Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Afganistan: Amerykanie zamierzają negocjować z Talibami

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

kolejny skok na kasę.

co to znaczy przekupić ? Talibowie jakieś faktury wystawią ?
Pośrednicy będą pośredniczyli za free ? Będą jakieś umowy podpisywane z talibami ?

Pamiętacie co powiedział tow. Stalin o wyborach ?

Nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy.

www.cud2.blogspot.com

autor: Cud2, data nadania: 2010-07-20 10:42:13, suma postów tego autora: 3207

cud

aleksander wielki nie podbil afganistanu.bylo tak jak cisza mowi a nawet gorzej.to ze rok studiowales historie nie robi cie jeszcze autorytetem.co do malowania figurek.moj syn ma ogromna kolekcje figurek z warhammera i ja tez czesto z nim maluje.praca zegarmistrzowska i bardzo relaksujaca.polecam.

autor: pazghul, data nadania: 2010-07-20 10:43:00, suma postów tego autora: 1489

pazghul,

oj syn ma ogromna kolekcje figurek z warhammera
------------------------------------------------
Szkoda, że nie Wermachtu tj. najlepiej ubranej armii II wojny światowej.

Co do moich studjów to ich różnorodność świadczy o mojej omnipotencji intelektualnej a autorytaryźmie.

www.cud2.blogspot.com

autor: Cud2, data nadania: 2010-07-20 10:48:59, suma postów tego autora: 3207

ps.

hmm nie tu wsadzilem gdzie potrzeba.dotyczy to drugiego postu o afganistanie.

autor: pazghul, data nadania: 2010-07-20 10:50:03, suma postów tego autora: 1489

pazghul

hmm nie tu wsadzilem gdzie potrzeba.dotyczy to drugiego postu o afganistanie.
----------------------
renomowani absolwenci renomowanych studjów nie s takimi problemami sobie radzą bez problemu. Na tym przykładzie najlepiej widać różnice po między płatnymi zaocznymi studiami a solidnym dziennym wykształceniem.

www.cud2.blogspot.com

autor: Cud2, data nadania: 2010-07-20 10:55:18, suma postów tego autora: 3207

cudzie

jak widac masz bardzo slabe pojecie o polityce.zadnego o negocjacjach szczegolnie delikatnych i utajnionych :)

autor: pazghul, data nadania: 2010-07-20 10:56:40, suma postów tego autora: 1489

S takimi po miedzy absolwentami

"Zlego nas od zbaw i wodz nas nie na pokuszenie" - George Orwell, "Corka proboszcza". Pozdrowka dla Pazghula!

autor: PMB, data nadania: 2010-07-20 10:59:13, suma postów tego autora: 1628

pazghul

jak widac masz bardzo slabe pojecie o polityce.zadnego o negocjacjach szczegolnie delikatnych i utajnionych :)
------------------------------------------------------
Całe szczęście, że mamy Ciebie.
Ty Nam, po między jedną figurką warhamer a drugą wszystko wytłumaczysz.

Tak nie znam się za bardzo na negocjaciach ale właśnie dla tego mogę na to spojrzeć świerzym wręcz dziewiczym okiem w przecwieństwie do takich warhamerowskich speców od negocjacji jak Ty.

www.cud2.blogspot.com

autor: Cud2, data nadania: 2010-07-20 11:02:37, suma postów tego autora: 3207

Inymi słowy wciąż toczy sie walka o to,

jak Afganów ograć, by nad nim panować. Wierzę, że nikomu to się nie uda. Niech nadal doskonalą sami siebie i biorą przykłady od innych tylko takie, którą mogą dobrze służyć ich narodowi i kulturze.

autor: steff, data nadania: 2010-07-20 11:08:45, suma postów tego autora: 6626

cudzie

nie chce mi sie nawet za bardzo odnosic do twoich insynuacji.ja skonczylem studia dzienne,jednej z najlepszych uczelni.z moich prac ucza sie takze studenci w polsce.nie widze nic zlego ze razem z synem siedze i maluje jakies figurki.telewizji nie lubie a czas poswiecony na wspolna zabawe i rozmowe z synem nie uwazam za stracony.tyo ze nie masz pojecia o polityce i hmm mechanizmie negocjacji nie jest niczym ublizajacym.ja np nie znam sie na balecie i gotowaniu bigosu nie wspominajac o pilce kopanej.

autor: pazghul, data nadania: 2010-07-20 11:14:50, suma postów tego autora: 1489

pazghul

Nie potrzebnie odniosłeś moje wpisy osobiście.
Nie miałem zamiaru Cię dyskredytować.
Co do mnie to tak się składa, że po mimo tego, że praktycznie na niczym się nie znam dobrze, mam na tyle wysoki iloraz inteligencji, że umiem rozwiązać czy chodź z sensem wypowiedzieć się na każdy dowolny temat.

www.cud2.blogspot.com

ps. na studiach mieliśmy zajęcia z testów na iq.
i ja jako jeden z większych głobów w grupie otrzymałem najwyższy wynik. jako, że nikt nie mógł w to uwierzyć bo np. ludzie myśleli że ... ściągam , test został powturzony tj. pisałem go przy całej grupie i wynik miałem większy o 5 punktów niż poprzednio.

autor: Cud2, data nadania: 2010-07-20 11:27:29, suma postów tego autora: 3207

Cudzie

Jesli naprawde masz wysokie IQ - to nie polepsza sprawy, lecz ja pogarsza.

autor: PMB, data nadania: 2010-07-20 11:53:29, suma postów tego autora: 1628

cudzie

mala uwaga.zeby sie wypowiedziec lub rozwiazac jakis problem oprocz inteligencji potrzebna jest tez wiedza :)ja na 99.9999% wole sie nie wypowiadac poniewaz takowej mi brakuje.znam sie na archeologii i polityce(tej ostatniej poniewaz wyroslem w srodowisku mocno rozpolitykowanym)a takze na negocjacjach:)czesto w nich uczestnicze.znam sie takze na kobietach szczegolnie tych ladnych :)))

autor: pazghul, data nadania: 2010-07-20 12:12:41, suma postów tego autora: 1489

pazghul

czytając Twoje posty chiała by się napisać : stary a ....

Prawda należy do tego kto potrafi ja głośniej wykrzyczeć.
Ewentualnie jest wyższy, ładniejszy, ma idealnie równe zęby i doskonale skrojony garnitur.

www.cud2.blogspot.com

autor: Cud2, data nadania: 2010-07-20 13:46:46, suma postów tego autora: 3207

cud, pazghul

Warhammer i inne bitewniaki podnosza poziom myslenia strategicznego, sa to wiec gry powiedzmy edukacyjne;) Choc finansowo to czystej wody konsumpcjonizm- mozna graz w takie gry bez figurek, a zaoszczedzona kase przeznaczyc na dzialalnosc, co polecam po sprzedaniu moich walecznych krasnoludow;)

a co do tematu- to nie moge sie doczekac patetycznych przemowien Obamy o pokoju, gdy zaplaca za ujscie z Afganistanu z twarza:) Moze dostanie drugiego Nobla? ;)

autor: MJ, data nadania: 2010-07-20 15:23:02, suma postów tego autora: 1280

cud

czytajac twoje posty chcialoby sie powiedziec iq jak iq ale ortografia...
nie wiem co ma prawda do polityki i negocjacji?idealista jakis?

autor: pazghul, data nadania: 2010-07-20 16:50:31, suma postów tego autora: 1489

pazghul

goloneczka w miodzie...

autor: dr(e)s, data nadania: 2010-07-20 22:36:46, suma postów tego autora: 1539

pazghul

idealista jakis?
---------------
Czy gdybym nie był idealistą to był bym na lewicowcem ?

www.cud2.blogspot.com

autor: Cud2, data nadania: 2010-07-21 09:29:30, suma postów tego autora: 3207

cud

"Czy gdybym nie był idealistą to był bym na lewicowcem ?"

moglbys jakos jasniej napisac.za slabo znam polski zeby to zrozumiec.

autor: pazghul, data nadania: 2010-07-21 11:38:53, suma postów tego autora: 1489

To bedzie blad USA

Talibowie wiedzac ze USA w ciagu 2 lat opuszci afganistan po co mieli by negocjowac z okupantem? Ktory lada czas ma sie wycofac

autor: Fred_BB, data nadania: 2010-07-21 12:10:31, suma postów tego autora: 676

Świetnie zredagowana notka, Klebaniuku...

Nie znam się na polityce i negocjacjach, a zrozumiałam wszystko, mimo że nie mam I@ rzędu naczelnego Cudoka. (I@ - dobrze napisałam, bo to właśnie ma Cudok)...
M.J. - bardzo celna uwaga, szczególnie ta dot. Nobla dla Baraka...
pazghulu kochany... Twoja polszczyzna jest super, to Cudok nie dorasta Ci do pięt... albo przesadził z trollowaniem i przerysował rolę, albo popija coś niesprawdzonego...
Pozdrawiam (*_*)
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2010-07-21 14:15:46, suma postów tego autora: 5956

fred

po to zeby zgarnac kase za spokojne wycofanie sie :)

autor: pazghul, data nadania: 2010-07-21 15:17:54, suma postów tego autora: 1489

fred

Odpowiedz jest prosta- zawsze lepiej miec pare miliardow USD niz nie miec :)
Ja bym na ich miejscu wytargowal ile sie da, obkupil sie w bron i materialy wybuchowe, poczekal, az wyjada, a potem zgotowal kolaborantom maly afganski holocaust.
Gdybym oczywiscie byl talibem ;)

autor: MJ, data nadania: 2010-07-21 15:26:28, suma postów tego autora: 1280

hmm

Ameryce przestje się opłacać, w dodatku przegrywają, więc łaskawie mogą się zgodzić na negocjacje... Ale tylko po cichutku, bo jak się wyda to będzie wstyd; jeszcze się okaże, że nie są tacy silni, jak wszyscy myślą, i co wtedy?

autor: hanna_mi, data nadania: 2010-07-21 15:34:52, suma postów tego autora: 19

W temacie

http://fakty.interia.pl/swiat/news/talibowie-zajeli-wazne-strategicznie-miasto,1510507

autor: Crystiano, data nadania: 2010-07-25 18:45:05, suma postów tego autora: 1590

hanna_mi

Tak to trochę właśnie wygląda...
Parę lat prowadzenia operacji w Afganistanie nie przyniosły oczekiwanych skutków.

autor: karolinas, data nadania: 2010-07-30 15:50:43, suma postów tego autora: 31

@MJ

Sprytny plan, byłbyś niezłym talibem ;)

autor: piotrr, data nadania: 2010-07-30 17:09:42, suma postów tego autora: 17

@karolinas

Szkoda, że wcześniej nie zrezygnowali, jedna i druga strona sporo by zaoszczędziła, zarówno pieniędzy, jak i ludzi.

autor: hanna_mi, data nadania: 2010-07-31 20:40:19, suma postów tego autora: 19

Dodaj komentarz