Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

USA mogą złagodzić ograniczenia dla podróżujących na Kubę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

rząd USA łagodzi restrykcje wobec własnych obywateli pragnących pojechać na Kubę!

restrykcje? jakie restrykcje w taaaakim wolnym kraju? Przecież to ponoć PRL nie pozwalał wyjeżdżać swoim obywatelom, a tu nagle takie kwiatki? Może już teraz "współcześnie wykształconym" wreszcie zaświta w głowie, dlaczego tak mało Amerykanów jechało na Kubę? Nie? Otóż byli oni zmuszani przez rząd amerykański, by takich podróży zaniechali. Oficjalnie potwierdzone to, co od lat i tak było wiadome. Teraz patrzeć tylko, jak ruszą tłumy z USA by leczyć zęby na Kubie, wycinać wyrostki robaczkowe po taryfie socjalnej i ogólnie przebadać się przez doskonale wykształconych lekarzy, dla których przysięga Hipokratesa nie jest czczym słowem.

autor: nana, data nadania: 2010-08-18 16:18:06, suma postów tego autora: 4653

to niezla wiadomosc dla Kuby

w Polsce jedna z przyczyn wybuchu powstania poznanskiego w czerwcu 1956 r byl to ze faszysci zezwolili na przyjazd mlodzierzy na rok 1955 z okazji swiatowego dnia mlodzierzy do Warszawy z wolnego swiata i ludzie sie dowiedzieli ze mozna byc wolnym

autor: dcio, data nadania: 2010-08-18 18:30:04, suma postów tego autora: 391

leczyć się

najlepiej we Francji albo na Słowacji.
A ciekawe, czy tak łatwo się te tłumy na Kubę dostaną:) Jeśli tak, to dobrze, będą Kubańczycy mieli trochę grosza albo, co ważniejsze, towaru.

autor: humpa, data nadania: 2010-08-18 19:30:43, suma postów tego autora: 208

humpa dcio

za stanów do francji czy na słowację raczej nie po drodze:)

wróżkiem nie jestem ale nie wydaje mi się, żeby napływ schorowanych turystów z usa wpłynął jakoś szczególnie na wzrost uczuć antysocjalistycznych na kubie:)

autor: nikyty, data nadania: 2010-08-18 19:54:56, suma postów tego autora: 3572

dcio

Ludzie z całej Europy i Kanady już od lat przyjeżdżają na Kubę, zwłaszcza słynny Półwysep Valadero, w celach wypoczynkowych. Są tam piękne plaże i dobre hotele. Obecność Amerykanów nie wprowadzi nowej jakości w życiu Kubańczyków.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2010-08-19 07:29:43, suma postów tego autora: 2157

nikyty

to był żart trochę z tym leczeniem. Próbuję zwrócić uwagę na fakt, że w Polsce też mogłoby być pod względem leczenia lepiej, gdyby tylko wprowadzić reformy, które tak bardzo tutejszej lewicy nie pasują. We wskazanych przeze mnie krajach (pewnie i w innych, ale nie wiem o tym dostatecznie dużo)wszystkich jakoś na leczenie stać i jest ono na dobrym poziomie.

autor: humpa, data nadania: 2010-08-19 20:04:23, suma postów tego autora: 208

Dodaj komentarz