek wyraził przynajmniej pośrednie poparcie dla Napieralskiego. Osobiście nie wierzę, aby zrobił to bezinteresownie i odczytuję te wypowiedzi, jako element politycznych targów.

"Głos na kongresie zabrał także inny kandydat na prezydenta Bogusław Ziętek z "Sierpnia 80". Podkreślił, że Lewica w tegorocznych wyborach prezydenckich ma dwóch kandydatów: jego oraz Napieralskiego.

(...) "Chcę też wyraźnie powiedzieć, że ludzie, którzy mają społeczną wrażliwość, lewicowe poglądy mogą w tych wyborach głosować i na Bogusława Ziętka i na Grzegorza Napieralskiego, a także odwrotnie" - mówił do zgromadzonych na kongresie działaczy UP. Dodał, że zna poglądy szefa Sojuszu i wie, że więcej obu ich łączy niż dzieli."

za: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7887053,Wybory_2010__UP_o_Ordynacka_poparly_Napieralskiego.html

autor: Odyseusz, data nadania: 2010-05-30 21:44:57, suma postów tego autora: 1684

ABCD

I niestety nawet śladów tej kampanii nie zobaczysz. Wiece się robi jeśli ktoś na nie przyjdzie. A kto mógłby jeszcze przyjść prócz Ciebie na taki wiec? A może coś na starą rzewną nutę? Parteitag?
Tak a propo to dostałeś już tą deklarację członkowską od Warzechy? Zapisałeś się? Masz już te dwie błyskawice pod pachą?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-30 22:27:18, suma postów tego autora: 6205

no pasaran

Jakich funduszy przekazanie? Na stronie JP ŚP II w dziale kedyty i wpłąty jeszcze kilka dni temu było pusto. A tej rzekomej pomocy dla powodzian (10 000 zł) JP ŚP II dokonał kilka dni temu. Jakie więc fundusze przekazał?
Dziś pojawiła się tam pierwsza wpłąta jakiegoś Wojciechowskiego z Łodzi. Niby jakiś "robotnik" odjął sobie od ust i wyrzucił 5000 zł... na alufelgi do Alfy? Ha ha ha.
A moze to ktoś z Lewiatana? Gdzieś czytałem, że oni współpracują z JP ŚP II, a i 5000 to tyle dla nich co splunąć.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-30 22:37:23, suma postów tego autora: 6205

Ar

co tu jest zmanipulowane?
"popierająca kandydata autentycznie lewicowego" czy to oznacza, że 3 osobowa komórka PPS z Bytomia poparła Napieralskiego? Bo chyba nie masz na myśli tego brunatnego pana?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-30 22:40:57, suma postów tego autora: 6205

STEREO

Należy doprowadzić do debaty publicznej między dwoma ugrupowaniami politycznymi na lewicy ! Stereo jest najlepsze nawet dla moherowych beretów ! Nie można tolerować prawicowych kadzideł w nieskończoność !

autor: Skowronski, data nadania: 2010-05-31 00:34:45, suma postów tego autora: 147

Ar

wyobraź sobie teraz sytuację gdy grupa działaczy wystepuje przeciwko centrali ( czytaj jak chcesz , wszyscy i tak wiedzą o kogo chodzi )swojej partii (PPP), i jak myślisz co się dzieje ???
wtedy propagandyści partyjni nie będą pisać ,że to fajnie, ale zaczną tych co to śmieli się wystąpić przeciw, odsądzać od czci i wiary.
więc nie pisz głupot i nie podżegaj , bo jak wystąpią to ty będziesz odpowiedzialny za niesubordynacje i chęć rozbicia struktur.

autor: no pasaran, data nadania: 2010-05-31 08:31:49, suma postów tego autora: 329

Sierpie,

pracownicy w mojej miejscowości podwarszawskiej czekają, kiedy przyjedzie do nas jeden z dwu kandydatów lewicy.
Frekwencja byłaby zapewniona.

autor: ABCD, data nadania: 2010-05-31 09:21:17, suma postów tego autora: 20871

ABCD

Niestety śmiem wątpić. Tłumy to przychodzą na Eltona Johna (bardzo dobry koncert, żaluj jesli nie byłeś), albo na Jarkacza. Kandydatowi partii, do której akces niedawno złożyłeś, pozostaje błazenada w TV, bo mu się to należy za podpisy. W KPN przyjmują taką zasadę - masz znane nazwisko, jesteś w TV to jesteś gościu. Mniejsza o to czy lubiany. Kilkunastoosobowa partia tylko w ten sposób może działać. Do ludzi boi się wyjść, bo to "pospólstwo" może coś od nich chcieć.
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie - czy dostałeś tą deklarację? Podpisałeś w karczmie Rzym? Masz już tatuaż pod pachą?
Podziel się wrażeniami. Też się zastanawiam nad zostaniem pypypowcem, ale boję się bólu przy tatuowaniu mojej pachy. To czułe miejsce, u konia nazywane słabizną. U ludzia pachą i pachwiną. Bolało?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-31 10:16:43, suma postów tego autora: 6205

sierpie

z tymi 5 tysami na alusy do Alfy to przesadziłeś.
ostatnio kupowałem 16" do swojej AR 166 i dałem niecałe 2000.
no chyba że fele razem z zajebistymi letnimi michałami to wtedy się zgodzę .
co do kasy dla powodzian to ja naprawdę słyszałem z ust kandydata takie oświadczenie o przekazaniu kasy .

autor: no pasaran, data nadania: 2010-05-31 12:31:59, suma postów tego autora: 329

Ziętek

W sumie tę uchwałę PPS ---> http://www.socjalistyczna.pl/?page_id=724 można interpretować jako możliwość poparcia Ziętka, który w kampanii podnosi właśnie te sprawy, o których wspomina ta uchwała. Wszakże padło w tej bytomskiej uchwale stwierdzenie, że "Wasz program jest zbliżony do programu Polskiej Partii Socjalistycznej".

autor: Relek, data nadania: 2010-05-31 13:05:37, suma postów tego autora: 123

9

"Nie odpowiedziałeś na moje pytanie - czy dostałeś tą deklarację? Podpisałeś w karczmie Rzym? Masz już tatuaż pod pachą?"

Nie podał mejla to też nie dostał.To nie piękne lata wczesne gdy bym mógł wysłać gołębia do abcd.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2010-05-31 13:50:45, suma postów tego autora: 2743

Odpowiedzi + bonus

do PMB: jest w tych słowach prawda. Niestety frazeologia języka polskiego pełna jest takich niuansów, w które nieopatrznie wpadłem. obiecuję poprawę ;)

do Sierpa i Młota: z tą lewicowością pana N. bym tak nie szalał.

do Non passaran: pisałem już tu jakiś czas temu: nie jestem członkiem PPP ani OMPPP, a jedynie wyborcą, posiadającym kandydata, na którego z czystym sercem będzie głosował.

PS: Nie wiem czy ktoś oglądał, ale wczoraj Ziętek był w Młodzież kontra... Nie dano mu zbyt wiele możliwości nakreślenia własnego programu, w większości była to pyskówka, a szkoda. Niezwykle humorystycznym akcentem było wystąpienie jakiegoś chłopka z UPR, który groził Ziętkowi prokuraturą, za to, że kiedyś namawiał do przetrzymywania nieuczciwych pracodawców. Słusznie zauważono, że mógłby przy okazji pozwać pana Janusza Korwin-Mikke za to, że namawiał do strzelania do rolników. Od siebie dodam, że chciał rozstrzelania socjalistów i chyba wogóle wszystkich, którzy nie są jego zwolennikami. Myślę, że za jego rządów zostało by jakieś 2,5% Polaków.

autor: Ar, data nadania: 2010-05-31 15:18:45, suma postów tego autora: 79

muszę się czymś podzielić

Na najczęściej odwiedzanym portalu w Polsce - www.zietek.org - obejrzałem debate Ziętka z Lepperem. W pewnym momencie Ziętek mówi, że wyrzucił telewizor z powodu TVN 24. Nie wyjaśnił tylko dlaczego? Chyba nie dlatego, że TVN 24 mu się nie podoba, bo od tego jest pilot i kanał można zmienić a nawet z pamięci wykasować. A na pewno nie trzeba wyrzucać tej wielkiej plazmy. Chyba jednak dlatego, że nie zapłacił abonamentu i mu ten tvn wyłączyli, bo dobrze pamiętam jak tu ktoś opisywał zwykły dzień pracy JP ŚP II, który dzieli między TVN 24 i lewicę.pl. Czy jak nie zapłaci za internet wyrzuci też komputer?
Jak wtedy będzie spędzał "dzień pracy"?
Ciekawe też co by było gdyby prezydent Ziętek poszedł kiedyś do teatru (załóżmy też, że włosy by mu nie wyszły) ale sztuka, której nie zrozumiał by go zdenerwowała? Czy kazał by zamknąć a może spalić wszystkie teatry w Polsce?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-31 15:32:39, suma postów tego autora: 6205

...

no pasaran - ja tez slyszalem, a moje pytanie tyczyło się tego, skąd te pieniądze wziął, bo na jego prezydenckiej stronie (wymóg PKW) dopiero wczoraj chyba pojawiła się pierwsza wpłata od jakiegoś wariata. Jakoś w wariatów nie wierze, a jeśli już są, to nie wyrzucają 5000 w błoto. Ale ok. Tak czy owak się nie zgadza. Bo skoro 10 tys z funduszu na kampanie, to skąd ta kasa, skoro fundusz pusty?

Warzecho jedź do Marek. Ponoć ABCD ma tam swoje leże. Trzeba tak wicie rozumicie, frontem do członka. Jakoś go zachęcić. Zanim cyrograf do podpisania dostanie, zapytajcie - jak tam u was w życiu osobistym?
No co ja Wam zresztą będę tłumaczył?

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-31 18:34:13, suma postów tego autora: 6205

./..

Młotku sierpecki, trudno rozróżnić, czy Ty usiłujesz zdobyć sprawność Wioskowego Głupka, czy też Wiejskiego Plotkarza. Może zacznij na początek od czegoś prostszego ;-)

To na szczęście, Twoje szczęście, nie boli, a przypuszczam, że nawet sprawia Ci satysfakcję, ale wyjaśnij mi, cóż Ci zawinili czytelnicy tego portalu, że gnębisz ich siermiężnością wytworów swego umysłu?

Afekt w stosunku do Bogusława Ziętka tłumaczy wiele, ale nie usprawiedliwia...

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2010-05-31 19:06:09, suma postów tego autora: 3566

sierp, macie z Ziętkiem coś wspólnego

On żyje swoim życiem i ty też żyjesz jego życiem, widocznie nie masz satysfakcjonującego życia własnego

Nic nie szkodzi byś założył własną partię, demokratyczną i cieszącą się masowym poparciem...

Z pewnością jednak Ziętek spędza całe dnie na lewica.pl śledząc Twoje komentarze

autor: Postsocjalista, data nadania: 2010-05-31 19:16:16, suma postów tego autora: 1953

Kazałby, młotku,

sczeznąć artystom...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-05-31 20:38:33, suma postów tego autora: 5956

Postsocjalisto

No nie do konca tak. Bo on żyje za cudze pieniądze (górników) a ja ze swojej pracy. Poza tym mnie te komentarze zaberają kilka minut miedzy pracą, którą w większości wykonuję siedząc przy komputerze, kawusią i flirtem z koleżanką. On zaś stara się kołować ludzi całe dnie, bo inaczej musiałby gniazdka w kontaktach montować. Bo to Prezydent Elektromonter? Dobrze mówię?
Boski był ten Ziętek w Młodzieży Kontra. Jakiś młody człowiek pokazał mu wyrok za łamanie praw pracowniczych, a on na to... że SLD napadło na Irak, no i oczywiście, że męczy murzynów ;-)

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-05-31 22:16:10, suma postów tego autora: 6205

derwisz


Ten Karol Majewski to twoja ksywa? Czemu bałeś się pod własnym nazwiskiem to opublikować? A właśnie, dlaczego w "Dalej" nie ma stopki redakcyjnej, a redaktorzy podpisują się albo jako "Redakcja Dalej" albo inicjałami? Czegoś się boicie? Chyba służb specjalnych najmniej?

A wracając do tekstu o PPP to na początku nawet się ubawiłam, ale potem co rusz przysypiałam. Jeśli to jest szczyt krytycznej analizy politologicznej w redakcji pełnej doktoratów to marny ten Alians w wersji warszawskiej. Zachodzę w głowę dlaczego aż tak grubymi nićmi szyjecie.

autor: wpadla bomba do piwnicy, data nadania: 2010-05-31 23:58:09, suma postów tego autora: 487

bomba

To proste. Na więcej ich nie stać. Artykuł na poziomie polskiej Wikipedii - to naprawdę szczyt ich "krytycznych" i "analitycznych" możliwości.

autor: rote_fahne, data nadania: 2010-06-01 00:40:20, suma postów tego autora: 1805

./..

Sierp i młot:
"No nie do konca tak. Bo on żyje za cudze pieniądze (górników) a ja ze swojej pracy."

A cóż takiego produkujesz sierpecki Młocie, skoro jesteś taki pewny, że nie żyjesz (również) za pieniądze górników?

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2010-06-01 14:38:47, suma postów tego autora: 3566

Nie to, żebym się

wcinał w typową dla tego portalu międzyśrodowiskową pyskówkę z aluzjami i aluzyjkami zrozumiałymi chyba wyłącznie dla najściślejszego kręgu osób w niej uczestniczących, ale moim skromnym zdaniem "Dalej!" to jedno z najlepszych pism lewicowych w Polsce, praktycznie przez cały okres swojej działalności. Z konkretnymi tezami można polemizować i jeśli ktoś chce, to niech to zrobi.

Przy okazji podziękowania dla redakcji Dalej! za udostępnienie pełnych zasobów archiwalnych pisma.

Bomba: rozumiem, że skreślasz też Lenina i Trockiego? Przecież to nie są ich autentyczne nazwiska... Od kiedy to na lewicy obowiązuje taka polityka twardej i przypisanej raz na zawsze tożsamości? :-)

autor: _Michal_, data nadania: 2010-06-01 16:42:10, suma postów tego autora: 4409

Misku

Nie mogę ci odpowiadać (tak jak i PMB), bo moje odpowiedzi do ciebie czy tego biedaka są tu bezustannie blokowane, mimo że to ty mnie obrażasz. Ale tobie jakiś kumpel z redakcji pewnie na to pozwala.
I wiesz co tak poza tym? Nie zależy mi by tobie odpowiadać, bo ani nie cenię twoich opinii ani ciebie. Przede wszystkim dlatego, że posługujesz się inwektywami, wiec nie mamy o czym rozmawiać.
Nic więcej nie napisze, bo znów jakiś Jeżow zablokuje.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-06-01 17:41:13, suma postów tego autora: 6205

drodzy czczicele Ziętka, kontestatorzy i ich adwersarze,

o co taki szum?
W wywiadzie dla Wirtualnej Polski Podwójny Przewodniczący właśnie wyznał "Na razie nie ma partii, które reprezentują interesy tych, o których my się upominamy." Oznacza to, że Boguś uznał prawdę - PPP jest tylko atrapą.

Słowa uznania za odwagę, jak mawiają bracia chrześcijanie kandydat na prezydenta "stanął w prawdzie".

Rzadko przychodzi mi zgadzać się z Ziętkiem, ale na szczęście to nie ja zmieniłem zdanie.

autor: altstettiner, data nadania: 2010-06-02 09:02:49, suma postów tego autora: 1511

./..

Młocie. Spodziewałem się, że nie udzielisz mi odpowiedzi. Z pustego to i Salomon nie naleje. Tobie udaje się jedynie z pustego w próżne...

Co do obrażania, dostajesz to, co siejesz. Wytatuowałeś już sobie pod pachą symbole zdobytych sprawności? :-)

-----

Altstettinerze, zaiste, prawdziwy chrześcijanin powiada "wszyscy jesteśmy grzeszni", niektórzy jednak grzeszą też próżnością i miast tego oskarżycielsko krzyczą: "wszyscy jesteście grzeszni"...

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2010-06-02 10:51:53, suma postów tego autora: 3566

???

Dlaczego moje wypowiedzi są cenzurowane? To, co się dzieje z polityczną cenzura w tym portalu to skandal!

autor: pk, data nadania: 2010-06-02 13:17:55, suma postów tego autora: 261

pk

pociesz się, ze nie tylko Twoje. Moje też bardzo często. Zapewne po prostu pewni ludzie nie powinni tu mieć prawa do moderacji ze względu na swą zdecydowaną stronniczość. Ale to jak rzucanie grochem o ścianę. Trudno przez to szanować tą redakcję jako całość, ale to ich wybór.

autor: sierp_i_młot, data nadania: 2010-06-02 22:53:55, suma postów tego autora: 6205

Misiu Bucharinie(?)

jak będę głosił, że jestem wodzem niewidzialnej dwutysięcznej partii lewicowej, alterglobalistycznego związku zawodowego i kandydatem na prezydenta Najjaśniejszej a później będę likwidował jednym wywiadem swoją "partię", to będziesz mógł prawić mi wszelkie impertynencje. Jak na razie - zmień adres, łaskawco.

autor: altstettiner, data nadania: 2010-06-03 22:52:12, suma postów tego autora: 1511

sierp i młot:

"Nie zależy mi by tobie odpowiadać, bo ani nie cenię twoich opinii ani ciebie."
Widzę, że "nana stajl".
Sierp, może zrób sobie małą przerwę w komentarzach to się trochę podniesie poziom intelektualny tego działu.
Tak nienawidzisz tego Ziętka, za to darzysz sympatią prawicowego postkomucha, może warto popisać na ezelde.pl, o ile można tam komentować, nie wiem nigdy tam nie wszedłem i nie wejdę.

autor: Getzz, data nadania: 2010-06-04 10:44:17, suma postów tego autora: 3554

Co do cenzury.

Chyba pod tymi artykułami nie jest tak źle, spróbujcie napisać coś pod tekstem A. Zawadzkiej nie po jej myśli, nawet nie ukaże się pytanie: "dlaczego cenzurujecie?", a co dopiero cokolwiek co nie spodoba się tej blogerce.
Wiem ze swojego doswiadczenia.
Nawet ją sobie wyobraziłem jak pełna furii wściekle kasuje komentarze które jej się nie spodobały.

autor: Getzz, data nadania: 2010-06-04 10:49:34, suma postów tego autora: 3554

Dodaj komentarz