Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Ewa Jasiewicz żyje

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

cos z ekonomii

Atak Izraela na konwój humanitarny spowodował spadki na giełdzie w Telawiwie i osłabienie szekla.

Indeks TA-25 spadł o prawie 2 procent
- najmocniej od 25 maja. Szekel osłabł wobec euro o prawie 2,5 procent - do 4,8673.

autor: Feniks, data nadania: 2010-06-02 01:34:32, suma postów tego autora: 274

Bogu niech

będą dzięki. Ale słuszna kara dla tych co ją napadli musi być, bo jak się tych bandziorów nie osadzi, to jeszcze zaczną nas porywać z Polski, w samoobronie żebyśmy im nie zagrozili, a jak ktoś takiego mosadowcapotrąci to powiedzą, że to był antysemityzm, już obecnie izraelskie wycieczki zachowują się w 3 RP jak jakieś eksterytorialne komanda z własnymi gorylami, którzy bija kogo chcą, pamiętamy tez chyba napad na pokojowa pikiete w Poznaniu.

autor: kontras, data nadania: 2010-06-02 08:00:42, suma postów tego autora: 1774

A

dlaczego Jasiewicz miałaby nie żyć?
Żołnierze izraelscy nie są przecież diabłami z piekła rodem.

autor: ABCD, data nadania: 2010-06-02 08:04:40, suma postów tego autora: 20871

./..

Diabeł?! My jesteśmy jeszcze gorsi!

Cahal.

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2010-06-02 11:36:55, suma postów tego autora: 3566

ABCD

Jasiewicz jest niewygodna dla syjonistów pisze prawde o ich zbrodniach na palestyńczykach.
Robi kawał dobrej roboty.
Sam osobiście miałem okazje ja poznac na pokazie filmu 'zestrzelić gaze.'

autor: Antyliberał, data nadania: 2010-06-02 11:38:29, suma postów tego autora: 1302

Mam tylko nadzieje,

ze po powrocie do Polski Ewa daruje czytanie forum Lewica.pl - ze wzgledu na pomyje pewnego osobnika.

autor: PMB, data nadania: 2010-06-02 11:49:20, suma postów tego autora: 1628

!

Dobrze napisane - pomyje pewnego osobnika zaśmiecają ten portal, obrażają ludzi i kompromitują kwestię palestyńską.

autor: pk, data nadania: 2010-06-02 13:13:14, suma postów tego autora: 261

pk

raczej kompromituja kwestie israelska :)
ciekawe czy israelczycy wiedza jakiego maja sprzymierzenca :))

autor: pazghul, data nadania: 2010-06-03 07:45:16, suma postów tego autora: 1489

pazghul

Po prostu poziom izrealskiego ministerstwa prawdy ogolnie sie obniza. W niemieckich wiadomosciach pokazali byli filmik z tym uzbrojeniem, co to niby komandosi na statku skonfiskowali. A tam rurki jakies (jeszcze ujdzie), a obok starannie sklecona proca i w plastikowym sloiku pieczolowicie wyselekcjonowane kamienie, zeby sie nimi dobrze strzelalo z procy owej. :))) Toz to smiech pusty czlowieka ogarnia, nie wiem skad oni owe fanty akurat do filmu przysposobili, ale oczywista jest rzecza, ze jesli aktywista z Europy rzeczywiscie z jakis tam przyczyn zapragnie byc uzbrojony, to kleci sobie proce i idzie nad rzeke kamienie zbierac. Momentalnie bije po oczach. Za nie wyciecie tej procy, to ja bym juz tego propagandziste z roboty wylala. Alem jesli on dalej prosperuje sobie, to moze i ABCD jako sojusznik jest jak najbardzeij na miejscu.

autor: yona, data nadania: 2010-06-04 12:00:05, suma postów tego autora: 1517

yona

tez to widzialem i musze przyznac pomimo tragedii stracenia zycia przez pare osob ,wybuchnalem smiechem.niestety mam taka skaze charakteru ze nawet w najbardziej tragicznych epizodach ludzkiej egzystencji szukam komicznych stron :)pewnie dlatego nikt ze mna nie chce chodzic do kina i teatru :))
tym bardziej smieszne ze prawdziwy zadymiarz nie uzyje kamieni do procy tylko bardzo latwo osiagalnych kulek z lozysk ktore sa bardziej efektywne:)ale przypadek 4 liter jest bardzo ciekawy.ja sie nawet zastanawialem czy on nie jest jakims genetycznym antysemita i antysyjonista i boje sie ze moze stanac przed sadem za gloszenie antysemickiej propagandy :)

autor: pazghul, data nadania: 2010-06-04 16:10:48, suma postów tego autora: 1489

Dodaj komentarz