Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Argentyna legalizuje małżeństwa homoseksualne

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Gloria al bravo pueblo!!!

Mis felicidades!

autor: fancom, data nadania: 2010-07-16 20:45:09, suma postów tego autora: 1427

Niech będą płodni się rozmnażają>

jw

autor: Leopard, data nadania: 2010-07-16 22:54:04, suma postów tego autora: 431

***

oby leonard, oby, jesteśmy lepszymi od was rodzicami:

http://www.alternet.org/reproductivejustice/147565/hey_conservatives_--_gays_are_better_parents_than_you/

autor: nikyty, data nadania: 2010-07-17 15:12:06, suma postów tego autora: 3572

nikyty

Rodzic musi urodzić.

autor: Wilkinson, data nadania: 2010-07-17 21:12:43, suma postów tego autora: 461

Leopard

I Tobie rowniez! 20 dzieci!

autor: yona, data nadania: 2010-07-17 23:37:44, suma postów tego autora: 1517

bardzo ciekawa osoba!

warto przeczytać tekst o niej na wiki
i obejrzeć sympatyczny obrazek:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Cristinayhugo_jpg.jpg

pzdr.
ab.

autor: abangel666, data nadania: 2010-07-18 06:36:08, suma postów tego autora: 411

wilkinson

dlaczego musi urodzic?to jakas bzdura.
noja siostre przyrodnia wychowuje moja matka to juz nie jest rodzicem?

autor: pazghul, data nadania: 2010-07-18 09:46:46, suma postów tego autora: 1489

wilkinson

zgodzę się dopiero wtedy gdy dzieci będą biologiczną biologicznie niemożliwe poza małżeństwami

a niechybnie tak się stanie dzięki chrześcijańskiej selekcji naturalnej w procesie ewolucji :)

autor: nikyty, data nadania: 2010-07-18 11:57:46, suma postów tego autora: 3572

cholera

muszę zacząć czytać co wysyłam :)

autor: nikyty, data nadania: 2010-07-18 15:01:42, suma postów tego autora: 3572

a moja

ciocię wychowywała jej siostra ... i co kto jest rodzicem!!!??? Takie przytaczanie kolejnych przykładów świadczących o tym ze kiedyś komuś się powiodło stworzyć prawie rodzinną atmosferę dowodzi, że ... substytuty "dają radę", a rodzic to rodzic. Sam nim jestem to wiem.

autor: Wilkinson, data nadania: 2010-07-18 22:57:52, suma postów tego autora: 461

./..

Wilkinson, a Ty urodziłeś skoro "sam jesteś rodzicem", a "rodzic musi urodzić"?! (-:

Popłakałem się ze śmiechu, "inteligentny" "substytucie"! "Dajesz radę", a ja i tak... :-)))

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2010-07-19 10:21:39, suma postów tego autora: 3566

Jaka

rzeczowa i trafna krytyka misia buchisia, ktory lubi czepiac sie slowek. Zeby ci cos tam nie peklo z tego smiechu. Znaczki z GG takze swiadcza o wybitnej erudycji autora. Bo przecierz kazdy wyraz sceptycyzmu wobec homoentuzjastow musi byc wyrazem braku inteligencji i zacofania. Siema

autor: Wilkinson, data nadania: 2010-07-19 18:14:08, suma postów tego autora: 461

***

sceptycyzm to piękna rzecz, wymaga inteligencji, wiedzy i zadawania pytań co jest bardzo trudna sztuką...

mój ulubiony cytat ostatnio to "dnie wierz we wszystko, co myślisz"

ale wilkinsonie, ty ze sceptycyzmem w tym wątku się rozminąłeś

autor: nikyty, data nadania: 2010-07-19 21:02:33, suma postów tego autora: 3572

./..

Właśnie trafna i rzeczowa, ale Tobie, jak widzę, trzeba łopatologicznie: rodzice mogą być również przybrani, zastępczy, co w żaden sposób nie sprawia, że ich funkcja społeczna - wychowawcza jest mniej znacząca, czy też niepełnowartościowa.

W kwestii erudycji, nie wątpię, że już poczułeś się lepszy, podobnie jak czujesz się ważniejszy od "motłochu w golfach na felgach", a od homoseksualistów wartościowszy, ale nie sądzisz chyba, że będę się liczył z opiniami nieuka piszącego "przecierz"?!

"Znaczki z GG" wymyślił dawno temu pewien profesor, kiedy Foltyn uczył się dopiero pisać, i z powodzeniem są używane w wielu poważnych dyskusjach, zwłaszcza tych, które balansują pomiędzy klasyczną korespondencją a luźną pogawędką na żywo. Do komentarzy jak znalazł :-)

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2010-07-20 01:05:54, suma postów tego autora: 3566

Pośpiech

w klikaniu spowodował błąd ortograficzny. Poza tym skąd wiesz jakie mam wykształcenie. I bez epitetów bo prostak z ciebie wychodzi.

autor: Wilkinson, data nadania: 2010-07-20 22:37:46, suma postów tego autora: 461

Poza tym

zamiast sterczeć przed kompem po nocach weź się za robotę to poznasz "motłoch na felgach" i doświadczysz jego świadomości klasowej.
PS. Wklej sobie "buźkę" znanego działacza robotniczego Legierskiego.

autor: Wilkinson, data nadania: 2010-07-20 22:40:50, suma postów tego autora: 461

i dobrze

Jestem za legalizacją związków homoseksualnych, każdy powinien mieć prawo być z kim chce i jak mają na to ochotę, to niech sobie wychodzą za mąż/żenią się, to przecież ich prywatna spraw..

autor: hanna_mi, data nadania: 2010-07-21 15:20:48, suma postów tego autora: 19

./..

Wilkinson, to Ty "klikasz" na "kompie", ale "znaczki z GG" Ci przeszkadzają?! ;-) To pewnie dlatego nie wiesz również, że sterczeć to ja mogę pod sklepem, nocnym najlepiej, albo pod Urzędem Pracy, a przed komputerem przesiadywać.

A pomimo tego Tobie się chyba wydaje, że jesteś jedynym człowiekiem na świecie, który widział robotnika i to nie w telewizji, lecz na żywo, więc o klasie robotniczej wie wszystko najlepiej. Tak samo jak o pracy i o rodzicielstwie, skoro został szczęśliwie tatusiem i pracownikiem. Takiego Wzorcowego Człowieka należałoby chyba do Sevres zawieźć i obok "metra" i "kilograma" postawić, albo jeszcze lepiej do Delf, żeby dobrze wykorzystać jego olbrzymi potencjał :-)))

Jeżeli o świadomość klasową robotników chodzi, to akurat mam w tym temacie rozeznanie, a nawet jeśli bym nie miał, to bez trudu mógłbym wydedukować, obserwując aktualną sytuację polityczną, że musi być z nią krucho. Rzecz w tym, że poszkodowanemu trzeba pomóc, jeżeli stosunki społeczne go do takiego stanu doprowadzają, a nie dowartościowywać się jego kosztem i leczyć swoje "yntjyiligjencko"-kołtuńskie kompleksy ciosając mu kołki na głowie.

Co się tyczy Legierskiego, dlaczego mi go wlepiasz? On przecież, jako wykładowca akademicki, jest czystej wody inteligentem pracującym! Ba, jest nawet członkiem inteligenckiej, bo przecież nie robotniczej, partii politycznej.

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2010-07-21 17:22:07, suma postów tego autora: 3566

./..

PS. To nie pierwszy taki osobliwy błąd tu "wyklikałeś", co przy długości Twoich komentarzy trudno czasem usprawiedliwić. Poza tym, inteligentni ludzie od dawna używają _przyzwoitych_ przeglądarek internetowych, które są wyposażone w sprawdzanie pisowni na bieżąco.

autor: Miś_Bucharin, data nadania: 2010-07-21 17:29:13, suma postów tego autora: 3566

misiu

"inteligentni ludzie od dawna używają _przyzwoitych_ przeglądarek internetowych, które są wyposażone w sprawdzanie pisowni na bieżąco."
czy tam inteligetny jestem to nie wiem na pewno mniej niz cudak ale ja np nie uzywam tego sprawdzania pisowni.pol dnia bym stracil nie mowiac o zmianach preferencyjnych w ustawieniach :)
u mnie i tak wsio na czerwono :)
wilkinson przyklad siostry wychowywanej przez siostre raczej slabym jest argumentem jak niby literowka w "przecierz" gdzie r gdzie z.

autor: pazghul, data nadania: 2010-07-28 19:36:54, suma postów tego autora: 1489

Dodaj komentarz